Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

vaše zkušenosti s digitálním příjmem, pozemně i ze satelitu

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 24. únor 2011 21:31
Já jen nemohu pochopit proč na stejné zařízení a anténu chytnu mnohem méně programů než sousdka, to mi fakt hlava nebere. Zkoušel jsem kde co, ale prostě to nejde. Nejdříve špatně a poslední dva roky vůbec. Ještě že nejsem TV maniak a to co mám mi stačí. Rozesmáli mne z UPC když jsem se ptal na nahrávání programů. Prý nejlepší si ponechat box(jeho zkratka mi evokuje dobu minulou a špatné zkušenosti) a nahrávat přes něj, ale ty programy co bych měl navíc bych nemohl nahrávat. tušíte kam jsem ho slušně poslal. Magor Magor Magor Aspoň byl upřímný. Thumb up! Thumb up! Thumb up!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 26. únor 2011 00:28
no to bys musel mít satelitní přijímač, co umí nahrávat, ne jako ty čínský šmejdy, který ti dají oni, když se jim upíšeš (nebo jak to mají).. Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 9. březen 2011 12:19
Hele lidi, když bych chtěl rozbočit digitální signál z kabelovky do televize a do TV karty v počítači, bude mi stačit nějaký jednoduchý anténní rozbočovač?

Pokud ano, tak je nějaký podstatný rozdíl mezi značkovým a neznačkovým OEM xindlem z Asie?

//jinak tohle je asi na to nejvhodnější topic, ne?
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 9. březen 2011 12:36
řekl bych, že na rozbočování digitálního signálu není takovej rozbočovač zrovna vhodnej... Tohle je určený pro analogovej signál, ten se dá, ale digitální takhle těžko..
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 9. březen 2011 13:17
Jak je potom možný, že na anténu chytáme digitální signál a ten rozbočujeme přes takovou šunku, jako je na tý Alze, do několika TV po celým baráku a hraje to v pohodě, i když je ta rozbočka pro analogovej signál?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: st 9. březen 2011 13:59
podle myho je to uplne jedno, teda aspon z vlastni zkusenosti
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 9. březen 2011 15:57
Tak Jendo, tak tu šunku koupím a uvidím.
A pak budu na tebe nadávat, že jsem za to vyhodil prachy a ono to jde jen kostičkovaně Mr. Green
 
NoArtist / NoName

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 20. březen 2011 00:53
než je ten signál čímkoliv zpracovaný, tak je to fakt úplně jedno. jakýkoliv rozbočovač co má jednu samici a dva samce
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. červenec 2012 22:38
Koukám, koukám. ČT HD se dá teď chytit na DVB-T v 3. multiplexu. Pěkný, ten u nás narozdíl od 4. aspoň naladím, ale ty kostičky jsou v HDčku luxusní. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 26. červenec 2012 22:40
Heh, tak přes anténu nejedu. Na kabelovce chytám v HD ČT1, ČT4 a nově i upscale ČT2. Kostičky tam jsou taky a to je ten datový tok tak 2x vyšší. Tak si to v tom muxu 3 ani neumím představit Very Happy A notebook s USB stickem vyndavat nebudu. Ten mi neutáhne víc jak PAL Mr. Green (a dlouho startuje).
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 4 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna