Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Udelat ci neudelat???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 22:05
Bydlim v Ceskych Budejovicich, neni to az takovy problem kdyz to vylepim jenom nekde, kde nejcasteji chodi, a kde chodi spoustu lidi ktery si to muzou precist taky, ja uz tak celkem vim kde to vsude vylepim

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 22:58
Jen opatrně. Mohlo by se to obrátit proti Tobě. Jak bys asi reagoval, kdyby na Tebe začala křičet, že jsi (vyber sám), protože ji ztrapňuješ před celým městem?
Ten rozdílný pohled na svět: to má z vlastní hlavy? Think S manželkou jsme spolu právě proto, že máme každý jiný pohled na svět.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 23:00
Jo toho se bojim, ale ted se obavam ze uz nemam nic ztratit, bud to vyjde nebo ne
Ten rozdilny pohled ma asi ze svoji hlavy, ja se prave taky tomu divim, ze zrovna kvuli tomu

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 23:02
Tak v mým případě by bylo to nejromantičtěšjí, co jsem kdy napsal, fakt lehký, protože jsem nikdy nic romantickýho nenapsal.. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 23:04
Tak to sme na tom stejne, protoze ja taky ne, nekdy mne neco napadne jen tak, kdyz lezim v posteli ale do rana to zapomenu

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: út 20. únor 2007 23:05
To ja taky nikdy ne, takze tohle je nejromantictejsi, co jsem kdy napsal... Very Happy Ale jednou jsem napsal behem 30-ti minut o spoluzacce epos, jak huli a jak vypada zhruba jeji den a nas mladej ucitel na cestinu, kdyz si to spoluzacka cetla a smala se, si to vzal a po tydnu to prinesl zpet, dal ji to a rikal, ze je to dobry... Very HappyVery HappyVery Happy

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 12:34
Osobně bych nic takového nedělal. V "Románu pro ženy" použili pouze motiv akce co mělo metro pro pobavení cestujících. Ty básničky byly vymyšlený a nikomu konkrétně neadresovaný. Chápu že máš to děvče rád, ale asi o životě toho víš méně než ona. Buď je chytřejší, nebo se chce nechat dobívat. Neber mne moc vážně. Na ženský jsem asi díky domácím problémům dost ostře vyhraněný, ale žádná za takovou námahu a ponižování nestojí! jsou jiné a lepší hodnoty.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 15:25
Rad bych treba nejak dodal do basnicky ze
Kdyz jsem s tebou tak zapominam na svet okolo
Kdyz te hladim po tvari tak ... (nevim co)

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 16:05
Já svejm holkám obyčejně zamilovaný básničky skládám velice často - jedný holce je píšu i když spolu nechodíme - jen takovej nezávaznej flirt Smile (rofl) .. ale tohle ti nedoporučuju - může to vyjít, ale jak řekl bugi- můžou z toho pak bejt zbytečný problémy. Think
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

tomiklanger (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 151
Bydliště: Prááágl
10 000,- VK
Zasláno: st 21. únor 2007 17:30
Beat napsal:
Osobně bych nic takového nedělal. V "Románu pro ženy" použili pouze motiv akce co mělo metro pro pobavení cestujících. Ty básničky byly vymyšlený a nikomu konkrétně neadresovaný. Chápu že máš to děvče rád, ale asi o životě toho víš méně než ona. Buď je chytřejší, nebo se chce nechat dobívat. Neber mne moc vážně. Na ženský jsem asi díky domácím problémům dost ostře vyhraněný, ale žádná za takovou námahu a ponižování nestojí! jsou jiné a lepší hodnoty.


Hele, nic proti, ale me se to jako ponizovani nezda...Jinak vyznat nekomu takhle lasku, tak na tom zas tak spatnyho nic neni...Koho to nezajima, ten si to neprecte a myslim, ze to maximalne budou vedet lidi ze skoly, ale za to to stoji, teda ja tu holku neznam, ale mouse to za to urcite stoji... Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna