Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Superstar & X-Faktor

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK

Superstar & X-Faktor

Zasláno: st 3. srpen 2005 20:54
Když sem viděl nadpis do čeho si ještě bouchnout tak mne napadlo Superstar Wink. Co si o tom myslíte vy? Podle mne je to totalni s**čka a proste vubec se mi to nelíbí. Co tam z těch mladých lidí dělají... prostě hrůza a uplne bych to zrušil... Rolling Eyes

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 20:56
Je to sračka ale vydělává miliardy...totéž BigBrother, Vyvolení a jim podobné pi.ovinky, které zbožňuje polovina světa, chroustá u toho brambůrky a SMSkama dává vydělat miliardy tomuto růmyslu.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 20:58
Přesně tak a Nova to pěkně posrala že tu Superpytlovinu 2 dala tak brzo po Superpytlovině 1 ale už jim to tolik nevydělalo...

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:02
Von to nekdo sleduje?
A to uz bezi druhe kolo? Jezisi kriste... Shame on You Neutral Rolling Eyes

Jeste, ze se na TV nedivam Smile
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:03
Já to nesleduju ale jsou toho plne noviny,plakáty všude, nějaké takové blbostičky, plný net, plná televize atd... Mad

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:04
No ja to taky neprozivam. Ale priznam se, sledoval jsem prvni superstar. A kdo se me tam libil tak byla Aneta, protoze fakt pekne zpiva a mozna jeste Savka. Druhej dil propadak, videl jsem jeden dil a prestal jsem to sledovat. Na slovensku to bylo urcite mnohem lepsi nez u nas.

Neposilal jsem zadny SMS, prece nebudu podporovat tu NOVU!!! Tot muj nazor na ty tele blbiny Mr. Green

Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:06
Superstar 1 mě celekem bavila,bylo to něco novýho,smsky jsem ale neposílal,to radsi napisu nejakemu kamosovi.Ale ze SuperStar 2 se mi chtělo zvracet,zase to samý,jako podle šablony...Sestra(21),která je zrovna v ENG se tam pravidelně dívá na BigBrother...na takovou pi***...sledovat jak si nejaci typci zijou zavreni v dome?To radsi budu lestit podlahu zubnim kartackem(nic proti vojákům),lepsi zabava...

Jo,a ignorujte,ze nekdy pisu s diakritikou a nekdy ne...nejak se mi to v hlave prepina... Embarassed Angel Shhh
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

lipnicak (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:10
Ja TV moc nesleduju,ale tyhle porady co ted bezi sou fakt vo ho..
Suprstar se dala prezit v prvnim dile ale to druhy uz bylo o nicem. Ted davaj kulovy.Langerova jim troch rozhodila plany a stim se nepocitalo. Nova utrela Smile

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 23:21
superstar je hrozně komerční....no slušně ptákovina, kde de jenom o prachy....ani né o tolik kdo umí jak zpívat...

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 10:04
Ja osobne si myslím o Slovenskej Superstar že to ej zaujímavá možnosť zarobiť si pre mladých ľudí.Stačí vedieť spievať a dostať sa do finálovej 10ky a máte vystarané.Ja pojdme na Superstar 3.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna