Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Tož teda začnu, no

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: ne 20. duben 2008 16:46
Tak to moje ještě né tchýně je celkem v pohodě, akorát se mě furt snaží natlačit do pokračovaček do tanečních, páč nechce, aby tam má přítelkyně chodila s jinym klukem (kterýho znám a nic proti tomu nemám), což už mě začítá celkem dost prudit, ale jinak je fajn, to jo.
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 20. duben 2008 16:56
Tchýni, kterou jsem měla před rozvodem, jsem měla moc ráda, je to fajn ženská. Dodnes se vídáme a pokecáme. Ona mi moc pomohla při rozchodu s jejím synem a dokonce stála na mé straně. Všem ostatním bych přála taky takovou - asi jsem si tenkrát měla vzít ji Laughing
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 21. listopad 2009 20:03
Včera jsem byla na srazu spolužáků základní školy. Soutěž o nejzajímavější tchýni vyhrál náš bývalý předseda třídy Radek. Vyprávění uvedl tím, že bratr jeho ženy se raději odstěhoval do Austrálie, aby se maminky zbavil. Oženil se s australankou a maminka u nich jednou byla na 2 měsíce. Po dvou měsících prý na Radkova švagra manželka křičela, že jestli maminka neodletí zpátky do Evropy v čase uvedeném na letence, tak že se rozvede.... Naštěstí se maminka vrátila.
Jednoho dne volala Radkovi jeho žena do práce a ptala se ho, jestli den předtím něco nevyváděl? Radek celý zmatený přemýšlel, co by to tak mohlo být....
Pak mu žena vysvětlila, že jí hned po ránu volala maminka a hovor zahájila slovy: "Už vím, kde berete peníze. Ihned seber děti a odjeď na chatu. zavřou ti ho, tak ať nemáš ostudu..."
Po chvíli z ní vypadlo, že viděla večer v televizi ve zprávách záznam bezpečnostní kamery z přepadení benzinové pumpy a ve zloději identifikovala Radka. Celou noc kvůli tomu nespala, dusila to v sobě a čekala, až mine doba, kdy Radek odchází z domu, aby mohla varovat dceru. Dodnes je přesvědčená, že ten lupič byl její zeť....
Radek říkal, že kdyby nevěděl, že je prostě JEN tak pitomá, tak by jí dávno zabil.... Mr. Green
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 22. listopad 2009 15:07
ad Varda - tak to je fakt echt tchyň - ta Radkova...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 7. prosinec 2009 20:38
Pokud to nahlásila na POlicii, tak to fakt musel mít "radost".

Já si zatím na skorotchýni stěžovat nemohu. V pohodě jako její dcera. Embarassed Embarassed Embarassed Whistle Whistle Whistle Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 8. prosinec 2009 03:51
aby sis je jednou nespletl.... Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

suzzyinka (+4)
Bohova bohyně
Ženská
Ženská


Příspěvky: 26
Bydliště: Brno
10 859,- VK
Zasláno: út 8. prosinec 2009 23:56
Já jsem se svou tchýní v pohodě. Ze začátku to bylo celkem peklo, přeskládávala mi domácnost podle svých představ, dokonce i toaletní papír mi otáčela tak, aby jí to vyhovovalo Magor ale nakonec jsem ji přesvědčila, že si udělám věci tak, jak chci já. Teď už je fajn. Navštěvuje nás tak 1x do měsíce, mezi dveřma předá dětem sladkosti, vyjímečně jde i dál, tak na 10minut a pak jde zase po svým. Dokonce ani ještě nezjistila, že její syn s náma už 3 měsíce nebydlí Laughing

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2009 00:35
ja nastesti zadnou tchyni nemam, za to doufam, ze az naka bude, ze bude v pohode a ne naka hloupa histerka co bude do vseho kecat, takovy miluju Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2009 00:40
žádnou nemám a jak se znám, tak to jen tak nehrozí ještě dost dlouho Liar
NoArtist / NoName

suzzyinka (+4)
Bohova bohyně
Ženská
Ženská


Příspěvky: 26
Bydliště: Brno
10 859,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2009 00:41
Ona je taky v pohodě, jen je v něčem hodně svá

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Tchýně
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna