Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Uživatelská hodnocení a měsíční statistiky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 266, 267, 268  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:02
tak jsem si Vas cetl panove Confused a je mi z toho nejak smutno-resp. z Ginza-O co Ti jde??Chces byt kamos s moderatory a dostat"frčku"??Tak to by jsi ale mel trochu premyslet a misto dohadovani kdo komu nadrzuje(protoze i kdyby to nahodou byla pravda,tak to stejne nikdo neprizna)proste prijmout fakt,ze jsi ji ted nedostal-je to forum pro chlapy a byt si zen nesmirne vazim,tak jsem rad,ze jsem kluk...minimalne pro tu jedinou vlastnost,kterou zeny nemaji-chlapi jsou splachovaci a spatne rychle zapominaji-to zenske neumi a furt se v tom stouraj Brick Wall
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:09
Darth PZ napsal:
A dost ! Gino už by ses mohl uklidnit! Evil or Very Mad


kto má stále argumenty proti mne Question Exclamation Exclamation
podme si to vykecať do flamewar Evil or Very Mad

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:11
ginzo napsal:
Darth PZ napsal:
A dost ! Gino už by ses mohl uklidnit! Evil or Very Mad


kto má stále argumenty proti mne Question Exclamation Exclamation
podme si to vykecať do flamewar Evil or Very Mad


klidně si piš tam, ted tady kvuli tobe vznikl brutální OT, doufám že to tady promažou... Evil or Very Mad

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:16
Ginzo je mi ťa ľúto.Aj keby niekto niekomu nadržiaval tak len po dlhodobej dobrej skúsenosti.Napríklad mňa by tu určite nedali za rezeň ani za moderátora ani keby som sa potrhal a to za to čo som vyviedol na SM.Na to sa nikdy nezabúda Shame on You

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 21:40
Dieg0 napsal:
Ginzo je mi ťa ľúto.Aj keby niekto niekomu nadržiaval tak len po dlhodobej dobrej skúsenosti.Napríklad mňa by tu určite nedali za rezeň ani za moderátora ani keby som sa potrhal a to za to čo som vyviedol na SM.Na to sa nikdy nezabúda Shame on You
2 Dieg0: co jsi dělal na SM tady nemá vliv. Ať si Ginzo myslí co chce, tak SM se sem snažím neplést. Tady vystupuješ mnohem líp než svého času na SM a dokonce jsem už u Tebe o povýšení chvíli zaváhal.
2 Ginzo: nejde o žádné kamarádíčkování mnoho kamarádíčků ze SM lepší ocenění nezískalo, protože tady prostě tak aktivní nejsou. Máš tu mnoho zajímavých příspěvků, ale hrozně to ředíš svými OT a HLAVNĚ svými mindráky. Jediný kdo Tě srovnává s Tebou zmiňovaným Hannim jsi Ty sám. Nikdo jiný lidi mezi sebou neporovnává.
2 All: hlavně ty označení neberte tak vážně...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:18
ginzo napsal:

Dieg0:to je priateľské,ked sa na tebe moderátori smejú ? Brick Wall


Ano,smejem sa z Teba,LEBO TY SI NA SMIECH.
Skus niekedy precitat to,co pises...

Dalej to tu nemienim komentovat....si proste taky,aky si...arogantny pubertak,ktory sa nevmesti do koze,alebo si na nete lieci nejake svoje komplexy...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:19
ked tu nie je klub kamarádičkov tak mi povedz prečo sú moderátory len tí istí čo boli na SM-dal si ich už prvý deň a nehovor nič o dôveryhodnosti,lebo tá sa dá získať min. za týždeň Shame on You

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:22
hanni napsal:
ginzo napsal:

Dieg0:to je priateľské,ked sa na tebe moderátori smejú ? Brick Wall


Ano,smejem sa z Teba,LEBO TY SI NA SMIECH.
Skus niekedy precitat to,co pises...

Dalej to tu nemienim komentovat....si proste taky,aky si...arogantny pubertak,ktory sa nevmesti do koze,alebo si na nete lieci nejake svoje komplexy...


vyser sa nan ho hanni, to je zbytečné... Rolling Eyes

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:45
romulus napsal:
Dieg0 napsal:
Ginzo je mi ťa ľúto.Aj keby niekto niekomu nadržiaval tak len po dlhodobej dobrej skúsenosti.Napríklad mňa by tu určite nedali za rezeň ani za moderátora ani keby som sa potrhal a to za to čo som vyviedol na SM.Na to sa nikdy nezabúda Shame on You
2 Dieg0: co jsi dělal na SM tady nemá vliv. Ať si Ginzo myslí co chce, tak SM se sem snažím neplést. Tady vystupuješ mnohem líp než svého času na SM a dokonce jsem už u Tebe o povýšení chvíli zaváhal.
2 Ginzo: nejde o žádné kamarádíčkování mnoho kamarádíčků ze SM lepší ocenění nezískalo, protože tady prostě tak aktivní nejsou. Máš tu mnoho zajímavých příspěvků, ale hrozně to ředíš svými OT a HLAVNĚ svými mindráky. Jediný kdo Tě srovnává s Tebou zmiňovaným Hannim jsi Ty sám. Nikdo jiný lidi mezi sebou neporovnává.
2 All: hlavně ty označení neberte tak vážně...
To som nevedel.Takze to sa bere ako odlišné weby.Ináč díky za pouvažovanie.Aj to je niečo.Dík

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:49
No jasne,ze su to 2 rozdielne weby...a mozem potvrdit,ze si dalsim velmi horucim kandidatom na povysenie. Wink

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 3 z 268




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna