Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Twitter

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 14. březen 2010 17:51
já tyhle věci odebírám přes RSS...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 14. březen 2010 20:28
nezaložil. ani nezaložím. v tom nevidím vůbec žádný smysl. a kdybych nemohl bez někoho na twitteru být tak, jak píše LA bych si to přidal jako RSS zdroj.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 16. červenec 2010 00:37
Jednou za cas narazim na nekoho zajimavyho (podle retweetu apod.), tak pridam do Followovanych.
Je to docela fajn vec, da se tam obcas narazit na nejaky drobnejsi "drby", ktery se treba na normalnich serverech se zpravama neukazou nebo ukazou treba az za delsi cas.
Osobne se mi Twitter zacina libit vic nez Facebook (asi proto, ze na FB jsem smazal vsechny, co psali kraviny, vyplnovali kvizy a pridavali se denne do 50 stranek, a ted tam mam tak 5 statusu za den :c) ), ale je pravda, ze ac je to na prvni pohled podobny, tak je to neco jinaciho, aspon z myho pohledu.
Na FB vidim, co se deje u kamosu, na Twitteru zase spis takovy neformalni zpravodajstvi, nazory apod.

Jeste bych mohl zalozit topic o Posterous. Smile To je zase neco mezi Twitterem a normalnim Blogem, dost lidi prave tam pise delsi veci, co se na Twitter nevejdou a ono to pak jen hodi na Twitter odkaz.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 19. červenec 2010 18:34
tak jsem si zřídil nakonec taky ten twitter: http://twitter.com/eleph4nt

mobil má pro něj přímo aplikaci, tak uvidím, kdy mě to přestane bavit.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 28. září 2010 21:34
Už mám novej Twitter Very Happy

Zjistil jsem, že na WM není žádnej pořádnej klient... Je jich teda víc, ale všechny mají takový neohrabaný ovládání... Nakonec používam PockeTwit, protože mi přišel nejlepší, ale stejně bych si to dokázal představit i líp... Smile

Na druhou stranu proč používat klienta na PC moc nechápu. Sice mám v práci na ploše Operáckej widget Twiget, ale stejně na něj nekoukam a lezu tam přes twitter.com Mr. Green
Zasláno: po 31. leden 2011 19:07
Pamatujete, jak před 2 rokama Facebook změnil vzhled tím směrem, že začala být hlavní stránka plná naprostých číčovin, farmvillů, kvízů a podobně?
Když to tak vidím, tak Twitter začíná postihovat to samý... Hlavní stránku mam zaspamovanou kecama o virtuálních akcicích v nějakým twiDAQ. A to followuju různý blogery a redaktory webů, u kterých by člověk čekal trošku serióznější přístup než celý den řešit "kamarády na prodej" (tak se to tuším jmenovalo na FB). Sad
Jako jo, asi je řešení unfollow, ale to mi tam nikdo nezbyde. Vždyť s tou koninou otravuje i Jabbim Brick Wall
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 2. únor 2011 20:57
no já tomu twitteru nějak nepřišel na chuť... vpodstatě mi stačí facebook... jinak klienta na mobilu používám toho od HTC, kterej je integrovaej v Sense... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: st 2. únor 2011 21:25
Já ani nevím pořádně co to ten twitr je a nebo spíš na co je mi dobrý, ale nelíbí se mi to slovo twitr takže to ani nikdy nebudu používat (tu věc) Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: so 5. únor 2011 00:36
Taky twitter nemám a ani nemám v úmyslu si ho zakládat, nevím ani o tom že by ho měl někdo koho znám Mr. Green .

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 10. duben 2011 07:33
Tak já už mám teda Twitter nějakou chvíli, musím říct že jsem naprosto nevěděla k čemu to bude dobrý, ale líbí se mi to Mr. Green víc než Faceoné, kde je miliarda věcí které mě nezajímají. Někde jsem četla že Twitter je dobrý k tomu, když chceš napsat SMSku a nemáš komu Mr. Green myslím že to asi podstatu vystihuje Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna