Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

tchyne

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
labut (0)
Anonymní




0,- VK

tchyne

Zasláno: po 8. srpen 2005 09:28
    vzala si muze svych snu mileho,a dobrosdecneho jenze je tu jeden hacek tchyne ta jeho mama mne nema rada od prvni chvile kdymne spatrila,je zla vymesli si porad neco na mne lze a je pom stichtiva a je to pekna komediantka chtela mne vystrnadit z domu kde bydlim preve s milujicim mazelem. kdyz jsem prijede moje mama na par tydnu taj dela predni komedii jak se rika na jazyku med a srdci jed,,u tyhle tchyne na 100%.zarli na mne a dela tady zle chce si pretahnout manzela na svou stranu jenze se ji to nepovede ja se ji nebojim a kdyz neco proti mne je tak ji vynadam.z moji mamy minuli rok delala pomalu sluzku sla jsem dolu a koukala co dela mama vidim ona ji zehli ?rekla si nedelej ji to vzala jsem ruky ji zehlicku a nechala jsem ji na prkne a rekla jsem mamne ze ji delat sluzku nebudes vzdyt je sama sobestacna.sla jsem vynadat tchyni ze zmí mami delat sluzku nebudes a dale jsem ji rekla delej si sluzku stvych holcicek. bylo po hehe.

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 10:26
Ehm... d'oh!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 10:36
Mno, jsem na Tebe hrdej chlape, jak jsi to zvládl... Applause

...nebo jsem se snad spletl a vlezla nám sem ženská? Rolling Eyes Mr. Green

Ale teď vážně: souhlasím, pokud to tchýně přehání, nesmí se jí ustupovat, jinak své úsilí ještě vystupňuje. Ale prosím příště nám piš jen do diskusního fóra "Ženská sekce" (úplně dole). Běžné diskuse jsme tady vyhradili chlapům. Ne proto, že bysme měli něco proti ženám, ale diskuse do kterých se zapojí, ztratí část chlapské spontánosti.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK

Re: tchyne

Zasláno: po 8. srpen 2005 16:48
labut napsal:
    vzala si muze svych snu mileho,a dobrosdecneho jenze je tu jeden hacek tchyne ta jeho mama mne nema rada od prvni chvile kdymne spatrila,je zla vymesli si porad neco na mne lze a je pom stichtiva a je to pekna komediantka chtela mne vystrnadit z domu kde bydlim preve s milujicim mazelem. kdyz jsem prijede moje mama na par tydnu taj dela predni komedii jak se rika na jazyku med a srdci jed,,u tyhle tchyne na 100%.zarli na mne a dela tady zle chce si pretahnout manzela na svou stranu jenze se ji to nepovede ja se ji nebojim a kdyz neco proti mne je tak ji vynadam.z moji mamy minuli rok delala pomalu sluzku sla jsem dolu a koukala co dela mama vidim ona ji zehli ?rekla si nedelej ji to vzala jsem ruky ji zehlicku a nechala jsem ji na prkne a rekla jsem mamne ze ji delat sluzku nebudes vzdyt je sama sobestacna.sla jsem vynadat tchyni ze zmí mami delat sluzku nebudes a dale jsem ji rekla delej si sluzku stvych holcicek. bylo po hehe.


Pocul som vela takych pripadov a je skutocne iba na Tebe,kolko si od nej nechas srat na hlavu a aj od toho,ako sa k tomu postavi Tvoj manzel.Ak Ta skutocne lubi,podrzi Ta a mas vyhrate.
Ja mam opacny problem...moja zena neznasa moju mamu...neviem preco..mama nam vzdy pomahala aj pomaha,aj ked v ramci svojich moznosti,kedze je na invalidnom dochodku..a okrem toho byva od nas 200km...ale je to prosta zena z dediny,ktora sa vymyka predstavam mojej zeny,ktora zije od narodenia v meste.

Nikto to nema jednoduche... Rolling Eyes

bombastic.1 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2
Bydliště: Liberec
10 000,- VK

Re: tchyne

Zasláno: út 13. září 2005 19:25
labut napsal:
    vzala si muze svych snu mileho,a dobrosdecneho jenze je tu jeden hacek tchyne ta jeho mama mne nema rada od prvni chvile kdymne spatrila,je zla vymesli si porad neco na mne lze a je pom stichtiva a je to pekna komediantka chtela mne vystrnadit z domu kde bydlim preve s milujicim mazelem. kdyz jsem prijede moje mama na par tydnu taj dela predni komedii jak se rika na jazyku med a srdci jed,,u tyhle tchyne na 100%.zarli na mne a dela tady zle chce si pretahnout manzela na svou stranu jenze se ji to nepovede ja se ji nebojim a kdyz neco proti mne je tak ji vynadam.z moji mamy minuli rok delala pomalu sluzku sla jsem dolu a koukala co dela mama vidim ona ji zehli ?rekla si nedelej ji to vzala jsem ruky ji zehlicku a nechala jsem ji na prkne a rekla jsem mamne ze ji delat sluzku nebudes vzdyt je sama sobestacna.sla jsem vynadat tchyni ze zmí mami delat sluzku nebudes a dale jsem ji rekla delej si sluzku stvych holcicek. bylo po hehe.


Tchyně a uzený.............
Zasláno: út 13. září 2005 19:35
....zeť se vrací z hospody a vidí jak nasupěná a aktivní tchýně zametá schody....Maminko zametáte nebo už odlétáte??? Applause
bombastic.1

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 24. leden 2006 16:24
Měl jsem dvě tchýně. Jedna tragicky zemřela, bohužel i s tchánem a švagrem na přejezdu, a tu druhé jsem řekl co si o ní myslím a mám klid!

Obrázek
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 2. leden 2010 14:54
Z jakých dvou slov je složené slovo tchýně?

"Tchoř a svině."
Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:39
Já teda musím říct, že jsem narazil vždy na skvělou skoro-tchýni, jak tomu pracovně říkám Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 20:14
já říkám normálně tchýně... Very Happy taky jsme spolu už skoro 5 let.... to bysme byli za jiné doby už manželé... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna