Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Soutěž (?)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace

Měli by soutěžící po dobu soutěže (do vypadení) mít uživ. hodnocení "soutěžící"?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
90% 90% [ 19 ]
Ne:
9% 9% [ 2 ]
Celkem hlasů : 21 / Hlasujících: 21
busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:51
Nevím nevím, jestli zrovna člověk, kterej doslova žije na dně, může na ostatní vytahovat jejich minulost... Rolling Eyes Ano je to tak, našel sem fotku, která to dokazuje, Ricky není nic jinýho než ožrala, nestydí se se zřídit za bílého dne a ještě ohrožvat bezpečnsot silničního provozu. No podívejte se sami, dal sem to přímo do jeho topicu. Arrow http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?p=9720#9720
Veselé Vánoce!

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 15:53
busch napsal:
Nevím nevím, jestli zrovna člověk, kterej doslova žije na dně, může na ostatní vytahovat jejich minulost... Rolling Eyes Ano je to tak, našel sem fotku, která to dokazuje, Ricky není nic jinýho než ožrala, nestydí se se zřídit za bílého dne a ještě ohrožvat bezpečnsot silničního provozu. No podívejte se sami, dal sem to přímo do jeho topicu. Arrow http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?p=9720#9720

jak to tak vidim,du stahnout svoji fotku:) to je hrozny jak se takhle stvete Mr. Green
HOne strikes again
aw yeah;)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 20. září 2005 19:31
HOne napsal:
busch napsal:
Nevím nevím, jestli zrovna člověk, kterej doslova žije na dně, může na ostatní vytahovat jejich minulost... Rolling Eyes Ano je to tak, našel sem fotku, která to dokazuje, Ricky není nic jinýho než ožrala, nestydí se se zřídit za bílého dne a ještě ohrožvat bezpečnsot silničního provozu. No podívejte se sami, dal sem to přímo do jeho topicu. Arrow http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?p=9720#9720

jak to tak vidim,du stahnout svoji fotku:) to je hrozny jak se takhle stvete Mr. Green


My se neštveme, my se máme rádi... Mr. Green Co se škádlívá... Slinták Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:27
Asi jste si všimli, že jsme dnes zveřejnili doplňující úkol. Chceme u této praxe zůstat a nepravidelně menší úkoly v průbehu týdne zařazovat. Jeden týdenní úkol je opravdu málo a čtenáři by se přes týden nudili. Think
Těšte se na další... Slinták
Ještě mně napadlo, že soutěž je poměrně dlouhá a občas do ní člověku může něco vlézt, nemoc či dovolená nebo se mu prostě jen nezadaří tydenní úkol, jak by si představoval. Co byste řekli na možnost, že každý soutěžící získá jednoho "žolíka", kterého může v průběhu soutěže jedenkrát použít k tomu, že si za něj sám koupí imunitu před víkendovým hlasováním?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:30
Ale jo v tom případě že to použije ještě předtím než se dozví kdo ho chce vyhodit tak jo... Slinták

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:32
Ich bin pro Cool
Veselé Vánoce!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:36
to neni blby,protoze to se fakt muze stat(tedy ta nemoc,problemy s PC atd...)...navrhuji toto reseni-vychazim z toho,ze casovy sled bude stejny jako v kole prvnim-ukol padne v nedeli o pulnoci,v patek o pulnoci se uzavira-co mit moznost pouzit zolika nejdyl treba do STREDECNIHO POLEDNE Question A pak uz je to jen vule bozi Mr. Green
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***
Příspěvek upravil 1× jardas, naposledy st 21. září 2005 15:37.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 15:36
Darth PZ napsal:
Ale jo v tom případě že to použije ještě předtím než se dozví kdo ho chce vyhodit tak jo... Slinták
Mno, do páteční půlnoci. Než začne hlasování. Pochopitelně.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 17:35
Somhlasím! Applause Applause Applause
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 18:58
Ok, máte mít žolíky. Pravidla budou tato:
- každý má žolíka jednoho
- žolík se musí na víkendové hlasování použít do páteční půlnoci a to tak, že se do topicu o aktuálním týdenním úkolu vloží příspěvek znění "DÁVÁM ŽOLÍKA" a to nejlépe červeně
- člověka, který použije žolíka vůbec nevložím do hlasování, takže nebude vyhozen
- počet lidí, kteří na hlasování použijí žolíka není omezen
- žolík nelze použít v posledním kole (pochopitelně... Wink )

Může být? Tak taktizujte chlapi. Vymyslím ještě nějaký věci, se kterýma se dá taktizovat, ať to máme napínavější.

EDIT: děkuji nejmenovanému VyHozenému za upozornění na chybějící poslední bod (nejmenuji jej, aby se na něj ostatní nezlobili)
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 21 z 22




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna