Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Věříte letadlům?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní přibližovadla mimo bicyklů

Bojíte se letadel?

Hlasování není časově omezeno.
Nebojím:
12% 12% [ 1 ]
Trošku ano, ale klidně poletím:
62% 62% [ 5 ]
Bojím, ale když není jiná možnost, poletím:
0% 0% [ 0 ]
Do letadla mě nikdo nedostane:
25% 25% [ 2 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2009 21:36
Prave preto by si mal piť Budiš a nie pivo.
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: ne 7. červen 2009 22:33
no ja letel letadlem dvakrat, z toho jednou sem pristal jen jednou. Jinak se letadel nebojim, jak nastoupis tak stejne nemas jinou volbu Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 02:47
ještě jsem neletěl, ale kdybych měl, tak jedině za kniplem, jinak ani náhodou
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 09:47
Než mizivou pravděpodobnost, že zemřeš cizí rukou, tak raději jistotu, že zemřeš vlastní? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 10:23
Létat se bojím stejně jako chodit pěšky. V autě se bojím více. Je to jen o tom že v letadle se veze více lidí a je to pak najednou velké číslo. Když to někam napere autobus, tak je to taky masakr. Porucha se může stáč u čehokoliv.
Létání se nebojí. No, na domácím udělátku je to myslím méně bezpečnější než v dopravním letadle.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 14:46
Palucko: V Africe si za to můžou v podstatě sami, proč má každý pár tolik dětí?Proč mají chudí lidé víc dětí než je průměr?Kdyby v Africe zapli mozek, tak nebude mít každý pár 10 dětí, ale třeba 2, míň by jich umřelo a měli by víc jídla Wink .
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 14:47
Ty seš chytrej! Se podívej, co tam je? Nic, žádnej jinej způsob, jak se zabavit. Tak prostě šu*ají, no. Dej jim automaty a internet a třeba děcek budou mít míň. A válčit budou v CSku...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 15:01
mě dostal tento komentář o "bezpečnosti" pod jedním článek o letecké katastrofě.. Mr. Green

citace:
"Je zajímavé, že za velkou částí leteckých katastrof často stojí evropský AirBus. Je to "avantgardní", přecpané elektronikou, neprozkoušené, systémy se hroutí a neexistují záložní systémy. Nechci probůh vychvalovat ruskou techniku, ale v Iljušinu se asi předpokládá, že je pilot namol, a tak je všechno několikrát mechanicky a elektricky zajištěno..."

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 15:14
Mr. Green Applause
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 18:41
No, ruská letecká technika bývala dobře propracovaná. Ale o to horší tam vždycky měli lidský faktor. Např. havárie Tu-144 (ruský Concorde) je hezký příklad - aby předvedli, že je lepší než Concorde, na letecké přehlídce v Paříži v nějakém rozvaděči zrušili blokování rozsahu nastavení elevonů, aby mohli dělat ostřejší oblouky. Při vyhýbání stihačce Mirage ten nepovolený rozsah využili a letadlo zlomili.

A k tomu Airbusu. Systém řízení Fly By Wire (po drátě) bez jakékoliv mechanické (hydraulické) zálohy mi nepřijde moc důvěryhodný, ale to Boeing dávno používá taky...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní přibližovadla mimo bicyklů
Strana 2 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna