Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vánoce a Silvestr. Jak slavíte?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Vánoce a Silvestr. Jak slavíte?

Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:02
Jak budete trávit Vánoce? Máte vůbec vánoční náladu nebo jsou pro Vás Vánoce jen další synonimum pro nervování se?

Já na Vánoce budu zase doma s rodičema. A Vánoční náladu docela mam, jsem na to strašně natěšenej. Vedle v pokoji je jen opřenej stromeček, bude se zdobit až zítra, ale já už mam takovou chuť tam pod něj dát svoje dárky, snažim si to užívat. I když na druhou stranu ani nemám pocit, že jsou to takový pravý Vánoce...
Vždycky jsem si je představoval jako hromada sněhu za oknem, rampouchy ze střechy, stromek v obýváku... A letos zase jako loni není ani jedno z toho.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:06
Na tenhle rok uz mi to prislo celkem otravny zas kupovat darky a taky jsem vedel ze vsechno uz jsem dostal a pod stromkem nemusim ocekavat nic velkolepyho jako minuly roky.
Nejvic se asi tesim ze se rodina zase sejde, bude srandy kopec a dobra vecera tentokrat az nekdy v pul osmy vecer, to bude zase hlad zejtra.

Jinak vsem Krasny a Vesely Vanoce Exclamation Exclamation Exclamation

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:29
Já ani letos nemám pocit že nějaký vánoce budou, dřív jsem měl alespoň trochu vánoční náladu, ale letos mi to přijde jen jako nějaké datum v kalendáři. Kdyby nebylo malé sestřenky tak bych to skoro ani nepoznal

Dřív hrály alespoň v obchodech koledy, venku byla nějaká pěkná výzdoba, ...

Ale nechci tady mluvit jen o tom jak je to špatný takže popřeji všem

Krásné prožití Vánoc, hlavně pohodu a žádné nervy
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:29
mám to úplně stejný jako ty, jendo Wink (jen s tím rozdílem, že jsem stromek zdobili už dneska Very Happy) ... btw. už teď mám hlad Mr. Green Slinták
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 23. prosinec 2007 23:36
Máca: no s těma koledama asi máš pravdu, ale na druhou stranu musim řict, že když jsem byl včera s kámoškou nakupovat, tak na zastávce (před electroworldem) koledy hrály.

A hlad mám taky, já jsem z toho celej takovej vytřepanej a natěšenej. Dneska jsem balil těch málo dárků, co mam. Vůbec mi to nešlo, ale mam z toho takovej hezkej pocit. Už aby to bylo.

Největší škoda je toho stromečku. Tam kde stál vždycky teď stojí krbový kamna, takže je v jiný místnosti a tam neni televize, neni tam stolek, rádio, takže si tam pak rodina nesedne, neraduje se z těch dárků a tak, to je takový docela smutný.

Jináč já taky přeju samozřejmě všechno nejlepší k Vánocům. Pokusim se zítra snad ještě vymyslet nějaký uhozený přáníko a poslat ho několika lidem na ICQ. Přát jsem nikdy moc neuměl.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 10:42
Vánoce? Ony jsou nějaké Vánoce? Shocked jako malý jsem byl celý natěšený, ale teď už to vnímám také jinak....dostanu pár věcí, sejdeme se jako rodina, dobře se najíme a můžem jít spát. Dříve k nám chodili sousedi odvedle, ukazovali jsme si dárky, jedli cukroví apod. na což jsem se moc těšil, jenže teď o nás nechtějí ani slyšet, sousedce stouply peníze do hlavy...koledy na některých rádiích ani nehrají, mna pc si je pouštět nebudu a brzy spát nepudu Mr. Green
/abych nezapomněl - všem přeji ...... Vánoce Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 11:08
Taky vůbec nevnímámže jsou Vánoce, dárky mám teda všecky, vzhledem k letošním obrovskýýýýýýýým prémiím jsem si mohla dovolit koupit každému něco Mr. Green (plus něco navíc) Budeme letos poprvé s manželem spolu doma (loni měl denní, předloni noční, rok předtim jsem byla nemocná a ještě předtím jsme spolu ještě nebyli) Mr. Green a budem jen žrát a koukat na pohy v televizi Mr. Green BTW PŘÍŠERNEJ PROGRAM V TV TENHLE ROK!!! Evil or Very Mad
Mám hotovej výbornej salát (letos se mi obzvláště vyvedl), cukroví jsem nepekla páč nebyl čas a nejíme to, zítra budu dělat kuře Vindalů Mr. Green to je asi vše Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:45
Letos to bude asi propadák. Včera jsem zjistil, že když mě něco baví, dělam to rád a s potěšením a radostí, tak je výsledek směšnej... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:52
a proc ? co jsi udelal ?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. prosinec 2007 17:54
Nevím, mám z toho takový pocit. Wink
Ale neboj, neni to Vánoční depka. Je hezkej večer, stromeček je nádherně nazdobenej. Kdyby se mi chtělo jít dolů pro digitál, tak sem hodim i fotku Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 11




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna