Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Třešně + mlíko

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Vachi (+2)
Myš
Myš


Věk: 33 let
Příspěvky: 24
Bydliště: Přerov
13 655,- VK

Třešně + mlíko

Zasláno: po 28. červen 2010 11:50
Měl bych takovou otázečku Very Happy Je pravda že když zkombinujete mlíko s třešněma tak chytnete [slušně řečeno] průjem? Zatím sem neměl odvahu to vyzkoušet, tak se zeptám jestli už byl někdo tak odvážnej a zkusil to Very Happy

A jestli to funguje tak proč zrovna po třešních? Já zkusil mlíko + banán a nic Laughing

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 12:03
já to taky radši nezkoušel.. Mr. Green
možná to funguje jenom s třešňama, protože obsahují určitou chemickou látku, která reaguje s něčím v mléku.. Mr. Green
ale říká se, že by se po třešních neměla pít ani voda... Rolling Eyes
ony asi i třešně mají samy o sobě nějaké projímavé účinky.. Very Happy

jinak mlíko s banánem jsou vpohodě.. sestra dělává banánovej koktejl... (vhodí do mixéru banán a zalije to mlíkem a přidá vanilkovej cukr.. Slinták )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 1× p!p@, naposledy po 28. červen 2010 12:10.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 12:05
No, banánovej koktejl je hodně dobrej, ale třešňovej jsem třeba neviděl.. to je pravda Mr. Green

Ale asi něco na tom je, zrovna mi o tom kamarád na vodě říkal a prej to jednou zkoušel a celej den trávil na záchodě.. Takže to asi opravdu funguje..
To je jako když si dáte houbový řízky a taky to zapijete mlékem.. Zvracím

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 12:06
http://www.vitalia.cz/clanky/tresnove-tresteni/

citace:
Co se vlastně s kombinací tekutiny a ovoce v našem těle děje? Ovocné cukry začnou s tekutinou v žaludku kvasit a tvoří se plyny, které nejprve tlačí v žaludku a mohou vyvolat zvracení, stoprocentně však způsobí pocit tlaku a bolesti žaludku. A když to přežijete bez újmy, zcela jistě třešňová hmota projde do střev a pořídí vám hezký průjem. A je jedno, jestli pijete před konzumací třešní, nebo až po ní. Důležité je, že je v žaludku tekutina a v ní rozkousané třešně. S mlékem to raději vůbec nezkoušejte a už vůbec ne s kyselými mléčnými produkty.
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 12:35
Já teda po třešních nikdy průjem neměl a to jsem se podle žádných pravidel neřídil Smile
Ale jeslti jsem zkoušel i mlíko, to nevím...

btw mlíko + banán = banánovej koktejl... normální pití, není důvod se z toho po..., jinak by to nikdo nedělal Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 12:44
Tyjo víte co je dobrý, Zajíc Mr. Green zatím jsem teda pila jen rejžovýho, ale prej i sojovej je dobrej, právě s banánem, to je něco Slinták
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 13:17
v létě normálně lezu po žebříku, láduju se třešněma a u toho piju a nic mi to nedělá....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 14:25
Ginzo asi ide na nakup.....na čerešne Mr. Green
Ako pisal LivArt, takisto ked som bol menši (8-10) a mali sme ešte čerešňu som bežne jedol čerešne a potom to zapijal, takže nemam problem otestovať to mlieko, ak to niekoho zaujima Wink
A všeobecne som sa z jedla ešte nepos*al, resp z jeho kvalitativnej, nie kvantitativnej zložky, môžem kombinovať čo chcem a nič Smile

BTW Mr. Green
Ginzo napsal:
No kamoš oslavoval 18, Hubert a prva griotka bola na širšej party, potom na VIP sme zaliezli do baru, kde nam bolo povedane, že Cuba libre a Mojito boli akurat včera for free, sambucu sme museli dať ako starter a cognac som musel dať pre chuť k cigare Cool
Neviem, čo mate proti tejto kombinacii Mr. Green

drutek napsal:
už jsem toho zkoušel chlastat hodně, ale takovou kombinaci , to bych se nejen poblil, ale i posral Zvracím Magor

A tiež nič Think
 
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 28. červen 2010 16:04
Se mnou to teda nic nedělá... jak říká mamka, nejsem vysírav*j typ Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

vitoška (0)
Anonymní




0,- VK

průjem

Zasláno: so 21. červen 2014 13:44
Tak já snědla dneska k snídani mísu třešní a teď jsem se pos... jak nikdy Smile A to jsem vitariánka a trpím na zácpu celej život. Tak konečně něco, co zabralo Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna