Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Uživatelská hodnocení pro ženský

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy ženám
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:28
romulus napsal:
Řešíš moc dopodrobna něco, co teprve Otesánek navrhl a ještě to nikdo nechystá... Až nad tím budeme přemýšlet, tak teprve uvidíme, jestli to půjde realizovat...


No já se to snažím zamítnout hned od začátku, ať nad tím ani nemusíte přemýšlet, protože, jak nad tím už budete přemýšlet, tak pak nemám já obyčejný řízek šanci... Mr. Green Ne a teď vážně, já tu jen vyjádřil svůj názor a je fakt, že se vám tu všichni snažíme ulehčit práci tím, že to probíráme ze všech stran za vás... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:37
Ricky: to chválím... své názory vyjadřujte... na námi vedených webech budou mít čtenáři vždycky silné slovo...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 22:47
romulus napsal:
Ricky: to chválím... své názory vyjadřujte... na námi vedených webech budou mít čtenáři vždycky silné slovo...


A to zase chválím já... Mr. Green Tak tedy naposledy zopakuju svůj názor, kvůli kterému tenhle sqělý web navštěvuji: VY SEM NESMÍTE! Shame on You Cool Angel

P.S. Omlouvám se Otesánkovi a Bondovi, za své trošku razantnější prosazování názoru, ale opravdu mám tenhle web rád právě kvůli tomu kouzlu, které ženské zkazí. Nechci, aby to dopadlo tak, že bych sem chodil jen občas ze zvědavosti, jak to tu vypadá - tak by to dopadlo, kdyby se toto forum stalo díky vpuštění žen průměrným... Jinak nic proti ženám nemám (ale šetřím na brokovnici Laughing Mr. Green ) Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 23:07
Ricky, okamžitě si změň avatar... Máš tam ženskou a ta sem nesmí... Mr. Green Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 23:14
To neni zenska.To je cernoch s dlhymi vlasmi Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 31. srpen 2005 23:15
romulus napsal:
Ricky, okamžitě si změň avatar... Máš tam ženskou a ta sem nesmí... Mr. Green Think


1. Dokaž mi, že to je ženská! Mr. Green
2. Můžu ti zaručit, že ta má momentálně mnoho jiných "starostí" než číst naše příspěvky a slibuju, že ani na jediný nezareaguje! Laughing
3. Na tom avataru je pouze jako dekorace k tomu chlapovi, vůbec tam není podstatná, klidně ji vymažu, ale pak asi ten obrázek ztratí své kouzlo - někdy i detaily dělají velké změny... Angel
4. Mám to tam hlavně kvůli tomu, aby každý věděl, co jsem za znamení a jakou mám rád oblíbenou polohu... Razz
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 16:07
Tak mám takový dojem, že toto téma se stalo silně aktuální a měli by jsme se jím vážně zajímat. Doporučuji si to nejdříve přečíst od začátku. Sice některé věci nejsou aktuální, ale myšlenka zůstala. Důležitý je i názor těch kterých se to týká.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 16:22
[quote="Ricky"]
romulus napsal:
Ricky, okamžitě si změň avatar... Máš tam ženskou a ta sem nesmí... Mr. Green Think

třeba i tímhle, že jo Beate Whistle
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 16:39
Stejně ji tam již nemá a nechodí sem, tak je to jedno. Wink No a ženské sem již smí
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 14. únor 2008 18:34
Mr. Green bloncka (Klárka), zrzka (Ina - podle avataru), černovláska (já), plešatá (pecan) Mr. Green Mr. Green

nebo ta, co sem smí
Hey, hey apple!

Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy ženám
Strana 3 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna