Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tak nejednodušší je rozhodně soukromá

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzdělání - výběr školy, jak se dostat a úspěšně dokončit
tomam (+1)
Bažant
Bažant


Narozen: 14.3.1989 (35 let)
Příspěvky: 45

12 150,- VK

Tak nejednodušší je rozhodně soukromá

Zasláno: út 10. březen 2015 14:34
Nejjednodušší jsou rozhodně soukromé. Brácha i já jsme studovali oba ekonomku. Akorát brácha měl soukromou a já normálně veřejnou. To učivo, co musel zvládnout on a já se nedá ani srovnávat.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 10. březen 2015 16:58
no, to je tak trochu degradace školství... vyrojilo se tu spousta vysokých škol... v každé větší vesnici je vysoká škola... Nejhorší je, že míst na vš je více jak maturantů, takže se tam dostane každý... navíc i maturity byly zdegradovany... i když teda státní maturity nasadili alespoň minimální laťku, ale i ta je směšně nízká - ale lepší než nic - dřív byla maturita na některých školách jen fraška...

navíc tyto vysoké školy produkují lidi bez uplatnění... např. ve Vsetíně se dá na vysoké studovat i věda o vaření... http://zlin.idnes.cz/ve-vsetine-zacala-fungovat-vysoka-skola-humanitas-fwf-/zlin-zpravy.aspx?c=A141018_2108819_zlin-zpravy_ppr

Jinak kvalita studentů těchto soukromých škol není moc vysoká... doučoval jsem jednu slečnu, co studuje (nebo už ne?) vysokou školu v Přerově a ta nechápala sčítání zlomků a další operace s nimi... a to prosím není vš o vaření ale o dopravě...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzdělání - výběr školy, jak se dostat a úspěšně dokončit
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna