Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

UFO

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. květen 2009 10:50
Kdo vi, co jsi zase vyvadel Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 7. květen 2009 10:51
ukazoval nekomu odrenou prdel a uz to bylo Mr. Green
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 8. květen 2009 21:24
tak to nebyli ufoni z rudého marsu, ale bretři z modré ústřice
Varda Elisabeth

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 11. květen 2009 03:14
na tom videu bych to tipoval asi takto: 1/3 tzv hra světel, 1/3 tzv kosmické smetí a ta poslední třetina jsou neidentfikovatelné předměty
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 7. leden 2014 02:14
Obrázek
kód:
http://www.zive.cz/bleskovky/marketaci-nvidie-zmatli-ufology-obrazec-v-obili-byl-reklamou/sc-4-a-171928/default.aspx

Teď alespoň víme, že Aštar Šeran používá létající talíře postavené na platformě nVidia Tegra - Protože tohle by člověk prostě nikdy nedokázal vytvořit...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 9. leden 2014 20:02
osobně jsem cca před dvěma týdny na obloze viděl letět tak nějak klikatě bílé světlo (bylo to v noci). trasa vypadala podobně jako kardiogram. chvíli to letělo rovně, pak to poskočilo vpravo a hned zpět na původní trasu, po chvíli zase vlevo a zpět. cca v 1s intervalech. původně jsem myslel, že je to jen střídání blikání světel na spodku letadla, ale:
a) odhadem (bylo jasno, tma byly pěkně vidět hvězdy) to bylo cca 5-7km /a možná i víc) daleko takže nešlo poznat siluetu objektu
b) světla na spodku letadla blikají nepravidelně
c) jedno z nich by mělo být barevné (nevím jestli je na spodku zelená nebo červená)
d) na letadle blikají světa stroboskopicky a ne se plynule přesouvají.

takže jsem asi fakt viděl neidentifikovatelný létající objekt.
ps.
v pondělí večer jsem viděl nádherně se rozmáznout meteor o atmosféru. oproti běžným "padajícím hvězdám" byl asi 10x jasnější a barva už šla do oranžova. délka stopy byla tak asi 2-3 úhlové stupně. něco podobné ho jsem viděl už tak před dvaceti lety, ale tehdy to byla nádhera. bylo to minimálně 100x jasnější, než teď v to pondělí. to musel být šutr jak long island Very Happy , páč tehdy to cca na 1 sekundu ozářilo celou oblohu a stopa bylo skoro přes celou oblohu. taky to bylo v noci. od té doby pokaždé když jsem někde, kde není moc světelného smogu, tak čumím na nebe, jestli znovu něco podobného neuvidím. Neutral ale to nepatří mezi ufo. i když... kdo dneska může říct, z čeho ten vesmírný šutrák byl? takže to vlastně ufo bylo Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 9. leden 2014 22:18
No, když jsem byl o vánocích u přítelkyně, tak jsme taky viděli UFO.. Bylo to v noci a docela dost to svítilo a neskutečně to manévrovalo.. Smile A bylo to docela tiché... Smile Potom, co přistálo jsme zjistili, že si tam nějaký děti pouštěli kvadrukoptéru... Smile

Jinak meteority jsem viděl, když byly nedávno ty perseidy, nebo co... Smile to jsem jich na noční procházce viděli hned několik.. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 11. leden 2014 12:16
perseidy nebo leonidy jsem viděl taky. tam je to do množství. ale já viděl něco 10x a 100x jasnějšího Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2020 10:19
https://www.novinky.cz/koktejl/clanek/taji-nam-pravdu-nove-svedectvi-o-mimozemstanech-potesi-milovniky-konspiracnich-teorii-40344657

Tak co? myslíte že lidi jsou připravení?

Myslel jsem si že lidi připravení jsou, ale musel jsem to přehodnotit. Lidstvo jsem hodnotil podle mé sociální bubliny. Ale když teď vidím jak lidi blbnou s koronavirem a hlásají že ve vakcínách jsou mikročipy, a nebo jak v posledních letech frčí různé sekty, tak se bojím, že kdyby přiletěli mimozemšťané a přistáli před Bílým domem, tak se lidi začnou shlukovat do sekt, páchat hromadné sebevraždy a nebo na sebe přivážou pět kilo výbušniny a půjdou se odpálit před létající talíř, protože v jejich svaté knize se o mimozemšťanech nic nepíše...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 9. prosinec 2020 15:32
Odpovim obrazkem
Obrázek

Ale jinak ne, nemyslim si, ze je lidstvo pripravene. Vzdyt lidi nejsou schopni ani zit sami se sebou Laughing
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna