Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Týrání zvířat

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK

Týrání zvířat

Zasláno: ne 30. březen 2008 20:22
Co říkáte na lidi, kteří jsou schopní týrat jakékoliv zvíře? V poslední době se v TV objevilo docela dost případů, a ještě víc se jich tam neobjevilo.. K založení tématu mne vyprovokoval případ "umění" jistého kostaričana, který na ulici odchytil psa a umírajícío ho vystavil jako exponát na výstavě, kde později pes zemřel.. více viz zde. Už samotné vystavení psa je hrozné, ale lhostejnost většiny lidí na výstavě je možná ještě horší.. slyšel sem dokonce že jeden návštěvník se psa snažil nakrmit, ale byl odveden policíí za rušení pořádku. Brick Wall

Na webu http://www.lovcibestii.org/ , hlavně na fóru (kde je myslím nutné se registrovat), najdete spoutu dalších případů.

Já osobně nikdy nedokážu nic takového pochopit a kdo dokáže pro zábavu zabít nebo "jen" týrat zvíře není podle mě normální zdravý člověk Mad
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 20:27
Týrání zvířat pro zábavu by se mělo léčit. Pokud jde o běžné zabití zvířete, tam už to asi tak jednoduchý není. Zabít mouchu, nebo nějakého potkana každý schválí, ale někdo zastřelí psa a je zle. Podle čeho by se mělo posuzovat, které zvíře si zaslouží lepší ochranu a které ne?

Pokud jde o obtížné hlodavce, tak jsou zabíjeni dokonce dost příšerným způsobem. Jedy co se na ně používají, fungují na principu snížení srážlivosti krve, kdy zvíře bolestivě vnitřně vykrvácí. Rolling Eyes
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 20:43
Jeste jsem si vzpomnel na jedne aktualni pripad, kvuli olympiade v cine se vybijeji spousty poulicnich zvirat, hlavne psu (to samy pry probiha kazdorocne pred turistickou sezonou ve spaneslku tusim)

Je pravda ze na lidi asi nejvci pusobi tyrani psu a kocek, proste majoritnim domacim mazlickum.. takove hlodavce prece jen asi spousta lidi nema zrovna v lasce, prenasi nemoci atd.. coz teda neni omluva pro ppouzivani takovych jedu (abych se priznal nemam o tom paru).. zastrelit psa, tam asi taky zalezi na okolnostech, kdyz treba myslivec utrato sveho psa protoze je nemocnej, myslim ze se na to neda nic rict, kdyz vi co a jak dela tak to je spis opak tyrani..
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 20:44
Tyrani zvirat taky nechapu, takovym lidem bych delal to same.

Co se tyce otravnyho hmyzu, tak ja na to nepouzivam zadny jedy, ale nybrz klasickou placacku popripadne vlastni ruku, rychla a bezbolestna smrt, myslim ze to zvire ani neuciti a je mrtvy. A proboha snad je to takhle prirodou dany uz po staleti, silnejsi zabijeni slabsi. Myslim ze kdyz zabijete mouchu nebo komara tak z toho hlavu nedelate. Ale zabit psa na to taky nemam srdce, nevim cim je to dany.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 21:29
Taky se mi týrání zvířat nelíbí. A říká se, že kdo nemá rád zvířata, nemá rád lidi. Ale na druhou stranu je pravda, že nebereme všechna zvířátka jako sobě rovná. A v tom je asi zakopaný pes Confused
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 21:54
Jak říká Moucha těm lidem co to dělají bych dělal úplně to samé,aby zjistili co to je.Takovým hijenám nepomůže trest odnětí svobody,ale něco daleko horšího.A můj děda je myslivec a měl nedávno psa,který byl na operaci s nohou v poho chodil až jednoho večera kamsi skočil a celá noha se mu v koleně utrhla ,tak ho musel zasřelil mrzelo ho to,ale ten pes musel mít obrovské bolesti tak si myslím že to pro něj bylo vysvobození.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 22:10
Mně to teda přijde dost nechutný i na těch potkanech Sick
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 22:17
toho šmejda s tou výstavou bych hnal na šibenici, stejně tak ty ulítlý návštěvníky
Zasláno: ne 30. březen 2008 22:23
a co se těch krys týče.. to máte těžký.. dělá to problémy a zbavit se toho jinak než tímhle způsobem nejde- u nás se jednou namnožili potkani, pohybovali se v "tlupách" po nocích kolem baráku a dokonce napadli a pokousali jednoho chlápka co jel kolem na noční šichtu. přenáší to choroby a dělá to zbytečnej bordel-určitě by se toho každej chtěl zbavit nějak bezbolestně, ale najděte na to něco Think psi, když nemaj vzteklinu, tak nikomu nic nedělají,.. ale když vám(jako v našem případě) v paneláku lezou potkani jádrem do bytů tak je prostě umlátit musíte, protože byste mohli špatně dopadnout
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 30. březen 2008 22:26
Možná je to o tom důvodu. Když lidem hlodavci škodí nebo jsou dokonce nebezpeční, pak asi odpovídá běžným přírodním zvyklostem, že proti nim člověk zaútočí.
Zabít psa, který nikomu nic nedělá, se odůvodnit nedá.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna