Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

UPC - dárek k novému roku...

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí

Jsou v UPC sv!ně?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, určitě.:
57% 57% [ 4 ]
Ano, možná.:
28% 28% [ 2 ]
Nevím.:
14% 14% [ 1 ]
Ne.:
0% 0% [ 0 ]
Jsem jeden z nich.:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 7 / Hlasujících: 7
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK

UPC - dárek k novému roku...

Zasláno: út 1. leden 2008 13:38
Je tu zase nový rok a náš vůbec nemonopolní provozovatel kabelovky UPC přichystal svým zákazníkům (Aspoň těm v Praze) další "příjemné" překvapení...

Udělal "krásnou" kabelovou rošádu. Zpřeházel kanály ČT24, Markíza a Óčko a k tomu ještě místo Óčka je jen šum. Z jeho praktitk se mi už zvedá žaludek.

Poté (to už je ale dost OT) se mi líbí jeho kabelová nabídka - prý do ní nemůže už zařadit nové kanály (kdo tomu trochu rozumí, tak ví, že to možná ještě je s trochou dobré vůle), např. vypnuli v analogu HBO 1 a 2 a místo nich nic není a poté tu jsou ty super kanály, které skoro nikdo až na ředitele nesleduje (DW, Mezzo, Zone Romantica atd.) a ty zajímavé tam nezařadí...

A argument o digitální kabelovce je taky úsměšný: "každý si v dgitálním kabel. vysílání může vybrat odpovídající službu za stejné peníze s více kanály" - ekvivalent KLASIKu stojí o stovku víc! (Taky se mi líbí, že polovina kanálů je potom sejně jen v analogu, ale to je o nich dost známé).

Nedá se jich na nic zeptat - pmístně placená linka, která je pořád obsazena a nesmyslný e-mailový formulář.

Přemýšlím o tom, že bych přešel ke konkurenci, ale není kam :-/ Protože všude jinde budu muset mít speciální tunner... a nebude mi stačit jen zasunout anténní kabel.

Jaký je Váš názor? Ví někdo něco o té změně?

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 13:46
kabelovku nemám, tv nesleduju a vůbec kabelovkám nerozumim ale UPC jsou parchanti, to se stane vždy když je monopol, jen se koukněme na ČEZ Brick Wall sorry za nic nesdělující příspěvěk Anxious

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 16:17
to, že Óčko nejde mě docela štve. ještě, že je i na netu.

u upc jsem aspoň rád, že už má net bez fup Smile

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 16:20
Tak u nas je to v pohode, alespn digital teda, zadny zmeny nepozoruju a ocko funguje normalne Smile Nemuzu si zatim u upc na nic stezovat (krom teda 200,- mesicne za druhej STB, to me docela "stve")
Za tu fup jsem teda taky rad, konecne Smile
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK

Odpověď z UPC

Zasláno: st 2. leden 2008 23:38
Toto mi přišlo z UPC - udělejte si podle toho svůj názor:

citace:
Vážený pane Kopecký,

dovolte, abychom touto formou reagovali na Váš e-mail ze dne 2. 1. 2008.

Pokud budete reagovat na naši odpověď, nepoužívejte prosím tlačítko odpovědět, ale využijte kontaktního formuláře na

http://web.upc.cz/klpoz/cz/.

Vzhledem ke skutečnosti, že jste neuvedl číslo příslušné smlouvy, a na Vámi uvedené adrese: *** nevedeme žádnou smlouvu na jméno Michal Kopecký, předpokládáme, že v daném okamžiku využíváte službu kabelové televize, programovou nabídku KLASIK.

Omlouváme se Vám za vzniklo situaci, ale vzhledem ke skutečnosti že o 1. 1. 2008 vysílá stanice Očko pouze v digitální podobě, není možné tento program nadále poskytovat tento program v analogové nabídce.

Náhrada za daný program bude realizován v co nejkratším časovém úseku. Ke změně pozic některých programů došlo z důvodu, že naše společnost dle novely zákona 231/2001 Sb. o rozhlasové a televizním vysílání a povinnosti "must carry", ti je zajištění vysílání určitých programů v nabídce MINI, je třeba zajistit frekvence pro tyto nové programy.

Současně si Vás dovolujeme informovat, že programy: Nova Cinema, Filmbox, CS Film, Viasat History nebo Viasat Explorer jsou vysílány rovněž pouze v digitální podobě, a z tohoto důvodu jej není možné zařadit do analogové nabídky služby KLASIK.

S pozdravem a přáním příjemného dne

V. Neuwirthová
operátor klientského centra

www.upc.cz
Poznamenal bych jen, že Óčko je jednou z oněch stanic, kterým dělají místo.

A že digitální nabídka je o stovku dražší.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 3. leden 2008 11:14
taky ma ta digitalni nabidka v sobe ale navic tu analogouvou, navic stovka mesicne navic za digital mi nepride tak moc, zvlast kdyz tam mas vic moznosti a lepsi kvalitu Smile
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7119
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 3. leden 2008 12:43
kdybych si to platil za svy tak ji mozna obetuju, ale doma to plati rodice. tady jde ale o princip...
a navic by to chtelo vic tech STC a to se uz vubec nevyplati OSad

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 3. leden 2008 13:41
jo, s tim souhlasim, poplatek za dalsi stb je hroznej, taky uz me to delsi dobu sejri
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 4. leden 2008 21:13
tak nekoukejte na tv, já sleduju jen televizní noviny Razz

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 4. leden 2008 21:31
Very Happy zrovna tim bych se nechlubil Very Happy
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna