Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Trance a pod.

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film

Počúvate trance alebo dance music?

Hlasování není časově omezeno.
Áno, často:
41% 41% [ 5 ]
Áno, z času na čas:
16% 16% [ 2 ]
Nevyhľadávam ho, ale keď musím tak si ho vypočujem:
16% 16% [ 2 ]
Nie, nikdy:
25% 25% [ 3 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 08:59
Ono vás to časem přejde a vrátíte se zpět ke kořenům muziky. Tyhle s*ačkoidní hity, co se v současnosti hrají, nikoho po půl roce už nezajímají a zapadnou. A ruku na srdce, kdo z vás si rád poslechne nějaký dance hity starý rok či dva. Vždyť jsou toho plný výprodeje.

Loony (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 7
Bydliště: SVK>>rbk
10 000,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 10:37
Ja som sice skor na house, ale trance si tiez rad vypocujem.
pocuvam napr.: Arrow Scooter Whistle , Rocco, Brooklyn Bounce, Klubbingman, Dj Dean, Paul Van Dyk, Kai Tracid, Floorfilla .........a mnoho dalsieho... Slinták
Live 4 Music

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 11:16
weitless napsal:
Ono vás to časem přejde a vrátíte se zpět ke kořenům muziky. Tyhle s*ačkoidní hity, co se v současnosti hrají, nikoho po půl roce už nezajímají a zapadnou. A ruku na srdce, kdo z vás si rád poslechne nějaký dance hity starý rok či dva. Vždyť jsou toho plný výprodeje.


Hezky receno Applause Applause o podobne "hity" se sice nezajimam,ale kdyz chcete,tak si je poslouchejte.A stejne jako Weitless doufam,ze vas to casem prejde a vratite se k MUZICE Wink
Obrázek
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 13:17
chlapi,zadam vsechny-NECITUJTE PRISPEVKY NAD SVYM,dela to akorat bordel a plni zbytecne stranku.Behem realneho rozhovoru preci taky neopakujete to co rekl nekdo tesne pred vami...Co treba pouzit-> 2.....Diky Jarďas


Takto môže hovoriť len človek, ktorý trance nepočúva a nepozná rozdiely medzi ním a technom, všetko háže do jedného vreca. Trance je veľmi ukľudňujúca hudba a úprimne povedané Blank & Jones, Bennyho a Tiesta si vypočujem rád aj po dvoch a viacerých rokov. Ani si nevieš predstaviť aká je tá hudba ukľudňujúca. Skús napr. od Blank & Jones album Relax a uvidíš(alebo skôr budeš počuť).
Na počiatku bola prázdna množina.

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 13:50
Ja Ti trance neberu-viz vyse
citace:
kdyz chcete,tak si je poslouchejte


jen jsem se vyjadril Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 17:47
weitless napsal:
Ono vás to časem přejde a vrátíte se zpět ke kořenům muziky. Tyhle s*ačkoidní hity, co se v současnosti hrají, nikoho po půl roce už nezajímají a zapadnou. A ruku na srdce, kdo z vás si rád poslechne nějaký dance hity starý rok či dva. Vždyť jsou toho plný výprodeje.
mozna e to tim, ze trance mi nic nerika.

musim se zastat sveho jazzu - ja si velmi rad poslechnu 80let stary songy - a ma to stale stavu. asi proto, ze je to poradna hudba...

trance se dela asi takhle: zapnu fruityloops, zvolim co nejrychlejsi bpm, postavim si z "cudliku" obrazec, exportuju do mp3 a vydavam alba :) dyt to obcas vidim na fruitywebz.net
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 18:36
Co nejrychlejší ne. Těch 140, co tam je defaultně na to vyhovuje. Já jsem dřív dělal takovou muziku ve FL, ale teď se už snažim trochu zapracovat Mr. Green Ale to už je OT Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 18:58
Já také poslouchal trance a neříkám, že ho nemá nikdo poslouchat. Jen vím, a nejen podle sebe, že tahle hudba se přejí a přestane bavit. Dělal jsem jí i ve FL a taky jsem blbnul s trance, nicméně věkem člověk troufám si říct moudří a už má na to jiný náhled a to je dobře. Moje současná muzika nemá s trance nic společného a vůbec mi nevadí, že jí trencaři, housaři a technaři neposlouchají. Možná ale i pro ně někdy přijde její čas Wink

Taii. (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 164
Bydliště: Praha 3
10 000,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 19:04
Hyna napsal:
To sem nikdy nerekl ze neni Wink Myslel sem to tak vseobecne.

Proste kdyz nekdo napise, ze trance je zaklad jeho zivota... a pak sem da mena jako Floorfilla Rolling Eyes


Taii napsal:
Trance je zaklad myho zivota (a dance + poddruhy Wink)

Ps. myslel sem jako hudebni zaklad Smile

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: út 3. leden 2006 21:25
jezisi, sem ja radsi nebudu nic psat, to by byl flame ;)
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna