Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: so 2. únor 2008 14:37
sidbin napsal:
No....jedina jasna volba je skystar 2...nic jineho
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=35524


Tuto satelitni kartu pouzivam, a je to suerp,kvalita super a fuknce jako na set to boxu s přídavnými programy

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 2. únor 2008 14:43
My máme digi TV platíme 500kč+jsem musely zaplatit 2000kč za set top box nějaký čínský uplně na ho*no obraz nic moc
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 4. únor 2008 16:20
Táák, já jsem spokojen, máme nějakou TT kartu za 2000 neomezeně základní nabídka + programy zdarma + 2 měsíce programy jako Viasat Explorer, History, Filmbox (extra), galaxie, JimJam a já nevím co ještě tam je... Mr. Green
Přijímač máme Technisat, typ myslim STR1, ale stálo to kolem 5000, teď nevím, jestli je ta cena i s parabolou...
Obraz je docela dobrej, ale zase jak u čeho. U některých prej jsou občas kostičky...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 23. leden 2011 01:32
tak k nám pozemní vysílání ještě furt nedorazilo... v DVB-T tu vysílá zatím jen ČT, a na druhý a třetí multiplex si ještě rok počkáme... (no jó v Cajzlogradu myslí jen na sebe... Mr. Green )
no naštěstí máme satelit (Skylink - z Astry) a tam je zadarmo něco přes dvacet českých a slovenských stanic... (no nějaký stanice se sledovat vůbec nedají... Mr. Green třeba za absolutní odpad považuju TV8, kde jede furt dokola věštění a telefonický "soutěže".. Very Happy )
ale jinak skvělý, kvalitou se to vůbec nedá srovnávat s pořád kostičkující Cigi TV kterou jsme měli předtím.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 24. leden 2011 03:35
ten multiplex 2 a 3 mají najet už letos. příští rok má definitivně skončit analog
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 24. leden 2011 11:33
To my bydlíme sice na západě, kde to začínalo vlastně jako první, ale jinak ve strašný p*deli, jelikož... oba MUXy tu jsou na dvou frekvencích...

Na jedný frekvenci z Klínovce (50W, 20km), Kraslic (10W, 20km) a Rotavy (5W, 10km).
A na druhý z Krašova (100W, 45km).

A na oba je tak špatnej signál, že často kostičkujou Rolling Eyes Nejzajímavější je navíc to, že vysílačema tý první frekvence jsme obsypaný z obou stran a jsou o dost blíž (navíc podle map pokrytí je u nás z Klínovce uplně zeleno), ale máme na ní horší signál než Krašov, kterej je dost hodně daleko a snad i za většíma kopcema (a podle map pokrytí u nás už ani nemá jít chytit)...

Leda, že by za to mohl ten zesilovač signálu, co máme na anténě. S tím jsou u digitálu furt jenom problémy, ale bez něj nechytneme ani prd.
Pro zajímavost bych uvedl, že snad všecky německý multiplexy nám jedou naprosto v pohodě. Mr. Green

//tak čtu, že dneska končí televize Z1... Škoda, občas tam měli docela zajíamvý dokumenty... Jen o nich nebylo moc vědět...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 24. leden 2011 12:42
jeníku aspoň můžeš procvičovat němčinu.. Mr. Green
drutek, jo, letos, ale až někdy v říjnu, nebo kdy... to je od ledna skoro rok.. Mr. Green

mimochodem:
http://www.novinky.cz/domaci/223157-televize-z1-dnes-konci.html
tak nám zkončila televize Z1... no škoda, sice na to jejich zpravodajství jsem se nedíval, ale občas jsem se díval na jejich dokumenty... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 25. leden 2011 20:49
konec Z1 byl jen blik a černo...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 25. leden 2011 21:39
Z Twitteru..

Povídá manželka Tkáčovi (Z1): "Když jsem chtěla, abys nezapomněl večer vypnout televizi, myslela jsem tu v obýváku!"

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 27. leden 2011 16:22
pyp: Rolling Eyes u nás to má být už na přelomu června a července

bavil jsem se s jedním známým anténářem a s ním jsme zkusili i polský digitál. jde jej bez problémů chytit, ale oni mají všechno v mpeg4, takže na u nás běžně prodávaných stb to nejde chytit. (jde jen zvuk) musím se prý podívat po těch dražších stb, které tu mpeg4 zvládnou. na nich jde chytat i náš systém, ale naopak to nejde. Sad Sad Sad ty lepší ale začí nají cenou na nějakých 1500,- za což mám klasiku i s dvd přehrávačem (v akci to nakonec vyšlo na 999,-)
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 3 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna