Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Umělá inteligence

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Jaké budou důsledky rozvoje umělé inteligence?

Hlasování není časově omezeno.
Ukrade nám práci.:
66% 66% [ 2 ]
Vyhladí lidstvo.:
33% 33% [ 1 ]
Něco jiného (podělte se v diskusi):
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3 / Hlasujících: 3
palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 6. duben 2023 23:22
myslite si že dokáže umela inteligencia nájsť jendu ?
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 7. duben 2023 07:19
palucko napsal:
myslite si že dokáže umela inteligencia nájsť jendu ?

Jenda ale je umělá inteligence. Sice kdysi existoval v reálném světě, ale internet jej vcucnul (tak jako to bylo ve filmu Tron) a stal se umělou inteligencí (tak jako Alt Cunningham z Cyberpunk2077). Jak si myslíš, že sem dává sem ty statistiky? To sem vždy nakukuje zpoza Černé zdi... Think

palucko napsal:
Keď dokáže umelá inteligencia meniť displaye a pájkovať káble tak sa začnem báť o prácu Very HappyVery Happy

jirkacv napsal:
Tak na to jsou masiny uz leta.. jen firmy nechteji nic opravovat, ale prodavat nove, tak proc by si rezali vetev Mr. Green

A hlavně je palučko levnější. Takový stroj stojí miliony.
A taky na nějaké kusovky se to nevyplatí. Když vyrábíš nové věci, tak taková linka s osazovacími stroji chrlí třeba jednu desku plošných spojů za sekundu. Oprava znamená najít chybu a ručně ji opravit. Což je zdlouhavé a pracné a musíš k tomu mít kvalifikovanou obsluhu. To se vyplatí jen u drahých věcí, u kterých cena opravy nepřesáhne cenu nového výrobku...

jirkacv napsal:

@pipa Umi obrazky, ale krade je z netu samozrejme Mr. Green a nekdy je ukradne tak, ze uz tam nejsou Very Happy Takze to ukaze pidi obrazek "image not found (imgur)". Ale tak to proto ze to je trenovany na dva roky starych datech.
Ze by to obrazek vytvorilo, to zatim ne.. ale kdyz se par AI spoji, tak urcite Mr. Green

Počkej a co používáš? chatGPT3 ze stránek chat.openai.com? A nebo něco jiného? Slyšel jsem, že do Bing chatu by měl být integrován chatGPT4, ale ještě jsem to nezkoušel... Je pravda, že obrázky jsem po něm nechtěl, protože mě jaksi nenapadlo, že by to uměl...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 7. duben 2023 09:06
Jj, ten původní od openAI. Bing jsem zatím nezkoušel. Poslední dobou mě tak sere Microsoft s Windows, že mě to ani nenapadlo, jít cíleně na Bing Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 8. duben 2023 22:59
Dneska jsem četl, že Samsungu unikla tajná data o HW a projektech, protože zaměstnanci kopírovali kusy kódu a specifikaci do GPT aby jim něco vygeneroval Laughing takže Samsung pracuje na interní AI pro tyto účely.

Coz je taky důvod proč to zakázali v Itálii. Není to GDPR compliant a žere to data Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 9. duben 2023 13:04
No jo, měli s tím první přijít Číňani a všichni by jim tam nakopírovali i svoje státní tajemství... d'oh!
Celkem smutné je ale to, že se to dostalo ven.
Zasláno: po 10. duben 2023 07:11
https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/chatbot-chatgpt-australie-starosta-zaloba.A230408_162257_zahranicni_tty

ChatGPT půjde do vězení. Za to že nehorázně lže... Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 11. duben 2023 20:44
https://www.novinky.cz/diskuze/internet-a-pc-software-chatgpt-otevira-cestu-ke-ctyrdennimu-pracovnimu-tydnu-mini-nobelista-40428296

Sice nemám nobelovu cenu ale, co je vyhodnější? Mít 5 zaměstnanců pracující 4 dny v týdnu nebo 4 zaměstnance pracující 5 dní v týdnu? d'oh!


Mimochodem, slyšeli jste o FreedomGPT? Je to open source chatbot, který je kompletně offline, takže nehrozí úniky citlivých dat. Navíc je necenzurovaný.
Je to takový slabší odvar chatGPT (jde poznat, že jeho vzorek, ze kterého se učil je menší). Umí dokonce i česky, ale odpovédá jedině anglicky.. Very Happy Navíc nezná Jendu a myslí si, že je to žena Not Talking
Obrázek

Jinak ten Bing s implementovaným ChatGPT si taky dost vymýšlí. Implementovat to do vyhledávače je dost odvážné. I když... kdo vlastně vyhledává bingem? Nikdo, tak to nikomu vadit nebude, že to píše nesmysly.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 5. květen 2023 10:25
Jako chatovací umělá inteligence je na vysoké úrovni, ale kreslící ma pořád co dohánět... zkoušel jsem několik stránek a chtěl jsem ať mi nakreslí různé věci jako superhrdina s hlavou ovce a moc to nešlo. Vlastně asi to umí jen to, co už někde vidělo...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 26. květen 2023 11:36
https://www.root.cz/zpravicky/sluzba-hcaptcha-chce-po-uzivatelich-identifikovat-neexistujici-objekty/

Takhle nějak to dopadá, když umělá inteligence generuje captcha obrázky... navíc brzy captcha nebude mít význam, protože ji právě umělá inteligence porazí a pozná co na obrázcích je... i když nevím jak pak budeme dokazovat, že jsme lidi.. Think
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 1. červenec 2023 16:47
Tak a právnící nebudou mít co žrát... a nebo zatím ne? Very Happy
Youtube Video
Přehrát video na YouTube
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna