Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vánoce a Silvestr. Jak slavíte?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Vánoce a Silvestr. Jak slavíte?

Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:02
Jak budete trávit Vánoce? Máte vůbec vánoční náladu nebo jsou pro Vás Vánoce jen další synonimum pro nervování se?

Já na Vánoce budu zase doma s rodičema. A Vánoční náladu docela mam, jsem na to strašně natěšenej. Vedle v pokoji je jen opřenej stromeček, bude se zdobit až zítra, ale já už mam takovou chuť tam pod něj dát svoje dárky, snažim si to užívat. I když na druhou stranu ani nemám pocit, že jsou to takový pravý Vánoce...
Vždycky jsem si je představoval jako hromada sněhu za oknem, rampouchy ze střechy, stromek v obýváku... A letos zase jako loni není ani jedno z toho.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:06
Na tenhle rok uz mi to prislo celkem otravny zas kupovat darky a taky jsem vedel ze vsechno uz jsem dostal a pod stromkem nemusim ocekavat nic velkolepyho jako minuly roky.
Nejvic se asi tesim ze se rodina zase sejde, bude srandy kopec a dobra vecera tentokrat az nekdy v pul osmy vecer, to bude zase hlad zejtra.

Jinak vsem Krasny a Vesely Vanoce Exclamation Exclamation Exclamation

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:29
Já ani letos nemám pocit že nějaký vánoce budou, dřív jsem měl alespoň trochu vánoční náladu, ale letos mi to přijde jen jako nějaké datum v kalendáři. Kdyby nebylo malé sestřenky tak bych to skoro ani nepoznal

Dřív hrály alespoň v obchodech koledy, venku byla nějaká pěkná výzdoba, ...

Ale nechci tady mluvit jen o tom jak je to špatný takže popřeji všem

Krásné prožití Vánoc, hlavně pohodu a žádné nervy
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:29
mám to úplně stejný jako ty, jendo Wink (jen s tím rozdílem, že jsem stromek zdobili už dneska Very Happy) ... btw. už teď mám hlad Mr. Green Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:36
Máca: no s těma koledama asi máš pravdu, ale na druhou stranu musim řict, že když jsem byl včera s kámoškou nakupovat, tak na zastávce (před electroworldem) koledy hrály.

A hlad mám taky, já jsem z toho celej takovej vytřepanej a natěšenej. Dneska jsem balil těch málo dárků, co mam. Vůbec mi to nešlo, ale mam z toho takovej hezkej pocit. Už aby to bylo.

Největší škoda je toho stromečku. Tam kde stál vždycky teď stojí krbový kamna, takže je v jiný místnosti a tam neni televize, neni tam stolek, rádio, takže si tam pak rodina nesedne, neraduje se z těch dárků a tak, to je takový docela smutný.

Jináč já taky přeju samozřejmě všechno nejlepší k Vánocům. Pokusim se zítra snad ještě vymyslet nějaký uhozený přáníko a poslat ho několika lidem na ICQ. Přát jsem nikdy moc neuměl.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 10:42
Vánoce? Ony jsou nějaké Vánoce? Shocked jako malý jsem byl celý natěšený, ale teď už to vnímám také jinak....dostanu pár věcí, sejdeme se jako rodina, dobře se najíme a můžem jít spát. Dříve k nám chodili sousedi odvedle, ukazovali jsme si dárky, jedli cukroví apod. na což jsem se moc těšil, jenže teď o nás nechtějí ani slyšet, sousedce stouply peníze do hlavy...koledy na některých rádiích ani nehrají, mna pc si je pouštět nebudu a brzy spát nepudu Mr. Green
/abych nezapomněl - všem přeji ...... Vánoce Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 11:08
Taky vůbec nevnímámže jsou Vánoce, dárky mám teda všecky, vzhledem k letošním obrovskýýýýýýýým prémiím jsem si mohla dovolit koupit každému něco Mr. Green (plus něco navíc) Budeme letos poprvé s manželem spolu doma (loni měl denní, předloni noční, rok předtim jsem byla nemocná a ještě předtím jsme spolu ještě nebyli) Mr. Green a budem jen žrát a koukat na pohy v televizi Mr. Green BTW PŘÍŠERNEJ PROGRAM V TV TENHLE ROK!!! Evil or Very Mad
Mám hotovej výbornej salát (letos se mi obzvláště vyvedl), cukroví jsem nepekla páč nebyl čas a nejíme to, zítra budu dělat kuře Vindalů Mr. Green to je asi vše Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:45
Letos to bude asi propadák. Včera jsem zjistil, že když mě něco baví, dělam to rád a s potěšením a radostí, tak je výsledek směšnej... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:52
a proc ? co jsi udelal ?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:54
Nevím, mám z toho takový pocit. Wink
Ale neboj, neni to Vánoční depka. Je hezkej večer, stromeček je nádherně nazdobenej. Kdyby se mi chtělo jít dolů pro digitál, tak sem hodim i fotku Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 18:07
my máme letos obvzláště povedený stromeček Mr. Green na fotce by se vám asi nelíbil, ale pro mne má osobní kouzlo...
Zasláno: po 24. prosinec 2007 18:14
Beat a Drutek vás jménem mým pozdravují a až nastane správný čas tak se Beat vrátí v plné síle Smile

krMeEjNzy (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 253
Bydliště: javamania :o)
10 625,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 19:52
Ucpete komin
Nepuste Santu
Pouzit muzete cement i maltu

Otevrte okno
vemte si kozisek
Darky vam prinese za chvilku jezisek
Wink Wink Wink Wink Wink
Obrázek

Maka z pod stromkku (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 20:09
jenda.69 napsal:
Letos to bude asi propadák. Včera jsem zjistil, že když mě něco baví, dělam to rád a s potěšením a radostí, tak je výsledek směšnej... Think


Mr. Green Mr. Green Tomu se Jendo říká sex Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 20:14
tak a já mám po svátkoch... Confused na vánoce jsem se netěšil, jejich dnešní průběh byl taky dost mizernej a ted se nudím... už to není co to bývalo.. ale hlavně že jsou prázdniny Smile najděte pod stromkem to, co jste si přáli Angel
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 23:17
vánoce byly letos skvělé Applause
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 23:44
tak se pochlubte co jste dostali Mr. Green já fusekle, boxerky, kondom a sprcháč s deodorantem....jo a ještě knížku o photoshopu a peníze Smile nic moc ale letos byly super Vánoce, sranda Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 03:17
tak ja su jako v pohode, dostal sem naky love, ponozky na prkno, nakou cokoladu, gate, rukavice(ne na prkno) a naky fidorky:o)
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 12:49
Takze dostal jsem cokoladu ve tvaru notebooku Wink, spodky s garfieldem Mr. Green , ledovou cokoladu, sluchatka Koss P7, 2000kc do kapsy a to je vsechno

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 13:04
no já dostal nějaký boxerky, hafo ponožek, nějaký triko, mikinu a v podstatě i bundu
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 14:46
jupí dostal jsem new potahy do auta Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 18:41
jupí, dostal jsem potahy do auta ale nemám auto Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 19:07
Já dostal Voxííka Mr. Green Ale zklamání, asi jsem moc náročnej, ale už se mi 2x zasek tak, že musela baterka ven Mr. Green (k tomu 2GB kartu a redukci na jack 3,5mm)
Pak digitální klešťovej ampérmetr (doufam, že se tomu tak řiká) Mr. Green
Nějaký nástroje a návod jak dělat kaligrafii (musim si zjistit, co to vlastně je, na tom obale to neni napsáno) Mr. Green
Pak tisícovku na ruku Whistle
Nějakej takovej organizér nebo jak se řiká tý knížce s kalendářem Mr. Green
A to je nejspíš vše... Smile
Nevim jak se líbil mámě dárek, moc na něj nereagovala, ale tátovi jsem dával takovou malou kočičku, která je jako kasička, tak z toho byl nadšenej Mr. Green a to CD, co jsem mu dal prej už měl, ale originálů si váží víc Mr. Green

Joo a pak jsem tam měl ještě flašku vína, ale to nejspíš nebylo pro mě (já takový věci nepiju), tak jsem to dal tátovi (ten vína rád a navíc se stejně jmenuje Smile ) a ten řikal, že je to nějaký moc dobrý Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 19:10
a co jsi koupil mamince ? Smile
já ji kupoval takovy lepsi parefem a tatkovi kolinskou a brusku.. Smile z toho malem zesilel, jako malý.. Mr. Green
já jsem dostal sluchátka, litr sampusu, vodku a 3000 penez.. Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 19:11
Mamince? Já ani nevim, co to bylo, nejspíš nějaký koupací mlíko nebo tak něco, sůl do koupele... a já nevim, co v tom paku bylo Embarassed Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 19:20
Tak ti Jeníku přeju, ať ti neztrácí signál a neučtují se ti SMS grátis Mr. Green
Veselé Vánoce!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 19:23
Mr. Green Nádhernej vysavač, příbory od Tescomy, takové nějaké kytičky co se dávají do vany a rozpustěj se a voněj, prostěradlo veeeeeeeelké na naši velkou postel, fén, PC hru co jsem si přála a počítám k Vánocům i notebooček kterej jsem si koupila sama a baťoh od Dicoty na něj Mr. Green Ještě budem mít ježíška koncem týdne u babičky a od maminky si musíme něco vybrat, protože nám zamluvila taky vysavač, ale dal nám ho tatínek, tak s mužem přemejšlíme jestli máme chtít friťák nebo toustovač. bohužel jsem nedostala žádné ponožky Crying or Very sad Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 20:15
busch: díky, neúčtují se Mr. Green Jen jsou problémy s emulátorem. Jeden se neumí dostat do seznamu (takže si číslo musim pamatovat jako na vodafone live!) a druhej se zase neumí připojit sám k internetu a funguje až po tom, co se připojim s prvním Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 21:15
2jenda: kde si koupil ten jack? taky ho shanim

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 21:34
Na sunnysoftu Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 25. prosinec 2007 22:17
Tam jsme kupovali Voxe, tak doufam ze si vzpomenu na registraci Smile

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 31. prosinec 2007 20:04
Co to jsou prosím Vánoce? To je ta šílenost kdy lidi nemaj mozek a jen nakupují jako by byl hladomor. Spal jsem. Nedržím. Pak jsem byl u rodičů a Fernet tekl proudem. To bylo žůžo! Slinták Slinták Slinták
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. leden 2008 12:27
Vánoce jsou dobrý svátek pokud je lidi berou jako čs setkání s rodinou,a by si uvědomili že je nemají zanedbávat Razz jenže někdy je zanedbávat lepší Hand

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. leden 2008 15:49
Letošní Vánoce byly vážně hezký, aspoň pro mě...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 08:31
Trošku jsme zapomněli na tohle téma a začíná být aktuální. Můžete tu debatovat i o silvestru. Trošku jste to rozjeli jinde. Pokud to někdo umí přehodit sem tak ať to udělá. Zkoušel jsem to jednou a dopadlo to smazáním celého tématu. Embarassed Embarassed Embarassed Brick Wall Brick Wall Brick Wall Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Možná budu mít letos Vánoce v klidu a míru. Inana se zdá být "normální" a nijak to nepřehání. Budu se synkem. Chodil sem jako Dragon. Nyní se na na net moc nedostane a má i jiné starosti. Silvestr se ještě řeší.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 08:40
vánočky budou v litomyšli a silvetsr po loňském úspěchu opět na lažích... teď jenom aby byl sníh Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 13:23
JJ, Vánoce jsou tu, budu doma a silvestr - kdo vííí
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 14:27
Mr. Green Inana se zdá být normální Mr. Green Mr. Green

Já budu na Štědrý den doma s mužem, maximálně k večeru zajedem k tatínkovi. Na Silvestra budeme taktéž doma spolu sami, opět s teorií jak na nový rok tak po celý rok se zkusíme promilovat do nového roku Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 15:22
vzdy pod vlivem, aspon se zbavim blbych myslenek
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 16:38
No byl tu i topic "jak budete trávit silvestra" a tam jsem to psal já... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 16:41
pokud letos bude extra spatna konstelace hvezd, tak budu slavit doma.. to by az tak nevadilo, ale hlidali bysme s karin dva 13ti lety skopcacky pribuzny parchanty, a to bych si asi hodil masli..
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 16:46
13? to už můžou chlastat sami - Ožrat, přistrčit k hlavě kýbl a nechat stárnout.
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 16:49
hehe.. třeba ne všichni 13 letí jsou zkušení tak jak jsi byla ty, když to tak znáš.. Very Happy Wink

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 16:54
no ja sem kolem trinacti zacinal, je pravda ze sem teda obcas dal pivko, nebo vino, ale zatim jenom prilezitostne, abych si neznicil mozek Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 19:59
Neznám - já skoro nepiju, protože pak pláču. Mám blbou opici, při které dojdu k poznání, že jsem chudinka opuštěná a že mne nikdo nemá rád - a to nesnáším. Nebudu vyhazovat prachy za chlast, abych pak probrečela noc. Ale to se mi stalo jen 2x v životě. Myslím, že bys musel hledat hooodně dlouho, než bys našel někoho, kdo mě viděl opilou Very Happy Zítra jdu chlastat s kolegama, ale ve skutečnosti to vypadá tak, že já dám 2 kávy, 2 coly a končím Smile a pak jen škodolibě sleduji a monitoruji ostatní Smile
Já mám jen tak silácké řeči. Po jedné sklenici vína musím mít za sebou odestlanou postel - přítel mi to dosvědčí Smile Ten do mne lije víno pokaždé, když jsem u něj na noc, protože říká, že se mi pak špatně mluví a jsem aspoň chvíli zticha Very Happy
Vypít to co můj syn ve 14ti, tak je po mně Very Happy
Varda Elisabeth

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:01
ale tak 100% si to musíš "užít" i z toho pohledu třetí osoby, kdy jako jediná nepiješ a aspoň vidíš, jak se ostatní mění.. Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:02
Mr. Green já teda nepláču, ani nemám deprese, ale já když se jen maličko napiju, ani to nemusí být moc alkoholu, tak se mi chce taky hrozně spát, zítra máme v práci firemní večírek na kotlině a taky asi budu jedinej absťoš večera, ještě teda s kolegyní účetní, která téže neholduje alkoholu, takže doufáme že spřátelíme naše manžely, a hezky pokecáme Mr. Green navíc pokud už budou všici hodně zkalení a já se začnu nudit, vybalim z batoho HTC a přesunu se do věže a budu si hrát Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:06
ja mivam tyhle brecici stavy jen kdyz su hodne v krizi a potrebuju to zapit, ale strasne zalezi na lidech, se kteryma pijes
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:09
Já brečím po alkoholu vždycky - takže jsem se radši naučila se hlídat. Ale pecan má pravdu - to sledování kámošů si užívám úžasně a vždy se těším, až jim to budu škodolibě připomínat Smile Jsem mrcha - doufám, že se sejdem všichni na jaře na tom srazíku - budu vám dělat kronikáře Very Happy
Varda Elisabeth

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:11
me taky docela bavi sledovat opily lidi, hlavne kdyz ridim a nemuzu pit
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:12
to já nevím.. na takovou akci bych nešel, kdybych věděl že všichni pít budou a já nebudu.. to bych si neužil a nevydržel.. Very Happy

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:18
je to horsi pocit, ale da se to prezit
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 11. prosinec 2008 20:18
To je věc psychiky, ne alkoholu. Když jsem opravdu nemohla pít, kvůli těhotenství, tak jsem si ve společnosti prostě lila minerálku do vínové skleničky a pila to jako víno a ono to fakt působí - za chvíli jsem byla v náladě a neměla jsem ani kapku alkoholu. Ten chlast nepotřebuješ, jen na to musíš přijít Smile
Varda Elisabeth

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 19:06
nenávidím vánoce!!!! a kdybych něměl malého syna, tak bych je určítě neslavil. všichni z toho blbnou a nikdo je nevyužívá k odpočinku
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 22:24
Tak dnes jsem se dozvěděla s definitivní platností, že mám na Silvestra noční službu. To bude poprvé v životě, co nedostanu o půlnoci ani jednu pusu Sad a poprvé za 18 let co nebudu mít u sebe ani jednoho synáčka - achjo
Budeme na stanici sice dva, ale kolega se nesmí hnout od výhybek a já zase nesmím opustit vestibul a navíc - líbat cizího chlapa není můj styl....
Takže to bude můj nejopuštěnější Nový rok v životě. Doufám, že to: Jak na Nový rok, tak po celý rok neplatí až tak doslova. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 22:28
Ad Varda: Kdybych jel do Phy, tak bych si tě v metru našel....
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 22:38
Tak joooo - budu na trase A na stanici Strašnická Smile tak když pojedeš nááááhodou na Silvestra o půlnoci kolem, tak se stav Smile
Varda Elisabeth

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 23:02
To mi řekněte, kdo má o silvestrovský půlnoci jezdit metrem... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 23:30
Tupá ovce? Mr. Green
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 23:39
Nechápu proč, ale v Praze se na Silvestra sjíždějí neuvěřitelný stáda cizinců, aby mohli v centru na Václaváku dělat bordel za který by je doma sebrali. A levnější hotely jsou na okrajích města, takže metro jezdí proto, aby ty dementy dopravilo do centra a dokoce bude místo do půlnoci jezdit až do dvou do rána, aby ty opilé troglodity zase po půlnoci dopravilo do jejich hotýlků, aby bylo hlavní město poblito rovnoměrně.
A já tam budu od toho, abych dohlížela na bezpečí a pohodlí těch vymaštěných kreténů (pardon, chtěla jsem říct milých cestujících a klientů dopravního podniku)
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 23:41
Tak paralyzér a "tys tu blil?" Hvízd..... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 19. prosinec 2008 23:47
No - já chtěla k vánocům CéDéčko od Znouzectnosti, ale syn se mne dnes ptal, jestli nechci radši slzák, nebo pepřák. Asi si tam vážně něco vezmu - budu upřímná, kromě toho, že se mi tam bude stýskat, tak budu mít strach. Je to můj první Silvestr u DP - třeba si za 20 let zvyknu
Varda Elisabeth

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 20. prosinec 2008 00:12
ach jo.., tak to je kruty ,. Sad
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 20. prosinec 2008 00:50
Šak normalne, ozdobime stromček a pustime ohňostroj, ne ? Very Happy
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 20. prosinec 2008 12:33
Dobrej nápad, jdeme slavit do metra... Mr. Green
Silvestrovskej sraz Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: so 20. prosinec 2008 19:49
tak uz mame konecne hotov darek pro jednu chalupu, ale radsi to na net davat nebudu, pak by to mohl nekdo komercne vyuzit, nevite kolik by stal patent?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 20. prosinec 2008 20:02
jenda^^ napsal:
Dobrej nápad, jdeme slavit do metra... Mr. Green
Silvestrovskej sraz Smile


Jste moje zlatíčka. Embarassed
Jo a Jeníčku - na Strašnické je bezbariérový přístup Smile
Varda Elisabeth

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 15:46
jelikoz se to tyka zatim hlavne silvestra, tak posilam fotku toho projektu
http://img150.imageshack.us/my.php?image=projektruletayw8.jpg

Obrázek
//reup na VSN, jenda
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:09
tak uz sem to sem jaks taks dal, zkuste zkouknout, je to v predchozim prispevku
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:25
netušim co to je.. ? Anxious Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:30
Co to???
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:33
to kdybys vedel tak se z toho podelas, ne je to jednoduchej princip rulety(ceske), nahore je kolo ve kterym sou 4 diry na panaky, vevnitr sou petky, v jedne bude dzus s vodkou a v druhe jenom dzus, specialnim mechanismem to tece dolu do policky kde budou nachystany panaky, po zmacknuti toho zlutyho tlacitka chlast potece do panaku, pak jednoduse predelas ty panaky do toho otacivyho kola, pak uchopis za tu tycku co je nahore, zatocis a na koho padne panak pije, musi sedet minimalne 4 osoby, i kdyz se to da vlastne v jakym koli poctu, je to supr oziracka Mr. Green vyslo nas to asi na 2k plus minimalne 96 hodin ciste prace, takze docela fuska
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:36
Heh, zajímavý, já si hned řikal, že je to něco jako pípa a přemejšlel jsem, proč je v názvu ruleta Mr. Green
Doufam, že nevadí, že jsem to nahrál i na VSN Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:38
nevadi, dokazes tam dat copyright?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:39
Kam? Jakej? Cože? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:40
nejlepe do toho obrazku, ale jestli se ti s tim nechce delat tak to neres
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:42
Teď mi psali nějací borci z Vietnamu, že na na vysemnesmite.cz objevili zajímavej přístroj, že sice nevědí k čemu to, ale že to chtějí vyrábět... A já jim napsal, že to tvůrci určitě vadit nebude... Mr. Green Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:44
ty potvoro, sem si to chtel nechat patentovat, ale vubec netusim na kolik to vyjde a co to obnasi, pac to je pristroj jak svina
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:46
Pozdě Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:46
ty svino pockej az si te najdu, te zliju, ze to budes na zachytce rozdejchavat tejden a nedoplatis se, vis kolik by se na tom dalo vydelat?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:47
Nevim, tak 100kč? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:49
ale ted su uz vazne nastvanej, to nemyslis vazne Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:51
Tak 100kkč? Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:52
To je co? Kokočka? Mr. Green
A to jsi před tím nebyl naštvanej? Ty lháři! Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:55
100 kkč = 100 000 kč (protože k je značka 1x10^3)
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 18:58
Aha, no koruny jsou s velkým K Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:00
Je to malá měna, takže k Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:03
ajo, sem nevidel to prvni "k" jinak ne, to je moc, cenu to ma tak 7k, za tolik by se to dalo vyrabet Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:05
no takto na soukromé využití je to hezké, a určitě z toho máš radost, žes to udělal vlastníma rukama, ale jestli by se na tom dalo vydělat, nevim nevim.. Very Happy

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:07
ja myslim ze jo, spousta lidi by si to koupila na chalupy a tak, nejsme jedini co chlastaji na chalupak, taky na ruzny domaci party a tak, je to super vynalez
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:09
To je, ale né, za 7000, já bych řek, že i 700 by bylo dost Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:15
dalsi vtipalek, kdybyste vedli co to da za hoknu, tak byste nadsazovali jeste vic
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:19
Jako nápad je to dobrej Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 21. prosinec 2008 19:26
to si pis, hlavne su strasne rad ze je zrealizovanej, to je na tom upe nejlepsi, su uplne strasne stastnej, hlavne su zvedavej na ty xichty az to rozbalime pred kamaradama, vi to akorat 4 lidi co tam budou, z toho jeden su ja a jeden kamos kterej to se mnou realizoval, takze o prekvapeni nouze nebude
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 8. listopad 2010 13:16
Nevíte, kdy v Prahé začínají vánoční trhy? Smile Nebo třeba někde blízko v Německu... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 9. listopad 2010 19:13
Letos oboje slavím prací. Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 26. prosinec 2020 20:45
Letos v duchu česko-vietnamského přátelství aneb blízké setkání prvního druhu Mr. Green Twisted Evil
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 05:49
To znamená co? Slavíš s její rodinou? Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 10:28
Přijela ke mně a tížilo jsme česko-vietnamské přátelství Green😉
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 16:06
My jsme si dali Vánoce a Silvestr ve dvou za polárním kruhem... Magor 24. prosince jsem měl steak ze soba a americké brambory, 25. uzeného kapra co jsem koupil od domorodce Magor a 26. jsem si pro změnu dal dušeného soba s pohankou a rybí polévku... Magor

jo a došlo i na salát Olivie (to je něco jako bramborový salát nebo spíš vlašák...)

(P.S. Kdo nemáte rádi kapra, tak ho doporučuju uzeného, mnohem lepší jak smažený a daleko lepší jak uzená makrela... a jak je kapr mastný, tak je maso hezky šťavnaté, ne suché jak u makrely... )

Normálně bych na Vánoce jel do ČR, protože si stačí vzít volno na pár dnů mezi katolickými a pravoslavnými vánoci a z rázu má člověk volno od 24.12 do 17.1... Ale s tím šílenstvím všude kolem se nám do ČR nechtělo... Ale co jiného dělat než sedět doma? To by bylo hřích tolik volno nevyužít k nějakému výletu... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 16:39
Tady (myšleno Evropa) to jde od desíti k pěti. Holandsko zavádí povinný covid test už i jen při tranzitu. To samé Turecko. Takže lety s KLM a Turkish budou už lahůdka. Dneska ještě můžeš zajet do papírnictví nebo elektra v Polsku. Od zítra budou všechny obchody ve střední Evropě zavřené. Pokud tam tedy nepočítáš Švýcarsko. Maďarsko je stále zavřené pro cizince, tak tam situaci ani nesleduji, avšak překvapilo by mě, kdyby tam měli vánočni trhy, otevřené restaurace a všechny obchody Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 18:18
Já byl už 3x někde letadlem a test mi ještě nikdo nedělal... Magor A vůbec, na co testy? Nech se očkovat, pak žadné testy nepotřebuješ... Magor
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 18:43
Už v tobě pípá sputnik, pipo? U nás možná na jaře nebo spíš v létě.

Letos 26 letů a taky bez testu. Ale teď v prosinci by to už moc nešlo Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 20:11
Пииип пииип ... 📻

26 letů? Tos jako stihl od ledna do března? Very Happy A nebo to jsou vyhlídkové lety kolem Václaváku? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 20:39
Něco do března, něco na podzim.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 20:44
A podle headlinů na idnes a novinkách si normální lidé počkají třeba až do září. Na ministeratvu, inu, sedí hlavy pomazané a jeden expert vedle druhého.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 23:10
Že by příští rok byli všichni v Čechách očkování (a to nepočítám antovaxxers teda, ale jen ty kdo chce) je naprostá utopie, vždyť nemají žádný plán, jen plno kecu. Já tak nějak spoléhám na to že mě naockujou v UK radši Laughing
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 27. prosinec 2020 23:13
Ani s nejlepším plánem to nezvládnou, když ti amatéři ani včas neobjednali dost vakcín.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: st 30. prosinec 2020 15:05

(Otevřít a přehrát na YouTube)

PF 2021
Když vidím tohle, tak si říkám, že terminátor je už fakt blízko. Ještě před pár lety to sotva chodilo a nyní to zdatně skáká a tančí. Teď už jen lepší baterky a trochu výkonnější CPU a do pařátu kulomet.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2020 09:33
Jsem si představil jak by dnes vypadala vzpoura strojů... Very Happy Roboti by půl hodiny bojovali proti lidstvu a pak se dvě hodiny mačkali u zásuvky s nabíječkama... Very Happy (úplně stejně jako příznivci Grety se svýma iPhonama... Very Happy )
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna