Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Úklid chodníků

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Úklid chodníků

Zasláno: út 19. únor 2008 21:35
Zřejmě projde nová právní úprava, podle které nebudou majitelé objektů odpovídat za úklid přilehlých chodníků.

Osobně si myslím, že je to správný krok, přestože bude mít některé nepříjemné důsledky. Když mi chodník nepatří, proč bych se o něj měl starat?

Zaslechl jsem názor, že zranění chodců, na neodklizených chodnících pak budou muset odškodňovat obce či města. Já to nechápu. Proč pořád nějaká odškodnění? Mrzne a v noci pršelo, tak je jasný, že to bude klouzat a musím jít opatrně, jinak jsem nemehlo. Odškodní snad někdo řidiče, kteří havarují na namrzlé silnici?

Co si o tom myslíte?

Jenom chci doplnit, že chodník na odklízení nemám, tak snad nejsem zaujatý...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:43
Chodnik taky nemame, ale souhlas s tim ze kdyz prsi nebo mrzne tak si za to ten clovek vetsinou muze sam, ale s timhle napadem souhlasim.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:47
Zase treba stary babky si namelou ani nevic jak, a to mas hned zlomeninu na pul roku Smile
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 21:50
Netvrdím, že se chodníky nemají uklízet, ale měly by se o to postarat obce, nebo města. Třeba tak, že majitelům domů za to, že uklízí chodník, tak zadarmo vyvezou popelnici. To by snad bylo fér.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 22:04
to jo, s tim souhlasim.. ono by to mozna bylo i lepsi nez ted, ted kolikrat sou stejne ty chodniky neupraveny a tak, i kdyz hrozi pokuta bo co to hrozi Smile.. kdzy by byly nejaky benefity tak by to mozna lidi spis motivovalo nez moznej postih Smile
Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 23:09
je to kravina.. chodník před barákem by si předně měl uklízet ten člověk co v něm bydlí- je to jeho vizitka
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 23:11
Já s tim souhlasim, před barákem chodník nemáme, máme tam silnici... ale kdyby tam byl chodník, tak projede pluh a odhrnutej chodník je zahrnutej...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 23:14
2 lukenet: to řekl kdo?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 23:30
primo: to říká slušnost, když jdu okolo baráku s neuklizeným chodníkem tak si o obyvateli domu řeknu, že to je buď lajdák a měl by si to uklidit, nebo že tam bydlí nějakej starej nebo nemohoucí člověk za kterýho by to moh udělat jeho soused aby si ten obyvatel neublížil zbytečně ještě víc.. sekundo: je to dost velká ohleduplnost vůči těm kdo ten chodník používají.. tercio: ty ten chodník používáš taky a až si na něm rozbiješ držku, budeš moct nadávat jen sobě za to, žes byl tak línej a nic s tím neudělal už ráno, když jsi vycházel z baráku
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 19. únor 2008 23:40
lukenet: to je ale strašně zastaralý názor... Shame on You

Jednou (někdy za komoušů) někdo vymyslel, že se o chodníky budou POVINNĚ starat lidi, co u nich bydlí a dneska by se to mělo brát za slušnost? Ten chodník není můj, tak proč bych měl být zodpovědný za to, co se na něm děje? Vybírám tam mýtný za průchod?
A jestli jsi četl, co jsem psal, tak když na chodníku před svým domem uklouznu, tak právě budu nadávat jen sám sobě, stejně, jako bych to udělal při uklouznutí na jakýmkoliv jiným. Nikdy by mě nenapadlo někam vlézt a nadávat "Já jsem uklouzl na vašem chodníku, aúúúúú, to si odskáčete!!".
Nezapomeň před svým domem solit i silnici, ať se tam nějaký chudák nevybourá. To by od Tebe nebylo slušný...

Edit: jinak dneska taky lidi chodí do práce a nemůžou doma ráno čekat, až konečně ku*va přestane ten sníh padat...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna