Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Uchycení RZ (SPZ)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Uchycení RZ (SPZ)

Zasláno: út 11. březen 2014 08:54
Když mám teď nové auto, tak jsem si říkal, že si ho tak nějak očistím. Už jsem sloupal fólie na oknech a samolepky s názvem autosalonu, ze kterého je...
Ale ještě pořád jsou reklamy na rámečcích registračních značek.

Jak se toho potisku nějak šetrně zbavit, ať nemusím kupovat nový rámeček?

Taky jsem ještě viděl, že někteří si značku připevňují bez rámečku přímo na kastli nějakým lepidlem. Troufli byste si na něco takového? Vždyť to musí upadnout... a nebo se to už nebude dát nikdy sundat. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 11. březen 2014 22:15
Přesně tak, nepůjde to sundat Mr. Green
Dají se koupit takový podložky pod spz, který přiděláš lepidlem k SPZ a přišroubuješ na auto. Nebo takový dva opravdu tenký rámečky, který přichytíš šroubem a spz tam nasuneš.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 14:33
Zatím mám SPZ v rámečkách, nevím, jestli to budu měnit. Je blbý, že z rámečku se to dost snadno krade (i když to se mi ještě nestalo).

Reklamní potisky šly ze staršího rámečku docela snadno hadrem namočeným v lihu. Druhá SPZ ale měla nový rámeček s reklamou na bazar, kde jsem to koupil, a tam tahle kombinace sama o sobě moc nepomáhala. Ale po napatlání lihem šly popisky docela dobře dolů plastovou škrabkou na led. Laughing

Ušetřil jsem asi tak 150 Kč, podle toho, za kolik jsem viděl rámečky v OBI. A na těch ještě byl děsný nápis Czech Republic Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 15:22
Tenhle rámeček jsem měl na mysli. Našroubuješ na auto, zasuneš SPZ a není to skoro vidět.
http://www.ebay.de/itm/2-Rahmenlose-Kennzeichenhalter-Nummernschildhalter-/191019008492?pt=DE_Autoteile&hash=item2c799ec1ec
http://www.ebay.de/itm/Kennzeichenbefestigung-Nummernschild-rahmenlos-Kennzeichen-Halterung-praktisch-/380870619221?pt=DE_Autoteile&hash=item58ada87055
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 15:33
To vypadá dobře... Za tu cenu jsou na dvě značky?

Škoda, že nemám ty šrouby tak daleko od sebe, jako je to na té fotce. Na Fordu jsou tak moc vprostřed, že na zadních dveřích se ta SPZ třepe všude kolem i v celým rámečku.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 15:46
IMHO jen jeden dvojdržák... Ale jelikož na ebay je jich poměrně hodně, asi by nebyl problém je koupit rovnou v DE na benzince.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 21:00
Na německým amazonu jsem k tomu našel takovouhle fotku s popisem, že tak se to chová v myčce. Laughing

Obrázek

Do myčky tedy nejezdím, ale zjistil jsem, že zadní rámeček je na šroubech, co nejdou vyšroubovat, takže budu muset přežít s tím, co je. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 23:44
Když to nejde vyšroubovat, jak to tam někdo dostal?
BTW mi zarezly tak, že jsem je musel upilovat. Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. březen 2014 23:56
Tak ono to asi kdysi nějak šlo. Je tam nějakej vnitřek, co se protáčí. Tak jsem sundal vnitřní obklad dveří, nějak se k tomu vnitřku dostal klíčem, chytil si ho... je to tak zarezlý, že s tím nehnu. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna