Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Stanování v Praze

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK

Stanování v Praze

Zasláno: čt 27. květen 2010 22:21
zdarec lidi, ted v sobotu valime s kamosama do Prahy na koncert inyho kafete na holesovicky vystaviste, chteli bysme prespat asi nekde ve stanu, pac tam nikoho nezname, ale nenapada nas zadna lokalita kde bysme nechali auto u kteryho bysme mohli chrapat a od kteryho se dostat nejlepe sockou(mhd) na misto konani koncertu a pote zpet. Zpet asi kolem pulnoci, nejspis ale driv, pac koncert konci v deset vecer, byl bych vam strasne moc vdecnej za kazdou radu, je to fakt dulezity. Teoreticky je mi jedno kde bude auto stat, ale aby se u neho dal postavit stan a dojet emhadeckem. Diky

odděleno od poradny; jenda^^
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 27. květen 2010 22:36
spěte v autě na parkovišti Mr. Green ... jednou jsme tak s kámošem spali.. pokud je to v létě, tak se to dá.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 27. květen 2010 22:46
Bungee: v Praze s tím je problém. Určitě se autem vyhni Praze 1, 2, 3 a 7. Tam je placené stání. Nespi na turisticky populárních místech, chodí tam policajti a všechny vykazují pryč a odkážou vás do nějakého hostelu.

V Praze je i pár kempů. Jeden v Tróji, další v Šárce (té bych se vyhnul a vůbec celé šestce, prý tam mají v sobotu sraz Hells Angels), další zkus pohledat na netu. Pokud někde zastavit autem a rozvalit stan, tak snad jedině na okrajích sídlišť (Zličín, Jižní město, Letňany, Prosek), nebo v polích na perifériích (Uhříněves, Kolovraty, Klánovice). Pozor ale na to, aby vás za spánku neokradli (nebo nepochcal nějaký pes). V Praze na loukách nikdo nestanuje. Lepší by bylo spát v autě a zamknout se.

Velký parkům bych se proto určitě vyhnul. Běhají tam psi, ale hlavně: je tam v noci nebezpečno - v lesoparku (u Jižňáku) našli před rokem už asi druhou mrtvolu Sad
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 06:16
jasny, muzem klidne spat na nake odlehlejsi periferii, hlavne at je tam aut. spojeni. Jsme totiz 4, kdyby sme byli dva, tak ten problem neresim, ale ve ctyrech uz je to horsi. Zkusim pohledat jeste na netu
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 07:51
My jsem spali v žigulíku a bylo nás 5 Mr. Green Mr. Green já si taky myslím, že by bylo bezpečnější zůstat v tom autě zamčenej. Ale udělal bych asi maximum pro to, aby se řidič dobře vyspal. Nemělo by pak cenu se rozsekat na D1 kvůli mikrospánku...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 17:35
tak castecne vyreseno, jedeme jenom dva, takze spime v aute, stejne ale bych potreboval misto, kde se da v klidu zaparkovat aby nas vecer nikdo "nerusil", na vystaviste stejne pojedem metrem, tak se vas ptam drazi pratele, kde nejbliz de jednicce a metra se da v klidu zaparknout(samozrejme zadaco:o) ) a v klidu se vyspat, jo jeste sem se chtel zeptat do kdyz jezdi krtek a kdyby nahodou nejel tak jak se na cilovy misto(auto) dostat, diky
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 17:37
Zkus Jižní Město cestou na Uhříněves. Okolí ulice Výstavní Wink
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 17:45
a tam se da na krtka v poho?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 17:49
odtamtud to je 1 až 2 stanice busem na konečnou Céčka (to jede přímo na Holešovice i Letňany)
NoArtist / NoName

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 28. květen 2010 18:08
tak to je luxus, diky moc, my se s tim nak poperem, jo a nevis do kdy jezdi metro?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna