Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Spojka

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Spojka

Zasláno: pá 6. srpen 2010 06:14
Když je řeč o spojce: nevíte proč ve firemním Hyundai tak smrdí, když ji chvíli mam sešslápnou na půl? (jak se tomu říká? Záběrový bod? Už si to nepa Laughing ) No tomu bych se třeba ani nedivil - ale ona smrdí i když ji mam chvilku vyšlápnutou úplně až na zem (naprosto úžasný v kolonách, už jsem tam raději začal vracet neutrál, takže furt řadim)

To tam drutek zapomněl nějakej bordel nebo je to účel nebo mě to má jen otrávit? Laughing

Ad. 2,6 litru rozjede každý: jel jsem pár jízd v autoškole v nějakým éčkovým mercedesu s 2,4 nebo kolik benzínovým motorem a turbem.... a řeknu ti, že tolikrát mi to nikdy nechcíplo (jak jsem byl navyklej z ježdění s dieslem). Mr. Green

Odděleno od tématu "Autoškola" Moucha
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 13:44
jenda spojka sa ničí ked stojíš v kolóne a máš ju zošlapnutú , lepšie je vyradiť rýchlosť , a na mojom aute vyradzujem aj bez spojky ale musíš to vedieť ako robiť z plynom a kedy tu rychlosť vytiahnúť
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 14:02
palučko: to já vím, že se ničí, ale i když třeba jenom víc šlápnu na plyn abych se rozjel do kopce, tak to strašně zasmrdí. To žádný jiný auto, kterým jsem jel, nedělalo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 14:25
tak to bude nákej šmejd , a na mojom vopliku nech robím čo robím spojka zasmrdela len raz a to som dokopca plny kotel vypálil tomu na čerstvom lepivom asvalte
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 15:33
Stlačená spojka na semafóroch škodí maximálne tak axiálnym ložiskám kľukového hriadeľa.Ja tiež viem vkľude dať plný kotol a ísť rovno po dialnici palucko ale to nie je umenie.Môj problém je, že jazdím ako by som bol na okruhu.Takmer stále je to auto neskutočne namáhané ostrou jazdou.Spojka môže vydržať v pohode dlho.Na každej rýchlosti mám synchrón a ak by sa dojebali spojkové lamely tak sa jednoducho vymenia.Mne smrdela spojka jedina v Renault Megané rv94 keď som skúšal rozbeh na 3 Very Happy.

BTW neutrál môžeš kedykoľvek vyraďovať bez spojky a nohy môžem mať vyložené aj von oknom.Kľudne aj rýchlosti môžeš radiť bez spojky.Ale tam už musíš fakt vedieť narábať s plynom aby si trafil rovnaké otáčky ozubených kolies
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 16:37
bože Brick Wall
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 17:24
cože Brick Wall Very Happy
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 17:26
diego, ty..., víš k čemu ta spojka je???
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 17:31
Spojka je na to aby si oddelil motor od prevodovky.Keď stlačíš spojku nemáš problém zaradiť rýchlosť lebo na jednu časť hriadeľa nepôsobí žiadna sila.A ty vieš niečo o autách?
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 6. srpen 2010 17:38
mno, vzhledem k tomu, že studuju strojní průmku, tak docela dost Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 7




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna