Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Veselé i smutné historky z cest

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Veselé i smutné historky z cest

Zasláno: ne 24. září 2006 21:26
Myslím,že nadpis mluví za vše. Wink

Pane bože,proč já mám tak blbé kamarády. d'oh!

Vymysleli,že pojedeme na hody.V devět večer jsme si dali sraz na zastávce,při čekání jen tak ze srandy prohodím: "Se**m na hody,jedem do 21."(jeden klub v Brně).Haha,hrozná sranda. Mr. Green Přijedeme do Ochozu do orlovně,vlez 50Kč,všichni v oblecích,šatech a krojích,jenom my jak exoti v ryflích a a mikinách.No jo...Brňáci přijeli na venkov. Brick Wall Přijdem na "bar"...pivo jenom lahváče za 20Kč a ke všemu právě došly,další budou za půl hoďky. Brick Wall Rozhodujem se,že se vracíme zpátky do Brna...fajn,ale poslední autobus před 10min odjel a další jede v šest ráno.Tak že půjdem napivo jinam...jenže v hospodě je svatba a uzavřená společnost. Brick Wall Ještě s pár lidma se vydáváme do sousední vesnice,kde by za cca 20min měl jet ještě jeden bus.Ten naštěstí stíháme a přibližujeme se k Brnu (až do Brna nejede).No nakonec se dostáváme,o půl dvanácté,až do Brna na zastávku,z které jsme před 2,5 hodinama odjížděli.Ve dvanáct se dostáváme do 21 d'oh! a konečně si dáváme pivo.Čepovaný Starobrno 0,6l za 16Kč. Slinták Jako bysme tam nemohli jet rovnou. Brick Wall V šest se rozcházíme a jedeme domů.Takže do hospody,kam mi cesta normálně trvá 15min,jsem cestoval 3hodiny ujel asi 35km a stálo mě to 66Kč. d'oh! Pane bože za co mě trestáš. Pray No ale musím uznat,že byla celkem sranda.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna