Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Svět je malý

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

NEMOŽNÁ SETKÁNÍ A UDÁLOSTI JSOU

Hlasování není časově omezeno.
1 jen náhoda:
33% 33% [ 1 ]
2 řízení osudu:
33% 33% [ 1 ]
3 řízení vyšší mocí:
0% 0% [ 0 ]
4 blízká setkání třetího druhu:
33% 33% [ 1 ]
5 vše dohromady:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3 / Hlasujících: 3
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK

Svět je malý

Zasláno: ne 21. listopad 2010 16:41
Možná by se to hodilo někam jinam, ale rád bych aby tyto věci byly zvlášť. O co jde.
Dnes jsem se náhodou jednoho spoluhráče zeptal Zda je z Dolní či Horní Lipky, neb místo pobytu měl jen Lipka, a on že z horní a tak jsme si tak chvilku psali a nakonec se z něho vyklubal synek mého spolužáka z učiliště. Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Takových věcí se určitě stává více i někomu jinému. Jaký je na to váš názor. Je tam nahoře NĚCO co si s náma hraje, nebo jen náhoda?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 21. listopad 2010 20:23
Přesně.. svět je fakt malinkatej.. zrovna ve středu v Brně na stadionu.. tak fandíme a vedle našeho kotle tam stojí dvě holky, nejspíš komeťačky.. a tak že s kámošem seznámíme.. tak jsme se seznámili a druhej den si s tou holkou píšu a zjistím, že máme jednu společnou kamarádku a že ta holka jezdí občas jezdí sem k nám do Budějc..

V životě bych si nepomyslel, že když si vyberu dvě úplně neznámý holky a že tam nějaký ještě byli, takže že budem mít společnou kamarádku Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 13. říjen 2017 14:25
V zimě jsem měl takovou příhodu, kdy jsme se vypravili na hory autem, jeli trochu víc zapadanou silnicí a po 4 km najednou špunt, zapadlý auto a nedalo se jet dál, tak jsem musel asi 2 km couvat, než se dalo otočit.
Teď si píšu s jednou náhodou slečnou na chatu, povídáme vtipné si zážitky s výletů, tak ji píšu o tomhle... "Já minulý rok zapadla mezi Blatnou a Rýžovnou s plným autem lidí. Super výlet." Tak posílám video z palubní kamery a reakce: "To je moje auto Very Happy Byla jsem to já Very Happy Very Happy "

Svět je asi fakt malej. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 13. říjen 2017 19:53
jo, to se mi stává pravidelně... naposled třeba když jsem zjistil, že kamarádčin kamarád, kterého od vidění znám mnoho let chodil na Siemensmaniu (a měl tam skoro tisíc postů, takže žádnej kolemjdoucí jak LinDan... Very Happy ), nebo tuhle jsem měl přednášku o tom co jsem dělal v Rusku a říkal jsem že můj spolužák tam je na 3 roky a z publika zazněl dotaz jestli se nejmenuje takhle, načež jsem se dozvěděl, že to je bratranec dotyčného...

Svět je opravdu malý - mimochodem, to mi připomíná velice zajímavou sociologickou teorii zvanou šest stupňů odloučení - ta říká že od jakéhokoliv člověka na světě - třeba papeže nebo amerického prezidenta nás dělá maximálně 6 lidí co se navzájem znají, viz třeba http://vtm.e15.cz/sest-osob-staci-k-propojeni-cele-planety nebo https://mobil.idnes.cz/dokazano-jen-sest-lidi-vas-deli-od-gatese-nebo-dalajlamy-pid-/mob_tech.aspx?c=A080806_113558_mob_tech_apo
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna