Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tenis

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK

Tenis

Zasláno: po 8. srpen 2005 19:41
Tak komu v tenise fandite? Nemyslim jen tenisty co chodi na turnaje ATP, ale i ti co ho hraji zavodne za vase mesto nebo tak. Ja osobne hraju taky tenis zavodne, ale karieru v nem nevidim Wink Fandim hodne Federerovi, strasne se me libi jeho jednorucni bakend. Ale takhle mezi kamosema fandim Filkukovi nebo Bedanovi. Hrajou tenis hodne slusne a myslim ze by se mohli mozna i propracovat dal...

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 21. září 2005 19:18
Ja som tenis tiež kedysi hrával závodne, ale potom sa na to vykašľal, lebo som nebol veľmi dobrý, resp. bol som dosť biedny tenista. Ale tenis som sledoval a sledujem stále a mám v ňom veľa favoritov. Najprv musím spomenúť Samprasa, tomu som fandil úplne najviac, to bola pre mňa absolútna superhviezda. Dnes fandím nášmu Kučerovi, aj keď ten, ako sa zdá, pomaly tenisovo dožíva. A navyše ako ľavák preferujem hráčov, ktorý mlátia do loptičiek ľavou rukou (Ivaniševič, Arthurs aj Petr Korda). Z kamošov-bývalých spoluhráčov bol dobrý Rišo Solárik, ale myslím, že aj ten už s tým skončil.

Cren (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 8

10 100,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 13:09
Tenis je můj sport číslo 1. Začínal jsem sice jako malej kluk kvůli otci s fotbalem, ale to mě vůbec nevadilo. Začal jsem až v 11 letech mlátit do míčku o zeď babiččina domu. Ve 14ti jsem si koupil za vlastní vydělané peníze raketu značky Donnay a to proto, že s ní v té době hrál André Agassi což byl můj idol a vždycky jsem mu fandil. Závodně jsem nikdy nehrál, ale hraju pravidelně a na amatérské úrovni jsem se svojí hrou celkem spokojen. Občas vyhraju nějaký malý turnaj o věcné ceny Smile .
Jinak teď když už Agassi nehraje tak fandím Rogerovi a taky J.Blakeovi.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 13:15
Já hrál akorát badminton, ale to mi moc nešlo. Tenis bych někdy rád vyzkoušel... Možná až budu zdravej a najde se příležitost... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:17
Tenis uz jsem taky parkrat hral, musim rict, ze je to docela makacka, ale na tom tenisu je snad nejhorsi to chozeni pro micky Confused

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:18
my si s karcou koupili rakety a micky a jeste sme nebyli Mr. Green Zatim sem hral akorat pinkanou na skvare, to nic moc Laughing A pak na wii, z toho sem mel tak mozna tenisovej loket, ale ten pocit nebyl asi tka dobrej Mr. Green
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:20
ja tenis hral jenom jednou s kamosem, byla to docela prca, ale asi po pul hodine sme to vzdali
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:27
Já to jednou hrál na počítači, takže si se mnou neni radno zahrávat Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 24. říjen 2008 16:35
Mno vidíš, tam to hraju taky nejradsi, tenis na pocitaci nebo spis na jakykoliv konzoli je dost dobry, se stryckem jsme to vzdycky radi hravali... samozrejme ctyr hru Smile

Cren (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 8

10 100,- VK
Zasláno: st 29. říjen 2008 08:14
Moucha napsal:
Tenis uz jsem taky parkrat hral, musim rict, ze je to docela makacka, ale na tom tenisu je snad nejhorsi to chozeni pro micky Confused


Tak když to hraješ dobře, pro míčky chodí obvykle ten druhej Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna