Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

svalovec alebo prachy ?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Ktory?

Hlasování není časově omezeno.
obycajny chalan + prachy:
88% 88% [ 8 ]
sportovec/svalovec:
11% 11% [ 1 ]
Celkem hlasů : 9 / Hlasujících: 9
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. březen 2006 14:45
To přejde, ale nyní mi nevěříš. Takovejch bylo a kéž by ještě bylo! Pray Pray Já již jen vzpomínám Brick Wall
Zasláno: pá 17. březen 2006 13:10
Již je lépe nebo se stále trápíš?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 17. březen 2006 14:49
Sh@dy napsal:
ajko napsal:
Ja lenze, ze, ze ja ani neviem.. ja som sa proste na nu niako citovo naviazal... a to bude asi problem Not Talking
Ja som mal pred dvomi rokmy tiez take problemy... Velmi sa mi pacilo jedno dievca, ale nie len vyzorom... Pokusil som sa jej vyjadrit moje city, ale nedopadlo to najlepsie. Vraj ma chce len ako kamarata, ze ak by mala s niekym chodit, tak ho chce najprv dobre spoznat, pretoze jej minuly vztah nedopadol najlepsie. A najhorsie na tom bolo to, ze tyzden na to zacala chodit s mojim kamaratom, ktoreho videla asi 3-krat v zivote, nikdy sa s nim nerozpravala a len si s nim pisala SMS. "Chvilu" ma to trapilo, ale prezil som to. Nic sa nedalo robit... A snazit sa chodit s niekym za kazdu cenu nema zmysel. Ak ti ide len o to, ze si chces uzit, tak taku najdes na kazdom kroku a to co ti nevyjde nech ta zbitocne netrapi. Ale ak ti ide o nieco viac, tak sa nesnaz tak velmi, ono to pride samo Wink To viem z vlastnych skusenosti... Je dost velka nahoda, ze chodim s dievcatom s ktorym chodim... A som stastny Very Happy O takej som mohol len snivat... a teraz ju mam, uz skoro rok Smile
Tak to mas dost blbych kamaratov.Moj kamos napisal Janke SMS a ona mu necakane odpisala Smile.Potom mi o tom povedal a povedal ze jej znova neodpisal lebo mi to nechce pokazit.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Sh@dy (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 308

10 075,- VK
Zasláno: pá 17. březen 2006 14:53
On je dobry kamarat (jeden z mala)... Vedel som, ze ma o nu zaujem, ale on mi nic nechcel prekazit Wink Napisal jej az ked som mu povedal, ze ja s nou mat nic nebudem. Este sa ma pytal, ci jej moze napisat, ci mi to nebude vadit...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 20. únor 2008 23:35
tak co dámy, vyjádřete se Wink

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 21. únor 2008 13:51
je to jasný, budou vykládat že ani jedno Mr. Green ale není to tak Shame on You dneska jsem čekal na kámoša a zrovna přijížděl nádhernej mercedes a šli kolem naky kravky a jedna na druhou prej: krásný auto, myslíš že má manželku? Shhh Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 5 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna