Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tématické zaměření VSN

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Tématické zaměření VSN

Zasláno: so 29. březen 2008 17:15
Chtěl bych zahájit diskusi na důležité téma. Kam bude dál tématicky směřovat VSN?
Osobně bych si VSN představoval podobně jako dosud, jako místo, kde se chlapi můžou pobavit podle svého, bez zbytečně omezujících pravidel a zákazů, takže tak, jak to v reálném životě jde čím dál hůř. Základem by byla komunikace, zábava, různé hry a vzájemné soutěžení.
Jako vyšší cíl bych chtěl aby VSN propagovala názory směřující proti některým myšlenkám feminismu, které mají špatný vliv na vztahy mezi muži a ženami.
Jaké představy máte vy?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: so 29. březen 2008 18:46
Taky bych to nechal jako doposud, myslim si ze tady nic nechybi, vlastne se tu najde tema teoreticky na cokoliv.

Myslenky feminismu bych nechal jako samostane tema, ja osobne se k tomu nevyjadruju, v okoli jsem se s tim jeste moc nesetkal tak o tom nic moc nevim.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 31. březen 2008 22:01
nevím co si mám představit pod tématickým zaměřením....nechal bych vše při starém, zaměření by mělo postupně vyplynout z diskuzí, ne ho nějak násilně podporovat (nechci říct že ho budeš Romule násilně podporovat Smile )

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 09:58
Myslím si že změna je nutná. Jen si všimněte co se změnilo a myslím k lepšímu. Stále hlásám že je nutno sem dostat více aktivních lidí. Romulus se velice snaží ale připadá mi to že není tak velký zájem. Nemůžeme ztuhnout na místě a žít z tradic. To vede k zániku. Nemyslím si taky že by se to stalo masovým webem kde by jsme se neznali více, ale jsem tu stále titíž až na pár nováčků. Také by to chtělo větší aktivitu členů a nečekat na to co udělá admin nebo pár aktivních. Jsem sám nyní trošku mimo svoje možnosti ale slibuji brzký návrat.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 10:03
No ted se tu muze bavit o vsem, tak nevim co lepsiho by se dalo vymyslet Smile
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 10:07
Jak říkám "O štábní kultůru" Bavit ano, ale podívej se na mnohá témata jak časem uhnou někam jinam. Něco se začne a mnohá zajímavá se nedokončí. Téměř nikomu se nechce listovat ve starých tématech a pokoušet se je oživit.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 10:09
no to proto ze tady admini a moderatori sice sou, ale nechavaj to vyhnit Laughing Jen obcas nekdo neco presune kdyz uz je to total OT, nebo v jeho tematu Laughing Mr. Green
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 11:27
mně se tu líbí, jak to tu je, taková dobrá skorosvoboda Smile
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 1. duben 2008 12:53
Taky se mi tu líbí ta svoboda. Nějaká omezení musí být aby se to nezvrhlo, ale jde o to to hlásat dál a aby tu bylo více podobně smýšlejících. Proto pak bude k něčemu i sekce VIP aby se právě "starousedlíci" a ti "lepší" mohli zase volně bavit. Není to diskriminace, ale spíše bezpečnostní opatření. to je ale myslím daleká budoucnost. V současnosti tam patříme asi všichni.
Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna