Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tokio Hotel není jen Bill

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 1. květen 2008 15:27
tak toho babochlapa konečně hospitalizovali. škoda že ne na věky.
v tom špitále by mu alespoň mohli něco udělat s hlavou Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Little.Schatz (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 31. srpen 2008 08:01
Dobře napsanej článek.. Dá se říct.. Very Happy i jsem se zasmála Very Happy Jsem ráda že se nepotvrdilo mínění různých lidí, že TH dlouho nevydrží... Teď jsou celý srpen v USA, 7. září budou na předávání cen v americe - MTV Video Music Awards.. Jsou tam nominovaní ve 2 kategoriích.. Jednu 100% vyhrajou Very Happy Podle mě je to dost velký úspěch na to, že začínali v 15 letech.. Teda už dřív, ale známí jsou teprve od těch 15 - 16 let. 3 roky a dostaly se tak daleko. Už po nich šílí ne jen snad už celá evropa, ale i amerika.. Jsou známí i v Izraelu (kde už měli minulý rok koncert) a občas přijdu do kontaktu s fanoušky ze států o kterých jsem ani nevěděla že je tam znají.. A jinak přesně, nejde tady o image.. ani o Billa.. Jde tu hlavně o hudbu. Poslouchám je od té doby co je tu ještě nikdo neznal, možná pár lidí, díky německé stanici vivě. Ale bohužel 13 letým nanynkám se nevysvětlý že Tokio Hotel není jen Bill.. Rolling Eyes (Jinak sorry že sem píšu když sem holka Very Happy všimla jsem si že je to web pro "chlapy" nebo co to Very Happy ale na tenhle článek sem narazila náhodou Angel )

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: ne 31. srpen 2008 09:43
no ženy už mají povolený přístup, klidně můžeš psát i jinam Whistle

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 31. srpen 2008 10:37
To by mě zajímalo, co je to za úchylnou kategorii, že vyhrajou na 100% Whistle Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 31. srpen 2008 11:32
Asi MTV zenska kapela roku Think

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 31. srpen 2008 11:41
Já bych řekl, že v kategorii: Mužská kapela, která se nejvíc podobá ženské kapele Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 1. září 2008 11:43
kapela s nejvíce ujetými členy... Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 4 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna