Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vetešárna

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 13. červen 2011 18:50
co se ti na tom nelíbí? však jíst se to dá... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 10. leden 2012 18:28
Nechcete někdo?

Foťák Canon SX200 - funguje báječně, akorát má urvanej objektiv a nejde kvůli tomu zapnout (vrrrr*chyba objektivu) po pádu z rozhledny Mr. Green
Siemens M75 - je tam něco napatchováno a funguje nejspíš asi dobře, jen má urvanej joystick (kdo by čekal, že outdoor nepřežije pád z postele na koberec) a utrhanou gumu Slinták
HTC S710 Vox - funguje, na jedno nabití vydrží celých 10 minut, mírná prasklina na sklíčku přes displej.

Za nějakou drobnou sumu (poštovný?) poskytnu. Akorát mi to tu překáží a nemám srdce to vyhodit... Mr. Green Mam tu i další překážející věci v podobným stavu, kdyby byl zájem Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 10. leden 2012 18:36
Přidávám další příspěvek do vetešárny -mám tu funkční inkoustovou multifunkci HP PSC1350 (cd, usb kabel, zdroj). Jsou v ní i ještě fungující poloplné tonery. Stav: při tisku občas špiní, občas náhodně vynechává barvu (zřejmě částečně ucpané trysky); skenovací plocha mírně odřená od častého používání.

Můžete i mít bezdrátový set klávesnice a myši od Logitechu. Myš má problém s kontaktem na levém tlačítku a klávesnici nechce reagovat mj. levý CTRL. O napájení se starají v myši tužkové a v klávesnici mikrotužkové baterie (aspoň myslím).
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 10. leden 2012 21:33
Ještě že jste sem napsali.. jinak bych na to zapomněl!

Nabízím:
2x kávovar
2x malou televizi (nutný set top box), ale ten zdarma dodám při rychlém vyřízení Mr. Green cena dohodou (šetřím na novou telku)

vše funguje Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 10. leden 2012 22:20
To mi připomíná, že nejspíš mám ve sklepě jeden 17' CRT monitor. Nativní rozlišení 1024x768 při 75 Hz. Myslím.

Pak tu mám jeden DVI-DVI kabel, neprodlužovací (na každé straně stejné konektory), co jsem jednou omylem koupil. A nakonec DVI-DVI prodlužovací kabel. Asi single-link.

A vlastně ještě jeden USB hub. Napájený. S otravnou modrou diodou. Nejspíš se v něm něco pokazilo, protože komunikoval vždy jen s jedním zařízením, co bylo k němu připojené. Kdyby ho někdo chtěl na experimenty, ať se ozve.

Potom můžu posloužit několikery sluchátky k Sony Ericssonu. Mají někde zlomený drátek, ale bastlíř by mohl využít funkčního proprietálního konektoru.
Zasláno: st 1. únor 2012 10:39
Takže aktualizovaný seznam veteše - prodej za symbolickou cenu:
- 2x redukce DVI-I --> D-Sub
- kabel pro spojení dvou DVI zařízení pomocí HDCP
- radiobudík s projektorem času
- multifunkce HP PSC 1350 - použité - skenovací plocha jeví známky užívání, funkční čtečka karet, z poloviny plné barevné náplně, tiskne, ale občas vynechává nějakou barvu (nějaký kutil může ručně pročistit trysky); ovladače i pro Win7; SW jen do WinXP
NoArtist / NoName
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× Elephant, naposledy čt 18. říjen 2012 19:12.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 14. únor 2012 00:56
Ve sklepě mezi elektronickou veteší jsem našel pevnou linku Siemens - Einexi, nemáš o ni zájem? Very Happy Jinak ji rozmontuji abych se podíval co je uvnitř a už nikdo ji nedá dohromady.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Limens (+4)
VIP Bažant
Bažant


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 516
Bydliště: V bytě
32 285,- VK
Zasláno: út 14. únor 2012 01:39
Asi měsíc už mi okupuje noční stolek iMac z roku ´98 (+-), první kompjůtr u nás doma a já se furt nemůžu donutit k tomu ho někam nabídnout nebo poslat pryč Very Happy . Má to nějakou cenu? Je plně funkční a mám k němu i originál klávesnici a usb kuličkovou myšku s jedním tlačítkem, která funguje i s PC Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 14. únor 2012 11:29
pokud je ve vybornym stavu, tak by si ho urcite naka ovce za nemaly peniz koupila.
Zasláno: ne 4. březen 2012 17:35
predem se omlouvam za doble post(ale myslim, ze bez nej zustane zarazenej nekde dole ne na ocich).

Delal sem ted cistku v pokoju a mam tady naky veci na prodej. Mam tady brasnu na 14ti palcovej NTB od Dicoty, dve oddelene kapsy, jedna na NTB, druha na prislusenstvi (nova, nenosena), cenu nabidnete. Pak tady mam bike-o-meter, ale bez cidla, jenom drzak, ten prenecham zadaco, nekomu se muze hodit. Pak SGX75, funguje, ale spis na pul(je blokovana na jednu simku a nikdo mi nedokazal poradit jak ho odblokovat) za symbolickou cenu. Zatim vse, pokud najdu jeste neco, pripisu
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 6 z 10




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna