Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

The IT Crowd

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Vachi (+2)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
13 655,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 21:55
Dneska sem mrkl na první díl 4 serie a nic moc Sad První seria byla podle mě nejlepší. Ale našel sem si jinej seriál "Mladí v partě" chodí to na čt2 Smile

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 22:00
Pokud to bereš podle computerivovanosti, tak s tím musím souhlasit. Jinak byl ale skvěle zábavný Thumb up!
NoArtist / NoName

Vachi (+2)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
13 655,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 22:03
No možná to kazily i ty titulky Smile Nemám je rád... Nemám přehled co se ve filmu/seriálu děje když při tom musím číst titulky Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 25. červen 2010 22:05
Ty titulky, co jsem měl já, byly teda relativně povedený. Aspoň tam nebyly kraviny a příšerný překlepy. Ale ono to chce se naučit titulky používat jako takový doplnění a vodítko a jinak se na ně moc nespoléhat. Smile
Zasláno: út 3. srpen 2010 17:34
Tak 4. série je zatím asi nejslabší série. Sice některý díly byly dobrý (teď nevím, který čísla to byly přesně), ale jinak nic moc. Nejhorší byl asi právě ten poslední díl (s04e06)...
Snad bude 5. série a kvalita zas stoupne.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 3. srpen 2010 17:39
Nevěřim tomu, že to stoupne, od druhý to jde dolu a dolu..
Občas se nějakým vtípkům zasměju, ale všechny jsou tak nějak čekatelný Sad Už se u toho neřežu smíchy jako u prvních dvou sérií.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 5. srpen 2010 06:56
Nuda. Nuda. NUUUUDAAAAA!

Pár světlých momentů,
(vyphotoshopovaná přítelkyně z Royových fotek, Jen překládající do a z Italštiny, Moss v automatu na hračky, požár v Mořském parku)
  ale celkově nudaaaaaa, příběhy takové neucelené, jakoby jim chyběl konec
(FAKT by mě zajímalo jak to s tím požárem bylo, nebo jak to dopadlo s tím masérem co políbil Roye na zadek)
 .

První řada bomba, druhá stále vtipná, třetí zas místy lepší než druhá, ale toto..... většinou když se mi něco líbí tak jsem ještě schopná to druhej den citovat a pamatovat si o čem ten díl byl, tady si pamatuju jen drobné útržky a ani nejsem s to říci, ve kterém díle že to bylo... Zklamání... Confused Pátou řadu už ne, prosím Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 5. srpen 2010 08:50
už bych to měl začít taky stahovat... to zas bude nadlouho...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 6. říjen 2013 20:35
Tak jsem viděl ten poslední 40minutový díl IT Crowd: The Last Byte. A je to špatný. Moc vtipný mi to nepřipadalo. Možná ještě o trochu míň, než ten díl, kde šli do Dne D, nebo který byl ten nejmíň vtipnej. A nepomohlo ani to, že se snažili použít pár referencích ze starších dílů (např. Roy na záchodě pro invalidy, krabička "Internet", nebo třeba to, jak Moss uvíznul v herním automatu (nebo byl nejmíň vtipnej tenhle díl? To bych raději nepřipomínal))
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 20:21
Dík za upozornění. Ani jsem o tomhle speciálním dílu nevěděl, ale fakt nebyl nic moc.
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 16 z 16




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna