Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Verte, neverte !

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 23. leden 2006 22:35
kenas napsal:
Dieg0: Pravda
Jasne Wink
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: út 24. leden 2006 08:23
Pravda... Je to smyšlený a udělaný tak aby to navnadilo lidi jestli to je pravda nebo ne... Stejně se nejvíc takových "pravdivých" historek stává v Americe, to je zajímavý Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 24. leden 2006 09:40
Dieg0 napsal:
Beat tak sa pochvál........

To je na dlouhé psaní a na to nemám teď čas. Sepíšu a přiložím později.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 24. leden 2006 20:13
Mark Pawl napsal:
Pravda... Je to smyšlený a udělaný tak aby to navnadilo lidi jestli to je pravda nebo ne... Stejně se nejvíc takových "pravdivých" historek stává v Americe, to je zajímavý Mr. Green


To bdue tím, že se to stává po celým světě, jenom v jinejch zemích nemaj takovou "kuráž" na to, aby to prezentovali v televizi...
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 24. leden 2006 21:13
když to dávali poprvé, byl to hit, ted uz na to vsichni je*ou
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 14. únor 2006 12:57
Dieg0 napsal:
Beat tak sa pochvál.Ja niektoré veci........

Tak jsem si našel čas a pokusil se to napsat. Rád si přečtu váš názor.

Tak se pokusím stručně popsat svoje nevysvětlitelné příhody.
První se mi stala v roce1995 když jsem pracoval jako automechanik na kamionové dopravě. Jel jsem s kolegou o kterém jsem nevěděl jak velké zkušenosti má s řízením náklaďáku. Jeli jsme po opravě projet „kozla“ tj. samotný tahač bez návěsu. Když je samotný tak skáče jak kozel a musí se velmi opatrně řídit. Vyjížděl jsem já a na otočce mne požádal o řízení. Řidičák měl tak jsem mu ho půjčil. Bylo to na úzké cestě kde se dva náklaďáky vyhnou, ale chce to dobrý odhad. Asi tak 500m před náma vyjela v protisměru Avie a kolega se začal tlačit na stranu. Říkal jsem mu ať neblbne a nejede tak ke kraji když je ještě daleko. Nedal si říct, protože se děsně bál a urvala se krajnice. Sjeli jsme do příkopu a já si všiml že přímo na švestku a narazíme tam kde sedím. První rekce byla se sbalit do klubíčka a lehnout na podlahu. Pak mi asi došlo, že tam půjde ten náraz a u LIAZky je jen tenký plech a nic co by ztlumilo náraz. Skočil jsem za sedačky do prostoru na spaní. Náraz byl slušný. Nikomu se nic nestalo, ale kdybych zůstal na té podlaze tak nemám šanci. To není nic nadpřirozeného, ale až ve sprše jsem zjisti dlouhý krvavý šrám přes celý záda. Neměl jsem však nic roztrženého. Tehdy jsem tomu nevěnoval pozornost, ale asi tak za tři roky jsem jel po silnici co vede přes Litomyšl do nové práce. Je to hlavní tah na Hradec Králové a Olomouc. Provoz dost hustý celý den. Dojížděl jsem na kole přes celý město. Jezdit tam znamenalo být dobře osvětlen a vidět. Jezdil jsem po krajnici. To ráno jsem zaspal a dost jsem spěchal. Na jednom místě jsem z dálky viděl odstavený Pick Up a nejevil žádné známky aktivity. Když jsem ho fakt těsně míjel, zamnou jel náklaďák, tak se otevřely dveře u řidiče. Neměl jsem čas cokoliv udělat a následoval náraz do dveří. Co bylo pak nevím, ale probral jsem se asi tak 5m před autem. Nic mi nebylo. Měl jsem na sobě tenký šusťákový kalhoty a bundu z Polska. Kvalita odpovídala ceně. Bolela mne jen hlava. Řešení nehody vypustím, ale co je důležitý měl jsem na stejném místě stejný krvavý šrám jako tehdy. Zas jsem neměl nic roztržený, ani dirku na koleně! Jak tohle bylo možný nechápu. Tehdy jsem si to mohl udělat při tom skoku v kabině, ale na té silnici? To jsem si neměl jak udělat. Asi má můj anděl strážný málo zastřižený nehet. To oblečení opravdu nebylo kvalitní a po takovým pádu na silnici by něco muselo udělal. Jel jsem tak 30-40km/hod. Opravdu si to nedovedu vysvětlit. Doufám, že ho nebudu již potřebovat
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 15. únor 2006 23:29
2 Beat: to je taky věřte-nevěřte? Máme hádat, jestli se to stalo? Think Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 16. únor 2006 08:21
To se fakt stalo!!!! Jen chci znát názor ostatních jestli to patří do sféry nadpřirozeného. Možná ty šrámy mají nějaké logické vysvětlení, ale za ty roky jsem nic nepřišel. Mít na stejném místě v situaci ohrožující můj život krvavý šrám a nemít nic roztrženého mi opravdu připadá zvláštní. Věřím na jiný svět než je ten náš, ale co tam je a kdo netuším. Třeba tohle co žijeme je peklo a ráj nás teprve čeká. To bylo na hóóódně dlouho.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 16. únor 2006 19:01
minimalne je to zajimave. take nemam logicke vysvetleni kdyz tvrdis, ze ses nemel o co skrabnout (?) Think
Obrázek

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 16. únor 2006 20:40
Beat napsal:
.. . Asi má můj anděl strážný málo zastřižený nehet...


Beat si nasel vlastni vysvetleni-a asi i jedine "mozne"..je to proste divny Rolling Eyes
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Hudba a film
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna