Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Uživatelská hodnocení pro ženský

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy ženám
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 19:58
otesánek napsal:
Co mne k tomu vede když už se kočky rozepíšou a ty jim to smažeš příště se nám na to vys*rou. Jak chceš pak získat pohled z druhé strany. Navíc najde se pár vyjímek (dámy se neurazí) mužatek co se v montérkách a s vercajkem cítí líp než u plotny tak je pust aspoň někam aď se projeví přístup do fora se snad dá zakázat i později.


Podle mě se tu nemají co rozepisovat, tohle je mužské fórum a já nepotřebuju, aby se ženské vyjadřovaly do např. mého Spermabanka či věkové rozdíly... Not Talking Jejich názory na toto forum bych nechal max. v té jejich sekci a nikde jinde. Shame on You
"Mužatky" si můžou ledasco přečíst, poučit se, ale psát pouze do vyhrazených míst, aby to neovlivňovalo topic a nekazilo odbornou úroveň... Stejně jich tu moc nepřispívá, jelikož jak sis všiml, jsou to jen příspěvky typu byla jsem tady a máte to tu nechutné... Wink Mr. Green Nemyslím si, že by ti některá žena radila v topicu o zabezpečení domu nebo se hádala třeba v názorech o Czechteku, policii, teroristech... Hand Ony mají své fóra, kde si můžou ulevit a my tady taky. Když už (bohužel d'oh! ) nejde zamezit, že si to tu čtou, tak ať aspoň nepíšou. Mě jejich názory nezajímají, většinou je znám předem a jinde se fakt nehodí... Not Talking Toť můj názor Silence Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 20:33
Souhlasim s Rickym. Nechat jejich pusobeni jen v Zenske sekci.
A jejich hodnoceni bych nechal maximalne tristupnove.



Mnoho zen tady stejne prispivat nebude.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 20:47
TaS napsal:
Souhlasim s Rickym. Nechat jejich pusobeni jen v Zenske sekci.
A jejich hodnoceni bych nechal maximalne tristupnove.

Mnoho zen tady stejne prispivat nebude.


Děkuji Wink Já jen doufám, že můj názor a návrh nebude ignorován a zahozen do koše... Wink Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 21:55
No ono by bylo dobrý někdy slyšet názor i druhé strany
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:07
Bond napsal:
No ono by bylo dobrý někdy slyšet názor i druhé strany


A kde jako bys je chtěl slyšet? Max. v topicu, kde se radí jak na ženy, nebo co na ně platí... Rolling Eyes Ale to pak ten topic ztratí své kouzlo, když tam začnou psát ženské ty své strohé a bezhumorné názory... d'oh! Chlapi si dokážou aspoň zasrandovat či poradit, žena ti řekne, co by se líbilo jí, což taky není objektivní, bo na každou platí něco jiného a to bys pak mohl založit např. topic: "Ženy, napište každá, co na vás platí při balení" a to už by vůbec nebylo o chlapském fóru... Not Talking

Když chci názor ženské na orální sex, tak si to najdu na jejich fóru, či jiných poradních serverech ne? Proč to tahat tady? Rolling Eyes

Když vy bez nich nemůžete být ani tady, tak to je pak těžké... Pray
Možná by tedy bylo dobré zavést u každého topicu (třeba při zakládání zaškrtávací políčko), zda chcete, aby tam ženy psaly nebo ne... Think
Já osobně bych dal implicitně "ne" Shame on You Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:08
2 bond:
jo ale jen v teto sekci. Pokud chces slyset nazor nekde jinde, tak se zeptej na zenskem foru.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:09
Teraz zase suhlasim s rickym ja Wink Wink.Ale nesuhlasim s tym aby pisali zeny.Nastavil by som implicitne ne a druhu moznost ne Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:15
2 ricky: přečetl sis to pořádně? Otesánkův návrh byl jen o prolinkování běžných diskusí do těch ženských... Když Tě nebude názor druhé strany zajímat, nikdo Tě s ním v dané diskusi obtěžovat nebude...
Do normálních topiců ženský nadále přispívat přímo nebudou. To se měnit nebude...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:20
romulus napsal:
2 ricky: přečetl sis to pořádně? Otesánkův návrh byl jen o prolinkování běžných diskusí do těch ženských... Když Tě nebude názor druhé strany zajímat, nikdo Tě s ním v dané diskusi obtěžovat nebude...


No jo, já ten otesánkův plně nepochopil, to přiznávám Embarassed , ale co se týče těch názorů, to jsem reagoval na bonda Wink

A to linkování by bylo děsně nepřehledné a stejně asi k ničemu, protože by se těžko určovalo, kam by ten příspěvek patřil (přesněji na čí příspěvek by reagoval) a upřímně lituju toho, kdo bude pravidelně lítat koukat do ženské sekce, zda mu náhodou nějaká neodpověděla na jeho příspěvek... Laughing

Jo a ještě, jak by na to reagovali chlapi? Psali by to toho původního nebo do té ženské sekce? To by pak nemuselo pro ty ostatní dávat smysl... Jak říkám, zbytečné kompilace, ale admin jsi tu ty... Cool Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:23
Řešíš moc dopodrobna něco, co teprve Otesánek navrhl a ještě to nikdo nechystá... Až nad tím budeme přemýšlet, tak teprve uvidíme, jestli to půjde realizovat...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy ženám
Strana 2 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna