Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Věkové rozdíly

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 23, 24, 25  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 08:34
------
Zasláno: pá 22. červenec 2005 08:35
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Celkově zprávy v multipostu upravil 2× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:22.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 08:36
Szkepek napsal:


Co se tyce mych bejvalek : Jedna mela o 6 mesicu min a druha byla mladsi o rok a tri dny. Pak bylo par takovejch uletu, ktery trvaly radove tydny, ty sice neberu jako vztahy, ale pohybovalo se to tak kolem 14ti - 15ti


Kua ty si ale kur*vník Very Happy , ne kámo sranda! Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 10:15
To zalezi od toho,co od vztahu ocakavas....a hlavne od toho,ako sa s patrnerkou k sebe hodite...ak spolu ladite,na veku prd zalezi..

Aj ked na druhu stranu,s nejakou 15-rocnou by som si asi nemal so povedat (mozno okrem postele Wink -sakra,ale nie som pedofil,hej? Laughing )

Ked som mal 16, mal som 24-rocnu milenku a mam na to krasne spomienky..ale na druhej strane mal som aj milenku o 6 rokov mladsiu a nato spomienky este krajsie Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:13
No já si spíše rozumím se staršíma samičkama. Wink Hodně mě naučily a taky se s nima dá lépe pokecat... Laughing A v posteli už vědí, co chtějí a také, jak toho dosáhnout. No řeknu vám, že s tou o 11 let starší to bylo hotový ráj, byl jsem s ní něco přes pár měsíců, vždy mě na kolejích navštěvovala co víkend mezi zkouškama a pak po zkouškách (jak mě vyhodili z Brna Crying or Very sad ) jsem strávil týden u ní doma... Uffffffffffffff, to bylo rodeo... No nic, abych neodbočil od tématu - myslím si, že partneři se asi hledají podle mentální a duševní úrovně, takže když je někdo ve 20ti na úrovni 15leté, tak by jim to mělo klapat... Idea Ale jak už jsem psal výše, mě to dlouho nevydrželo s žádnou věkovou skupinou (když pominu, že mě ta 32 letá chce dodnes Wink ), takže nevím, na jaké mentální úrovni jsem teď... Laughing Že bych měl zkusit rozšířit svůj interval o +- 20 let? Laughing Very Happy Twisted Evil
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:19
ty vole Exclamation vy ma šokojete zo dna na den Shocked
to som netipoval,že tu bude čosi také Shocked a vôbec nie od autora Matikára Shocked

k veci-mne sa osvedčil max. 2ročný rozdiel
jednu babu som mal tak,že ona bola staršia o 2 dni Laughing -ja som 25.9. a ona 23.9.
inak teraz mám jednu babu vyhliadnutú-úplný high-end Cool

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:26
ginzo napsal:
ty vole Exclamation vy ma šokojete zo dna na den Shocked
to som netipoval,že tu bude čosi také Shocked a vôbec nie od autora Matikára Shocked

k veci-mne sa osvedčil max. 2ročný rozdiel
jednu babu som mal tak,že ona bola staršia o 2 dni Laughing -ja som 25.9. a ona 23.9.
inak teraz mám jednu babu vyhliadnutú-úplný high-end Cool


A ty si myslíš, že programátoři nejsou lidé? Wink Twisted Evil By ses divil, čím bych tu ještě mohl šokovat, ale raději, ne, poněvadž by se to mohlo promítnout i do mého dobrého jména na Siemensmanii... Laughing Cool

Teď mě napadla ještě jedna otázka, vybíráte si partnerky podle znamení? Nebo alespoň věříte charakteristikám jednotlivých znamení? Znám lidi, co si neprve zjistí, jaký je kombinace např. lev a blíženkyně a podle toho buď do toho jdou a nebo ne... Rolling Eyes Laughing I když musím uznat, že na mě přesně sedí charakteristiky Střelce, Psa a Fíkovníku, rozhodně nevěřím, že by to platilo univerzálně na všechny a proto si rád přečtu o charakteristice partnerky, ale rozhodně bych ji kvůli tomu, co někde napsali neodhazoval... (Chybí mi tu smajlík mlácení hlavou od zdi) Co vy na to Question
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:28
Ricky napsal:
Že bych měl zkusit rozšířit svůj interval o +- 20 let? Laughing Very Happy Twisted Evil


Do toho minusu by som moc nesiel pri Tvojom veku-to by si musel byt na novorodencov Laughing Laughing Laughing
Ale do plusu by som to rozhodne riskol,ak Ti nevadi vacsinou uz "nizsia kvalita" tela Wink Myslim,ze damy v tom veku uz vedia co chcu Wink
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:29
ginzo napsal:
ty vole Exclamation vy ma šokojete zo dna na den Shocked
to som netipoval,že tu bude čosi také Shocked a vôbec nie od autora Matikára Shocked

k veci-mne sa osvedčil max. 2ročný rozdiel
jednu babu som mal tak,že ona bola staršia o 2 dni Laughing -ja som 25.9. a ona 23.9.
inak teraz mám jednu babu vyhliadnutú-úplný high-end Cool


A co si cakal na chlapskom fore???Si myslim,ze este iba budes sokovany Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:41
hanni napsal:
Ricky napsal:
Že bych měl zkusit rozšířit svůj interval o +- 20 let? Laughing Very Happy Twisted Evil


Do toho minusu by som moc nesiel pri Tvojom veku-to by si musel byt na novorodencov Laughing Laughing Laughing
Ale do plusu by som to rozhodne riskol,ak Ti nevadi vacsinou uz "nizsia kvalita" tela Wink Myslim,ze damy v tom veku uz vedia co chcu Wink


No s tím mínusem máš pravdu... Laughing No řekněme, že s nižší kvalitou těla už mám zkušenosti... Wink A musím říct, že to v té chvíli vůbec nevadí. Horší je, když si s partnerkou rozumíte jen v sexu a ve všem jiném máte úplně jiné názory, nic nemáte společného, jen to, že máte oba rádi sex... Embarassed Crying or Very sad
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy
Příspěvek upravil 1× Ricky, naposledy pá 22. červenec 2005 11:44.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 25




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna