Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Sraz VSN 2008

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka

Sraz VSN 2008 v Hořicích?

Hlasování není časově omezeno.
Jsem pro (přijedu):
58% 58% [ 7 ]
Jsem proti (přijedu):
0% 0% [ 0 ]
Jsem proti (nepřijedu):
41% 41% [ 5 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: so 16. srpen 2008 23:49
škoda že se to tak zvrtlo(věci jsem měl nachystané jenže něco se pokazilo atd... a nemohli jsme jet) Crying or Very sad Crying or Very sad , doufám že na příštím srazu už nebudu chybět Smile
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 17. srpen 2008 22:20
Ahoj zlatíčka - už jsem doma.
Stručný souhrn: Hořice jsou naprosto nádherné město plné krásných domečků a stovek nádherných soch.
Přijela jsem s mladším synkem v pátek za příšerného nekončícího lijáku.
U autobusu na nás trpělivě čekal lukenet a pomohl nám dotáhnout tuny majetku na kopec, kde byl camp. Tam jsem se už zcela promočená vzdala představy stanování a vyškemrala jsem na recepční volnou chatičku. Dokonce jsem měla i dvě postýlky pro LivArta a Michalse - ale to si s nimi vyřídím jinde!!!!
Pak dorazil i krrttek a s ním na chvilku i vlídnější počasí, takže jsme měli čas projít si kousek města. Vážně to stálo za to, bylo se na co koukat a pánové jsou skvělí průvodci a o všem věděli něco zajímavého. Škoda, že se začalo stmívat a museli jsme spinkat. Druhý den nás hned dopoledne vyzvedli a pokračovali jsme v programu. Po poledni přijel Beat s inankou a další liják jsme přečkali v naprosté spokojenosti v čínské restauraci. Nudit jsme se nestačili, protože veselých historek ze života měli všichni fůru Smile
S lukenetem a krrttkem jsme pokračovali ve vyprávění ještě v campu při svíčce až do půlnoci.
Tímto bych oběma ráda moc a moc poděkovala za skvělý víkend, za to že se o nás tak vzorně starali, i za cenu konfliktů s rodiči, a že mi s nimi bylo moc hezky. Doufám, že se se mnou také nenudili a že je zase co nejdřív uvidím.
Piju kávu a přikusuju k ní hořickou trubičku Slinták a jen lituji, že to tak rychle uteklo. Very Happy
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 17. srpen 2008 22:29
Ad Varda: Fakt promiň, ale nám doma v sobotu praskl kotel. Kdybych věděl už v pátek, že máš chatku, zmizel bych, ale díky tomu slejváku nás s Michalem přešla chuť na stanování. A v sobotu jsem vytíral kotelnu a pomáhal tátovi opravovat.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: po 18. srpen 2008 00:04
Já měl taky problémy,hlavně s rodiči Evil or Very Mad vše sjem měl zbalený připravený a pak milion výmluv od rodičů kvůli počasí a další hafo výmluv atd... Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 18. srpen 2008 12:38
kod jste byl na srazu letos i loni, který z nich byl lepší?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 25. srpen 2008 08:19
myslím, že jenom beat Think

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 25. srpen 2008 08:34
Taky zjišťuji že jsem jediný kdo byl na obou Srazech. Nelze to srovnávat. Každý byl jiný a nedá se říci který byl lepší. Tohle nelze posoudit. Oba byly velice příjemné.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 25. srpen 2008 18:46
No zkratka a dobre na pristi uz musim fakt jet Pray

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 20 z 20




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna