Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Stáže, Studiní pobyty, Erasmus...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 25. leden 2018 21:50
No to že někoho zavřeli pro vraždu že na to nebyly žádné důkazy říkáš ty... tady bude zase polovina národa tvrdit, že Kájínek je taky nevinný a nejsou proti němu žádné důkazy... Žádný soud nikoho neodsoudí bez důkazů... ano, může to na tebe někdo hodit atd. ale justiční omyly se dějí všude... Nějaké kvóty na vraždy, to je celkem absurdní (stejně tak ani měšťáci u nás nemají žádné kvóty) to je spíš nějaká urban legend... Ty někoho takového znáš kdo by byl v Rusku falešně obviněn z vraždy a musel utéct? (A jsi si jistý že to opravdu neudělal? )
Jo, v Británii jsem byl jednou před pár lety a měl jsem z toho takové pocity... známého co tam se mnou byl tam v hospodě zbili a nadávali mu do polských nevím už čeho... ale jo, idioti jsou všude...
A že v Rusku dělají na černo celé firmy? To mi nepřijde že to dělají protože jsou oběti systému, spíš naopak, oni jsou ti kdo ten systém k*rví a dělají z něho oligarchii... jako ten náš Babiš... normální firma si nic takového dovolit nemůže...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2018 03:44
Lidi, vy se tu tak krásně hádáte Very Happy Každopádně Moskva a Petrohrad z pohledu turisty vypadají vyspěleji než kdejaká díra ve východní Evropě typu Košice, Athény nebo Berlín. To je docela škoda
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2018 08:25
Já se většinou o politice nehádám, ale přijde mi že si jirka plete Rusko se Severní Koreou... Very Happy Dá se nesouhlasit se spoustou věcí co dělá ale kvóty na vraždy jsou fakt LOL...

Mým snem je podívat se jednou i do Číny... Ale s takovou bych nemohl ani tam... Většina světa je jaksi ne úplně demokratická, demokracii máme akorát v EU (teda když zapomenem na USA), ale to nepovažuju moc za cestování...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2018 09:16
Jak jsem psal, nema to cenu pokracovat Smile ja pisu o systemu, a ty se tam snazis namontovat justicni omyl Laughing Jak rikam, nema cenu pokracovat v tomto, ty mas svoji verzi a ja svoji. Jedna zni jako severni korea mozna, druha je zase s ruzovymi brylemi kde Rusko je raj na zemi Smile

Ano, taky mi to prislo pritazene za vlasy, ale kdyz o tom mluvi vice lidi? Holt vic verim lidem ktere znam nez treba televizi no, neda se nic delat Mr. Green ze tobe se nic takoveho nestalo prece neznamena ze se to nedeje a nemuze dit..
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 26. leden 2018 11:43
No já radši budu věřit tomu co jsem viděl na vlastní oči nebo lidem které znám já a kteří tam opravdu žijí... spíš bych se zamyslel jestli ti tvoji známí nejsou zmanipulovaní propagandou druhé strany... takže to asi fakt nemá cenu...

mimochodem, i naše všechny věznice jsou plné zaručeně nevinných vrahů.. nejen Kájínek je nevinný... A taky za to může systém Wink Ještěže máme tak osvíceného prezidenta co je proti systému a dal alespoň Kájínkovi milost Wink
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna