Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sprostomluva (varování: téma obsahuje neslušné výrazy)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 203, 204, 205
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2016 20:10
az budes mit takovouhle blitkosracku tak ti bude nejakz hrani uplne u prdele, stejne jako me Mr. Green
Zasláno: st 1. únor 2017 14:21
zasrany zkurveny lidi Evil or Very Mad
To si takhle kupujete byt, je tesne pred podpisem hypoteky, kdyz tu, wild zmrd appears! Udajne se objevil zajemce ktery si prodavajici nasel osobne, obesel realitku, a je ochoten preplatit byt + za ne zaplatit pokutu za poruseni rezervacni smlouvy.. At je to pravda nebo ne, tak je to brutalne k nasrani, protoze jsme se meli za par tydnu stehovat a vsude uz mame podane vypovedi Zvracím
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. únor 2017 14:33
Tak to je super. d'oh! Zas na druhou stranu, my takhle byli v bytě a pán z realitky nám řekl, že paní před námi si ho chce vzít, ale musí nejdřív vyřešit peníze, takže kdybychom řekli, že ho bereme, tak ho dá nám. Ale tedy, jestli už je podepsaná rezervační smlouva, tak to je úplně jinej level. Brick Wall

Jinak z víkendu na podobné téma:
Nám zas před časem paní slíbila byt až se odstěhují do nějakého, co zdědili. Že je celý po rekonstrukci a moc pěkný.
Po pár měsících tedy zavolala, že už se budou stěhovat a můžeme na prohlídku (cenu ale dopředu neřekla) a jak je to krásný a na ničem nešetřili, protože už tam chtěli bydlet do konce života.
Zrekonstruovaný byt byla zrekonstruovaná koupelna a nová linka v kuchyni. Linka maličká kraťoučká a ani tak tam nebylo místo na myčku - ale s tou není problém: je tam připravený přívod, takže můžeme zrušit tyhle šuplíky a dát myčku tam (akorát pak by už vůbec nebylo kam dávat věci). No a v koupelně po rekonstrukci tolik místa, že se tam pomalu nedalo otočit, a to tam nebyla pračka, která kdyby se tam dala, tak se musí sundat radiátor a pak u dveří zbude asi 20 cm mezera na projití. Laughing
Taky mě zaujalo, že byla kompletně zrekonstruovaná elektrika (asi jo, z míst pro lustry trčely měděné dráty), ale v jedné místnosti byla "zásuvka" řešena tak, že byla ve zdi vyvrtaná díra a skrz ní prostrčená prodlužovačka. Mr. Green

A cenu nakonec řekla cca o 200k vyšší, než mají podobné byty po opravdové rekonstrukci. Rolling Eyes (Bohužel, a na to asi hrála, to bylo 3+1, kterých není v okolí moc)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 1. únor 2017 15:10
Tam to jeste chapu - aspon neni nic podepsany.
Ja musel podepsat rezervacni smlouvu, zaplatit 75tisic rezervacni poplatek, a bylo mi to k nicemu Mr. Green takze ted se musim modlit aby mi ho vratili (ona ta smlouva je psana vyhodne pro realitku, a i kdyz tohle porusil prodavajici, a me by se meli penize vratit, tak se bojim ze to budou protahovat dokud neuplyne ta lhuta a prachy si nechaji).

Jako ja na druhou stranu chapu samozrejme ty prodavajici, kdyby me nekdo nabidl jen tak 50k a ze zaplati vsechno okolo jeste, tak proc ne. Ale zmrdstvo to je stejne.

Vcera jsme narychlo nasli nadhernej byt jinej, ale to se ukazalo ze je zase vychcanost jine realitky - to byl byt ve kterem oni delali rekonstrukci, a uz prodali.. jen ho na den hodili na net, aby se chytlo par lidi (vcetne nas) kterym pak nabidnou rekonstrukci stareho bytu za podobnou cenu (ale vyssi samozrejme).

No a takove rekonstrukce je teda mimoradne zdarila bych rekl Mr. Green To v tom novem byte byla krasna obrovska kuchyn, to se mi libilo. A mycka uz tam, lednice vestavna.. jen pracka by musela byt v koupelne, a tam by teda bylo dost blbe k hnuti pak asi (soude podle fotek, na prohlidku ze zjevnych duvodu nedoslo Mr. Green
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 18. březen 2017 13:56
Kurva, večer letím a víc a víc fouká vítr... Teď by při zrušení nebyla ani kompenzace, protože vítr Evil or Very Mad
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 23. březen 2017 22:49
kurva vypol som adblock a aj tak mi nejdu reklamy na VSN žeby som zasa naklikál pár halierov na chod stránky ...
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 24. březen 2017 10:49
kurva me je blbe, uz nikdy nebudu pit!
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 13. březen 2018 19:28
Do piče, já už se na to vyseru, tohle mě tak mrdá!!!!!



Zkusím sehnat náhradu za podle googlu vadný kondenzátor (vypadá zdravě) a jestli to nepřestane, tak tou mrdkou asi jebnu z okna jak palučko se stromečkem. Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 205 z 205




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna