Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vánoční dárky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 21. říjen 2005 15:15
to mi pripomnelo jak jsem to vyresil prvne(mohlo mi byt tak 10 let),kdyz jsem uz vedel,ze jezisek neni-mel jsem 200,- Kčs
-za 120,- jsem sam sobe koupil takove jako naradi(ti starsi to pamatujou-dvoupatrova modra krabice a opravdovym kladivkem,hoblikem,lupenkovou pilkou atd.)
-za 60,- segre delfina na baterky do vany
-za 13,- mame barvu na vlasy
-a za zbytek(tedy 7 Kčs)jsem nakoupil tatovi hrebiky

byly to hezky vanoce Angel Angel Angel
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 01:01
Jee, to nářadí jsem měl taky, ještě bych ho možná našel! Modrá krabice s uchem a uvnitř dvě krabice. Kovovej hoblík, pamatuju, že moc nehobloval Mr. Green

Dárky nakupuju tradičně ve stresu a shonu poslední dny před Vánocema. V obchoďácích prázdný regály a plno zoufalejch a nas..nejch lidí a dotoho hrajou pořád dokola koledy z příšernýho výběru na CD za 69,- Kč. Brick Wall d'oh!
Ale jako tvor nepoučitelný už vím předem, že to tak zase dopadne. Wink

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:11
lion napsal:
Jee, to nářadí jsem měl taky, ještě bych ho možná našel! Modrá krabice s uchem a uvnitř dvě krabice. Kovovej hoblík, pamatuju, že moc nehobloval Mr. Green

Dárky nakupuju tradičně ve stresu a shonu poslední dny před Vánocema. V obchoďácích prázdný regály a plno zoufalejch a nas..nejch lidí a dotoho hrajou pořád dokola koledy z příšernýho výběru na CD za 69,- Kč. Brick Wall d'oh!
Ale jako tvor nepoučitelný už vím předem, že to tak zase dopadne. Wink
Na to doporučuju jediné - nenakupovat poslední dny před vánocema, ale na štedrý den dopoledne. To už je v obchoďákách jen pár lidí a člověk si v klidu vybere... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:48
Mně dárky vůbec težkou hlavu nedělají. Vždy to tak nějak samo přijde a něco koupím. Ale když už fakt nevím co bych tak koupil, zajdu do drogerie a tam vyberu pro mamku nějakou kosmetiku a pro tatku holení, popřípadě zajdu do obchodu se sportovními potřebami a tam už vždycky něco vyberu.

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 14:50
Anonymous napsal:
Mně dárky vůbec težkou hlavu nedělají. Vždy to tak nějak samo přijde a něco koupím. Ale když už fakt nevím co bych tak koupil, zajdu do drogerie a tam vyberu pro mamku nějakou kosmetiku a pro tatku holení, popřípadě zajdu do obchodu se sportovními potřebami a tam už vždycky něco vyberu.

Sry to jsem byl já, zapomněl jsem se přihlásit.
Mlč a nic se ti nestane!

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 15:38
Nonstop benzinka kousek od meho bydliste to jisti skoro kazdej rok dopoledne na stedrej den. ;))
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 17:36
CrazyCZ napsal:
Nonstop benzinka kousek od meho bydliste to jisti skoro kazdej rok dopoledne na stedrej den. Wink)
Hmmm... Tak to se asi docela prodraží, ne?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 22. říjen 2005 17:43
romulus napsal:
CrazyCZ napsal:
Nonstop benzinka kousek od meho bydliste to jisti skoro kazdej rok dopoledne na stedrej den. ;))
Hmmm... Tak to se asi docela prodraží, ne?
Prodraží, za prachy co tam koupis tycinku, v obchode koupis peknyho plysaka
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 11:28
Tak tohle téma začí ná být zase aktuální! Jak já nesnáším vánoce!!! Doma nemám problém co komu koupit, ale rodičům. KAŽDÝ rok řeším co jim koupit aby to nebyla blbost a lapač prachu! Většinou si již vše koupili. Otec mi včera volal jak "levně" koupil mafla(ruční kotoučová pila). To jsem chtěl koupit! Prostě smůla! Jak zvládáte nákupy?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

FOXXX (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 110

10 000,- VK
Zasláno: st 13. prosinec 2006 11:32
Já osobně je nezvládám vůbe. Naštěstí mám ségru na kterou se pravidelně s důvěrou obracím a ta je schopná mi nakoupit v podstatě pro kohokoliv. Díky bohu za ni a to jsem ji v dětsví bil Very Happy
Člověk chce jenom jedno - všechno!
Hlupák zůstane celý život hlupákem, ale blbec to vždy někam dotáhne.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna