Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Twilight

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Twilight

Zasláno: čt 18. červen 2009 20:40
"Proti tehle sračce to rozjedeme přište" Romulus

Pôvodne som to chcel dať iba ako hodnotenie filmu v Fo filmoch, ktore nas nezaujali, ale prišiel som na to, že chcem naozaj počuť vaš nazor Smile
Viem, že je to už asi rok stary fenomen, ale k nam to prenika až teraz.
Včera som sa musel 40 minut (!!!) pozerať na tuto peatchowinu a mal som dosť Brick Wall

Dnes v buse som zistil, že je to važnejšie a knihu čitala aj naša triedna (30) a ešte dalšie učiteľky.
Takže, co si myslite o Twilightu ? Váš nazor zaujima Blesk Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 20:45
Me teda staci, kdyz to v trafice vidim snad vzdycky na titulce casopisu tipu bravo atd.. Very Happy Nevidel jsem a nikdy ani neuvidim, ani kdyby to byl posledni film na svete Smile

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 20:49
nvm vo co go...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 20:49
Neviděla jsem film, tenhle, ehm, "fenomén" mě naprosto minul, ale slyšela jsem že knížka je dobrá a váhám jestli si to přečíst... ani jsem nečetla moc recenze, o čem to je, ale z té změti informací mi přijde že je to film o holce co se zabouchne do upíra co nepije krev nebo co (?) ale nevím.... Bojím se to číst protože si myslím že to bude slaďák... Upírská tématika vůbec mi není moc blízká (až na upíry ze Zaklínače a klasiku Drákula s Gary Oldmanem).
Moje dvě exspolužačky mi o tom nadšeně vyprávěly, ale zatím odolávám a dávám přednost klasickému hororu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 21:27
Makavelina, trafila si, o čom to je a Peci to dobre opisal Wink
Akože prvykrat som sa o tom dozvedel, ked odsunuli Harryho Pottera kvôli tejto kravine (ved Emma Watson je taka j***čka, tak prečo dali taku slabotu ???), ale nevenoval som tomu pozornosť.
Potom som videl nejaky test na facebooku, niekoľko spolužiačok začalo čitať knihu tmavu ako Metallica, hrubu ako Biblia, až s jednou som sa o tom porozpraval, ta mi povedala, že sa tam jedna baba zaľubi do upira a bolo to tam.
Ked sme včera pozerali ten film, tak som si hovoril, že sa na to ani nebudem pozerať, ale proste som musel, viete, občas mate ten pocit, že to snad nemyslia važne a horšie to už nebude, ale dalšia scena vas presvedči o opaku Shocked
Uplne važne, bez akejkoľvek zmeny vam hovorim, že to bude ešte väčšia peatchowina, ako si budete myslieť Brick Wall

Chapem, že pre baby to môže byť fakt kraaaaaasny film, ale kto je aspon trochu realista, najde si niečo ine.
Najlepšia jedna spolužiačka-vysvetľovala mi, ake je to krasne, spytal som sa jej chalana, čo si o tom mysli a on "Noo, nie je to cele zle" ale bola tam aj ona vtedy, takže to bolo zmanipulovane Smile

Odporučam pozerať iba po skuške systemu (bong, pipe, ...) ako slušnu haluz, lebo inak si pokazite deň Wink

A Maki, bud silna Twisted Evil
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 21:52
Tenhle film a vůbec to šílenství mě taky minulo, ale mám v plánu to zkouknout a říct, že je to fakt krávovina Wink Mr. Green

A vůbec mi hlava nebere, proč jsou všichni hotový z toho Edwarda, když je to takovej chcípák Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 21:56
Že je to chcípák! Když u mě byla naposled kámoš s holkou ,tak mi o tom vyprávěla a říkala: Ten hlavní upír je tak krásnej! Koukni na ČSFD, já ti ho ukážu!
Zmohla jsem se jen na TENHLE?????????????????? Sick Sick Sick

Holky, kam jste dali oči Rolling Eyes Bílej jak stěna, vychrtlej jak chrt, a ještě vegetarián, no hnus Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 21:56
Nebudu se na to dívat už jen proto, že spousta slečen(ku*víme rády češtinu) má na profilu...oblíbení film: Twillight upe nejvíc muck a podobné krávoviny.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 18. červen 2009 23:12
Market je z toho taky nadsena, ale jeste jsem nesehnal verzi s dabingem, takze jsem nevidel. Ale moc velky iluze si o tom nedelam. Snad jen, ze to bude lepsi nez Bathory, ROMing a Kamenaky...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 19. červen 2009 16:36
No pri Kamenaku som aspon nemal pocit, že mi niečo nutia Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna