Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Zasláno: st 16. srpen 2006 14:01
Digitální televize
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 14:05
to co jsem napsal:
sidbin napsal:
Digital HDTV tady dlouho nebude Wink ....uz jen proto, ze soucasne DVB-T jede v mpeg2 a neni pokryti je mizerne...
A to se ma v roce 2010 vypnout analog...nevim, ale 3,5 roku je malo na prechod na digital, kdyz neni pokryto cele uzemi Mr. Green Mr. Green Pocitam s tim, ze kompletni pokryti by mohlo byt, tak v roce 2009...a nikomu by se nechtelo rychle prechazet na digital.

Jednoduse:NEMAME VYRESENY JESTE MPEG2 A UZ UVAZUJEME O MPEG4 HDTV? Brick Wall Brick Wall BLBOST....
-nebo se nesrat s mpeg2 a jit rovnou do mpeg4, coz by bylo lepsi...vzhledem k tomu jak dlouho trva rozjezd DVB-T v mpeg2 (se nemohli shodnout ani na formatu, a ni na rozdeleni mulitplexu)

Nikdo netouzi po tom prechazet na posledni chvilku.
CR neni jen Praha stejne tak jako SR neni jen Bratislava to asi panove z TV nepochopi Brick Wall Brick Wall Brick Wall

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 14:06
no tohle by mě taky zajímalo nedávno sem viděl USB Tuner pro digitální příjem a byl za slušnou cenu asi 1200.

Já mám dojem že volný jsou zatím čt1, 2, 4, 24, nova, prima
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 14:12
volne jsou, ale na satelitu není nova a na pozemním prima. alespoň tady v SM kraji. toto je infomace stará asi měsíc, takže už jsou možná změny
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 14:15
Spolubydla v Brne má DVB-T usb do notebooku, obraz se občas rozpadne(mala prutova antena), subjektivne horsi nez analog, pri rychlych pohybech nic moc,jde videt digi rozkostičkování Rolling Eyes Ale to je urcite taky zpusobeny okrkanim datovyho toku. Jak vypada DVB-T na normal televizi sem zatim moc nezkoušel...
Veselé Vánoce!

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 14:37
drutek napsal:
volne jsou, ale na satelitu není nova a na pozemním prima. alespoň tady v SM kraji. toto je infomace stará asi měsíc, takže už jsou možná změny

Tak jsem si ted rikal....kdyby byla nova na sat tak do nej jdu...za necele 3000 mam kompletni vybaveni...a mit v PC 2 karty me nelaka...kvuli tomu co s planuju Rolling Eyes
Laka me CT24...

JM kraj

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:42
Zkoušel jsem DVB chvíli a při horším signálu, při kterém analog mírně zrní, tak digitál nestíhá a strašně kostičkuje.
Při dobrém signálu je obraz viditelně čistší a ostřejší v detailech.

A Prima na digitálu bude prý až během podzimu. Zatím není. Takže z českých ČT1, ČT2, ČT 4 SPORT, ČT24, Nova
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:45
můžu vědět jak daleko jsi od vysílače a jaký máš terén ?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:51
Podle vzdálenosti to neber. Zjisti si, odkud u vás vysílá nejbližší vysílač digitálně, určitě na něm jsou i nějaký analogový kanály a podle toho, jak dobře je přijímáš, tak můžeš usuzovat, jaký budeš mít signál pro digitál. Obraz by na těch analogových kanálech neměl vůbec zrnit.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 15:57
příjímám signál z OVA a i analog je mizérie. v tomto případě to má vliv, páč z OVA se analog a digitál vysílá ze dvou vysílačů od sebe vzdálených několik kilometrů. cca5
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna