Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Věříte letadlům?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní přibližovadla mimo bicyklů

Bojíte se letadel?

Hlasování není časově omezeno.
Nebojím:
12% 12% [ 1 ]
Trošku ano, ale klidně poletím:
62% 62% [ 5 ]
Bojím, ale když není jiná možnost, poletím:
0% 0% [ 0 ]
Do letadla mě nikdo nedostane:
25% 25% [ 2 ]
Celkem hlasů : 8 / Hlasujících: 8
Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: po 8. červen 2009 20:36
Jenda: Míň děcek=peníze na automaty a internet, pořád platí to, co jsem říkal, musí se přestat množit! Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 9. červen 2009 02:20
k těm letadlům. na airbus si právě stěžovali, že přešli z hydrauliky na servomotory. když se nad tím člověk zamyslí, tak ta hydraulika jde přece jen zálohovat jednodušeji, než serva
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. červen 2009 02:42
Mě by zajímalo, jestli ty konstruktéři těma letadlama i lítají. Já bych do svýho návrhu teda nevlez. Mr. Green

Mmch:
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 10. červen 2009 08:17
Konstruktéři v tom lítají určitě. Jsou dokonce první kdo v tom letí když se to postaví a odzkouší. Jak zálohovat řízení a ovládání všeho je problém. Lanka jsou sice dobrá, ale v určitých momentech je to nebezpečné. To aby pilot byl nadupanej vzpěrač aby to dokázal řídit. To je jako auto narvané elektronikou. Když spadnete do vody a vznikne zkrat, tak si ani okýnko neotevřete a utopíte se. Není tam klička pro případ nebezpečí.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 10. červen 2009 19:24
Elektrické stahování oken prý je konstruované, aby fungovalo i ve vodě. A 12V elektroinstalaci auta jako celek sladká voda nevyskratuje.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 10. červen 2009 19:39
jop , ked spadnes do tej vody s autom tam kym zlyha elektrika tak to trva urcity cas , skus si elektricky motorcek hodit do vody , pojde stale , ale casom zoxiduje a rozpadne sa Hand

(btw. v lietadlach stahovacie okienka niesu pokial viem Mr. Green , a mozno ani kladivka na rozbitie okien , ked su take hrube) Rolling Eyes
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2009 02:48
v autě je problém v tom, že je spousta věcí řízena elektronikou a té stačí jen vyyší vlkost a zkolabuje. a jak víme, tak v autě všechno souvisí se vším, takže potom opravdu nejdou ty okénka otevřít během několika sekund po ponoření. zlaté stodvacítky... Very Happy Very Happy Very Happy
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2009 05:44
Na Pežota se stačí blbě podívat a už nejde centrál. Teď, co jsem na něj milej a zdravím ho pokaždý, když jdu kolem, centrál jede v pohodě.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2009 05:46
já tam mám jen řízený karbec (monostřik) a jinak vše v manuálu. takže mám klid
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 11. červen 2009 07:21
u fichtla funguje vsechno na principu ciste mechanickym, nejvetsi elektronickej zazrak je chcipak... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní přibližovadla mimo bicyklů
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna