Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 8. leden 2013 13:57
Jenda: aha, jsem myslel, že je to wifi rádio.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. leden 2013 20:19
palučko: jasně, tak to u nás funguje taky. Ale DAB je fakt jen zvuk. A nejsem si úplně jistý, jestli jsou ty systémy kompatibilní nebo je na DAB potřeba jiný přijímač podobně jako třeba na DVB-T2.
Zasláno: pá 1. únor 2013 21:08
Dneska začala vysílat Prima Zoom. Program vypadá zajímavě, ale ten obraz... Ne, že bych potřeboval nějaký HD, ale i to SD mají tak komprimovaný, že je to akorát mazanice. Běží tam dokument o velrybách a ten oceán je akorát modrej flek... Nádhera, no...

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 1. únor 2013 23:12
Už při upoutávkách na kabelovce, co dnes pustili, to vypadalo dost mazaně. Večer jsem nesledoval. V obýváku máme analog a tam Zoom nemáme.

EDIT: hm, tak Prima Zoom je neustále taková rozmazaná. To bude asi TV, kterou budu kvůli její kvalitě bojkotovat.
Možná to je i tím, že je vysílána v rozlišení 704×576. To je pro 16:9 dost divný nepoměr.
I když podle drbu z FB UPC, by ji na konci měsíce měli upscalovat do HD a mít k dispozici kvalitní studiový SD signál... Ale oni toho vždycky hodně nakecají a pak skutek utek'. Takto už rok slibují Animal Planet HD.
 
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. únor 2013 19:09
704x576 je podle PAL. Ostatní stanice v SD jsou 720x576, ale nemyslim, že by 16 pixelů na šířku udělalo takovej rozdíl. Spíš bude problém v tom, že Zoom má bitrate jen 1,5 Mbps. To je dost málo, třeba Cool má 2x tolik.

Jak jsem psal na G+, tak na Zoomu mi jako mnohem větší fail přijde stáří těch dokumentů. Dost mě rozhodilo, když jsem koukal na docela zajímavý dokument o Saturnu a Titanu, který končil tak, že sonda Cassini doletěla na oběžnou dráhu Saturnu a k Titanu její část dorazí až v lednu 2005 - kouknu do EPG a ten dokument byl z roku 2004.

Mimochodem dneska prý přestala vysílat TV Pětka... Ta začínala docela nedávno, ne? Ale vždycky, když jsem viděl jejich program, tak to byl šílený odpad, ještě mnohem horší jak Nova, takže to ani není škoda. Navíc co tak čtu, tak ještě není jasný, jestli končí úplně, nebo časem budou pokračovat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 4. únor 2013 20:12
TV pětka? Very Happy Když jsem to tam omylem přepnul, tak tam vždycky jel nějaký pořad se jménem "Bulvárek" a podobné šílenosti.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 5. únor 2013 00:47
u nás tiež prestala vysielať STV3 Very HappyVery HappyVery Happy , proste prepadáky Very Happy
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 5. únor 2013 01:39
STV3? To byl sportovní kanál, ne? To skončilo už před pár lety, ne? Very Happy

Na té TV pětka je zábavné to, že s velkým humbukem začala vysílat snad před měsícem a jejich hlavní tváří byla rádobycelebrita Iveta Bartošová, které byla věnována velká část programu... Bohužel Ivetka začala zase chlastat, tak neměli co vysílat a zkrachovali... Very Happy

Po rozpadu Evy a Vaška to je další tvrdá rána pro obyčejného českého člověka... naštěstí nám ještě pořád zbývá Šlágr TV.. Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. říjen 2013 22:51
Táta pořídil satelitní přijímač HD Box IRD-8000, který jede na Linuxu a stojí kolem 2500,-. Kdybyste někdo taky sháněli, tak tenhle nedoporučuju. S Linuxem na desktopu to má překvapivě hodně společného, s jedním zásadním rozdílem. Na desktopu máte naději, že když budete poctivě pár dní něco kompilovat, tak to pak možná začne fungovat správně. Tohle prostě jenom funguje na hovno a ni s tím nenaděláte. Smile
Ještě, že jsem tak mírný člověk, jinak bych asi něco rozbil, když se mi to při uspořádávání stanic po páté zaseklo. Restart (studený start) trvá asi minutu a půl. Úžasné
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 31. říjen 2013 21:09
Už jsem koukal, že se v Praze dá chytnout 35 kanálů. Ale na mobilní příjem to stejně není. Uvnitř budov se to stejně seká a v tramvaji nehraje pro jistotu vůbec. Chytit fantoma čtvrtého a sedmého regionálního multiplexu je vůbec ducharina...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna