Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Současné dění na Blízkém východě

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika

Bojíte se současného dění na Blízkém východě?

Hlasování není časově omezeno.
Docela jsi mě vyděsil:
10% 10% [ 1 ]
Nechává mě to klidným:
60% 60% [ 6 ]
Co to plácáš za plky?:
30% 30% [ 3 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 15:32
Presne o tomto som vravel v inom topicu, neviem už ktorom. Ľudia sú proste technologicky ďalej než duševne a to je veľmi nesprávne. Preto sú niektorí ľudia schopní poslaťatomovky na iných, preto sa vyhlasujú vojny, preto je len jediná cez na svete nekonečná(A.Einstein: Na svete sú len 2 veci nekonečné: vesmír a ľudská blbosť. Tou prvou si ale niesom istý).
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 15:33
Hlavně na tom blízkým východě. Mně to přijde asi jako bych se vrátil do středověku a těm lidem tam rozdal samopaly, bomby a náklaďáky...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 15:38
Je pravda, že tam sú ešte trocha zaostalejší, ale ani tu to nieje boh vie čo. ľudia sú schopný spraviť pre peniaze všetko a pri tom peniaze sú nič, úplne nič, iba obyčajný skur*ený papier. Nebyť peňazí svet by bol konečne lepší.
Na počiatku bola prázdna množina.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 17:24
borix:nesmysl, co by zruseni penez vyresilo? lidi by delali stejny veci treba pro stado velbloudu (za stado velbloudu si dosad cokoliv jinyho).
Veselé Vánoce!

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:20
Bugi napsal:
Nostradamus k tomu napsal, že válka začne na Blíkém východě díky blbosti USA. Evropa bude ze začátku na jeho straně díky závazkům, ale nebude se jim to líbit. Nakonec se Evropa přidá k druhé straně a zničí USA. Tím by měla válka skončit a nastane tisíciletý mír. Co je na tom pravdy ukáže až čas.

A proč nastane tisíciletý mír? Protože běhěm těch dvaceti šesti let dojde ropa...
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:22
borix napsal:
Je pravda, že tam sú ešte trocha zaostalejší, ale ani tu to nieje boh vie čo. ľudia sú schopný spraviť pre peniaze všetko a pri tom peniaze sú nič, úplne nič, iba obyčajný skur*ený papier. Nebyť peňazí svet by bol konečne lepší.
ono by stačilo tyto lidi zasypat penězmi a nedat jim 4 dny najest ani napit.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 21:36
Já bych to tak nehrotil..

(ale o tomhle zpívají i Stratovarius hmmm... Think Whistle )
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 07:47
busch napsal:
borix:nesmysl, co by zruseni penez vyresilo? lidi by delali stejny veci treba pro stado velbloudu (za stado velbloudu si dosad cokoliv jinyho).

Máš pravdu, zišlo by sa zrušiť aj súkromný majetok(ja viem, ja viem, niesom prvý koho to napadlo. Prečo musí na moje myšlienky prísť vždy niekto skôr???.(blbý Karl Marx)) alebo zaviesť systém na ktorý som prišiel ja:
Základom všetkého by bola povinnosť niečo robiť(práca) - každý, kto pracuje(alebo chodí do školy) by mal právo na hocičo, čo by chcel. Tí, čo nepracujú nemajú právo na nič. Hlavným predpokladom je samozrejme dostatok práce pre všetkých ľudí. Ak by ale bolo nedostatok kusov vyrobených jednoducho by PC vygenerovalo, kto to dostane hneď a kto potom.
Alebo ešet jedna možnosť(trocha do budúcnosti): Boli by zrušené peniaze, súkromný majetok nie. Žiadny človek by nepracoval. Pracovali by roboty. Roboty by vyrábali všetko=> pri ich efektívnosti by všetkého bolo dostatok=> ľudia by žili v hojnosti. "Pracovala" by len dobrovolne volená skupina programátorov, ktorá by modifikovala zdrojové kódy robotov podľa toho, akých je momentálne treba. Nesmeli by ale byt roboty s umelou inteligenciou, museli by byť len naprogramované, nasjlepšie len na jednu činnosť, ďalej by museli byť z jednoduchých, ľahko zničitelných materiálov.
Na počiatku bola prázdna množina.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 07:59
2 borix: přečti si to po sobě znovu a najdeš si tam nejmíň 20 míst, na kterých by tyhle nápady ztroskotaly a moc, moc špatně by dopadly...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 28. červenec 2006 08:20
Tá prvá časť sa ani mne nezdá(strašne sa to podobá na komunizmus, čo ale nieje zlá myšlienka, ale u nás je spojená so socializmom:( ), aj keď až 20 chýb tam teda nevidím a väčšina z nich by sa dala vyriešiť. V tom druhom som nenašiel nič(až na jeden nechtiac vzniknutý kontrast, ktorý by sa dal vyriešiť pouźitím slovíčka takmer).
Zujímajú ma chyby hlavne toho druhého, tak ich(aspon niektoré závažnejšie) popíš, pls.
Na počiatku bola prázdna množina.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna