Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vas prvy bozk(polibek)

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 13. duben 2009 20:07
ten panganius jak to teď všichni jedí, je akvarijní rybka a máme ji v akvárku.. tam by to jendovo uplatnit šlo.. Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7117
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 13. duben 2009 21:56
Neříkej "Máš dobrý rybky. Neopečeme si je?", ale "Máš rybky tak dobrý jako vypadají na fotce?"
NoArtist / NoName

Anonym (0)
Anonymní




0,- VK

Anonym

Zasláno: st 15. duben 2009 13:53
Ale ona asi ty rybky nema. Poradte mi neco co bych ji mohl rict ve skole. Nebo ji mam posilat anonymni darecky?

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 14:01
Dyť jsem říkal, že to snad nejde abysme ti tady připravily dialog ne ? Dyť to nemůže fungovat.. a kdyby jo, tak to ji potom sbalíš a budeš se sem chodit ptát, co jí máš na rande říkat ? to jsou pořád otázky, kolik ti je, podle těch dotazů tipuju tak 13 až 14 ?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Re: Dik

Zasláno: st 15. duben 2009 15:04
pecanz:
Anonym napsal:
Me je 12 a ji je 11


Anonym: Anonymní dárečky? To Tě bude mít ráda, že jí někdo posílá dárečky Smile Tak co se jí třeba zeptat jestli nemá zvíře, říct jaký máš ty...?


Jinak jak jsem mluvil o tý knížce, tak je to tato: http://www.jaksbalitzenu.cz/ Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 15:30
Pecanz:Mě je 15 a myslíš, že jsem se někdy tak blbě ptal? Rolling Eyes Není to o věku...
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 17:20
Anonymní dárečky určitě ne - to je děsná blbost. Stejně bys chtěl, aby se "nějak" dozvěděla, že je to od tebe. A pamatuj si, že správná holka se nedá koupit.
Co se ti na ní líbí? Jestli jen to, že je hezká a líbí se všem, tak to nestačí. Aby se ti brzo neomrzela, tak se ti na ní musí líbit jak se chová, co dělá, jak se směje, o čem mluví a tak. A jestli jí vnímáš i takhle, tak bys měl vědět jaká je a co se jí líbí a neměl by být prblém si s ní popovídat.
A jedna malá rada od zkušenější. Holky, které jsou odmala zvyklé, že se kolem nich kluci točí a předhánějí se koho si vybere - takové holky bývají dost namyšlené a mají sklon si ze svých obdivovatelů dělat oddané otroky, ale nikdy si jich nebudou vážit. Je to holka která neváhá nahlas přede všemi kohokoliv ponížit, nebo zesměšnit. Protože je sama o sobě přesvědčená, že je dokonalá, když jí to všichni stále opakují. Některé z toho vyrostou a některým to bohužel zůstane. Od takové holky rychle ruce pryč.
lepší je holka, která nemá kolem sebe velký rozruch a dokáže ocenit nabídnuté přátelství a i když o tebe nebude mít větší zájem, tak ji to potěší a nevysměje se ti. O takovou by stálo za to bojovat.
Rozmysli si kam ta tvoje patří. Podle toho, jaký z ní máš strach si nejsem jistá.
Varda Elisabeth

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 23:00
presne takhle to je, naprostej souhlas vardicko, ale stejne doporucuju kazdymu se spalit, aspon pak zmizi iluze
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 23:11
Varda ví o čem mluví. Tuhle jsem Markétě dal kytku, kterou jsem jen tak utrh na poli, kde jsme se tam povalovali a vážně jí to potěšilo... Smile
Když jsem to viděl, tak mě napadlo, že o tom Varda vlastně tady někde psala Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 15. duben 2009 23:13
vsak jasne, neni to o penezich, kor v dnesni dobe, sice ti to prijde blby neplatit, ale je jina doba a darky nemusi byt zrovna milionovy, staci mala pozornost o to jim beztak jde
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 14 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna