Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vejce pro Paroubka v každém městě!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 31. květen 2009 20:04
Ale ten taky nic neřeší.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 31. květen 2009 20:15
Jenže bejt podělanej až za uši s cigánů taky ne. Jenom proto, že by mohli jít tamhle do Haagu nebo kam kvůli tomu, že jsme jim přestali zobat z ruky... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 31. květen 2009 22:12
Stačí k nim naprosto nerasisticky přistupovat jako k ostatním lidem. Myslím tím i v negativním slova smyslu. Po zásluze pokutovat, zavírat, nic jim nedávat apod.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 31. květen 2009 22:43
Myslis, ze se nekdy zacnout chovat tak, aby se k nim dalo pristupovat a jednat s nimi jako s normalnimi lidmi? To uz nezmenis, tento problem se uz dostal tak daleko, ze se zadnym "normalnim" zpusobem nevyresi..
Ale zase naprosto zbytecna diskuze..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 1. červen 2009 07:16
Jasně, nerasisticky k nim přistupovat, sebrat jim přídavky, odebrat jim zanedbané děti a vystěhovat je na ulici když neplatěj nájem Brick Wall vždyť se mají jako prasata v žitě Brick Wall
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 1. červen 2009 15:12
Mne na celej veci vadi len jedina vec a to, že to robia taki trotli, ktori ani nevedia, čo je to ľavicova strana, pochybujem, že v Britanii nadavaju na Labour party, že nechcu totalitu Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 1. červen 2009 16:03
Makavelina: Ale to bysme byli k*rvy bílé!Oni rasisti nejsů, ale mi ano, je vyhazujeme z baráku a než, aby je někdo vystěhoval a byl nařčen z rasismu, tak jim radši dají pokoj a sypou jim peníze Wink .
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 10:13
dneska jse na novinkách.cz četl o emigraci cigánu do kanady. tam se s nimi neserou. a my jsme označováni za rasisty...

už jen čekám až to začne tady, to pak budou "nepřízpůsobiví" házet vejce po uřenících měst? to asi sotva, ti na ty vejce nebudou mít... Applause
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 12:48
Oni budou házet dlažební kostky... Rolling Eyes
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 5. červen 2009 12:56
doufám, že už budou tak hladoví, že je neuzvednou
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Politika
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna