Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sraz VSN 2008

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 18, 19, 20  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka

Sraz VSN 2008 v Hořicích?

Hlasování není časově omezeno.
Jsem pro (přijedu):
58% 58% [ 7 ]
Jsem proti (přijedu):
0% 0% [ 0 ]
Jsem proti (nepřijedu):
41% 41% [ 5 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 6. srpen 2008 12:27
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing takže navíc i slepý... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 11. srpen 2008 20:41
Právě jsem se vrátila z dovolené a jsem trochu mimo. Chápu to dobře, že mám zůstat o víkendu doma a otáčet přesýpací hodiny, aby se nezpožďovali?
Varda Elisabeth

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 11. srpen 2008 20:45
založil jsem topic prezence, kde měl napsat jen ten kdo přijede....zatím napsal jen romulus....takže asi nikdo nepřijede

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 11. srpen 2008 20:49
To se dalo čekat. Nesliboval jsem něco co bych nemohl pak splnit, ale nakonec to bohužel dopadlo jak jsem čekal Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Brick Wall Brick Wall Brick Wall
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 12. srpen 2008 10:44
ja bych na sraz prijel ,. ale to asik nebude možne pac nevim kdy a kde ,.,. a ak je to 15.8 tak to jsem v Čr Very Happy Wink ,.,.ale nebudu mit cas asik Confused
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 12. srpen 2008 12:38
mám velice jednoduché řešení. jestli letos sraz bude nebo ne, to už je jedno. ale příští rok se datum vyhlásí nejpozději do 31.3., aby si to určené datum každý zarezervoval pro vsn a ne pro jiné aktivity.

jestliže si někdo plánuje dovolenou několik měsíců dopředu, tak se může naplánovat i sraz vsn a toho se pak držet , jakoby měl zaplacený zájezd.

to je vlastně druhá věc. při vyhlášení termínu bude mít každý 14 dní na to, aby zaplatil minimálně 500,- zálohu. to se pak použije na zaplacení výloh. když si to člověk spočítá, tak se za ty tři dny srazu stejně pod tuto částku nedostane.


tato záloha bude nevratná. pokud někdo nepojede, tak ji ostatní utratí na srazu a když ne, tak se použije ne chod nebo propagaci vsn Exclamation Exclamation Exclamation
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 13. srpen 2008 13:54
Souhlas s timhle, pristi rok uz se urcite musim zucastnit, to uz nejde abych to porad bojkotoval Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. srpen 2008 14:28
Letos je to na levačku. Od zítřka do konce měsíce nastupuji na jiné pracoviště za kolegyni co má dovolenou a tam se maká soboty neděle. Nedostanu se ani na rodinou sešlost Brick Wall Brick Wall Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Zasláno: so 16. srpen 2008 20:48
Tak jsem tam nakonec byl a i s Inankou, Vardou, jejím synkem, Lukenetem a Krrttkem. Bylo to příjemné odpoledne, zvláště když jsme byli(já a inana) po tahu u mých rodičů. Postupně sem dám nějaké fotky, ale díky netu to bude chvilku trvat.
Jen mne mrzí že LivArt a michals75 zklamali. Také nám nedošlo že jsem kluky mohl v Litomyšli naložit Brick Wall Brick Wall Brick Wall a třeba promluvit s rodiči, ale došlo nám to až v Hradci Králové. Brick Wall Brick Wall Brick Wall Byli jsme po tahu Embarassed

Obrázek
Tak tohle kompletní sestava letošního Srazu
normálně nevypadám jako blbec,ale tady nešlo odolat Mr. Green krrttek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× Beat, naposledy so 16. srpen 2008 21:53.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 16. srpen 2008 21:09
Auuuu, to je škoda, ale stalo se...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 19 z 20




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna