Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vězni

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK

Re: Vězni

Zasláno: pá 22. červenec 2005 11:28
weitless napsal:
Tak jsem se dnes dozvěděl, že nás ročně stojí jeden vězeň 310 000,-Kč!! To je cca 26 000,- měsíčně! Tolik ani nevydělám za celej rok. Je tohle vůbec možný! Hlavně že nebude na důchody! Je mi z této republiky na Question


a ty kde robíš že nemáš 26 000 ročne Shocked

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: so 23. červenec 2005 23:51
ginzo - 26 000 mesicne Wink Ne rocne Wink To je ten problem... Embarassed


Ad. tema - jen to ukazuje, proc je treba zavest pro ne pracovni povinnost, aby si na sebe vydelali... Druha vec je, ze je ve vezeni spousta lidi, jenz tam rozhodne nepatri. Mam na mysli ty zadrzena na trosku travy a tak podobne... Rolling Eyes
Doplacime tady tak na to, ze nejsme schopni politikum jednoznacne rici, ze co si kdo kouri, to je jeho vec a jesli je to trava ci tabak, po tom nikomu nic neni - tedy dokud tim neobtezuje ostatni.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: pá 29. červenec 2005 22:39
trodas napsal:
ginzo - 26 000 mesicne Wink Ne rocne Wink To je ten problem... Embarassed


Ad. tema - jen to ukazuje, proc je treba zavest pro ne pracovni povinnost, aby si na sebe vydelali... Druha vec je, ze je ve vezeni spousta lidi, jenz tam rozhodne nepatri. Mam na mysli ty zadrzena na trosku travy a tak podobne... Rolling Eyes
Doplacime tady tak na to, ze nejsme schopni politikum jednoznacne rici, ze co si kdo kouri, to je jeho vec a jesli je to trava ci tabak, po tom nikomu nic neni - tedy dokud tim neobtezuje ostatni.


Pracovní povinnost: Kde vzít práci pro vězně, když není ani pro ty na svobodě a pracáky praskají ve švech.
Je pravda, že by měli soudci více využívat alternativní tresty (obecně prospěšné práce atd.)
Za kouření marjánky nikdo nesedí.
Co si kdo kouří není až tak jeho věc, protože jestli se zdravotně oddělá, tak stát přijde o plátce daní a ještě ho musí léčit za těžký prachy. Bohužel lidi jsou stádo, tak se jim musí pomoct k rozumu zákonama.

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:27
Prace je spousta, vsimls, jak mame dobite silnice? Spravit!
Za koureni marianky sedi podezrele moc lidi, kterym nasli i trosku konopi v zasobe u nich doma ci primo u nich... Shame on You
Koureni travy je DALEKO mene zdravi skodlive nez koureni cigaret. A lecba rakoviny je jednim z nejnakladnejsich lekarskych zakroku.

Rokovina nevznika z koureni maihuany, nastuduj si prosim zakladni informace o zdravotnich nasledcich inhalace travy... Wink
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2005 21:44
Ono hlavní problém je,že vězňů je moc...důležitější než hnát je do práce je přinutit lidi aby byli slušní a do vězení se nedostali...v prevenci vidim řešení,když za vraždu vlastní mámy dostane někdo 8let a za daňový podvod 12let Question To si myslím je trošku postavené na hlavu.Já bych zvednul základní sazby hlavně u těch závažnějších činnů...a vězně opravovat silnice nemůžem poslat,protože nejsou peníze na materiál,proto jsou zničený...u nás v ČR nejsou peníze na nic...kromě platů politiků,jejich dovolené za hranicemi atp....
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 4. srpen 2005 00:41
2 trodas: kouření marihuany (vdechování kouře vznikajícího hořením konopí) je stejně škodlivé, jako kouření tabáku. Při obojím se uvolňují látky jako dehet, oxid uhelnatý etc. Naopak by ses měl v tomto směru vzdělávat Ty. Navíc užívání THC způsobuje vážné až nenapravitelné poruchy psychiky. Ovšem pokud někdo (jako jistá dr v rádiu) hovoří o předávkování marihuanou, měla by si přečíst výsledky testů na zvířatech. Z pozorování účinků na myši bylo přepočteno, že smrtelná dávka THC pro člověka je 42 kg za půl hodiny dopraveného do organismu jakoukoliv cestou.
Nevěř všemu, co píšou obhájci THC. Mě osobně marihuana vadí daleko méně, než tabákové výrobky, ale nemám rád, když o ní někdo šíří takové bludy jen proto, aby si tuto drogu nějak obhájil.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 23:04
Bugi - ano, omlouvam se, chybicka se vloudila - ja mel za to, ze vsichni pouzivaji vodni dymku, kde se ty nezadouci sracky tak silne odfiltruji, ze bych o skodlivosti (vdechovani vzduchu, prosycenem v kazdem meste exhalacemi z vyfuku bude skodlivejsi) nemel odvahu hovorit... Embarassed

Zapomnel jsem na to, ze mnozi kouri join, kde jsou zplodiny horeni vdechovany a tak je to velmi podobne jako u cigarety BEZ filtru. A protoze vetsina kuraku kouri cigarety s filtrem, tak.. d'oh!

A tech 42kg je slusnych. Kdyz vezmes bezny obsah THC v trave, tak z toho vyplyva, ze potrebujes za 30vym vykourit pomalu stoh travy, abys zhebl Laughing Problem je, ze po 3 jointech budes tak zhulenej, ze na dalsi huleni nebudes mit ani pomysleni Laughing Laughing Laughing
Jiste Dr. je radno lepe nesposlouchat - jejich kidy muzou byt zdravi skolive...


Sniper_RAT - pokud nejsou penize na material na opravu silnic, tak si vezni ten material nejdrive vyrobi sami a basta. Stejne se v base nudi, takze takhle dostane jejich zivot za mrizemi alespon nejaky smysl a neco z toho bude.

A idea natahovani Wiknlbauera na skripec je zajimava, ale ja bych na tom skripci radeji videl grazla Zelezneho - a ne, aby trunil v EU parlamentu... Exclamation
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

quab (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 250

27 880,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 23:27
trodas napsal:
Prace je spousta, vsimls, jak mame dobite silnice? Spravit!
Za koureni marianky sedi podezrele moc lidi, kterym nasli i trosku konopi v zasobe u nich doma ci primo u nich... Shame on You
Koureni travy je DALEKO mene zdravi skodlive nez koureni cigaret. A lecba rakoviny je jednim z nejnakladnejsich lekarskych zakroku.

Rokovina nevznika z koureni maihuany, nastuduj si prosim zakladni informace o zdravotnich nasledcich inhalace travy... Wink


Špatně jsem se vyjádřil. Marihuana je samozřejmě mnohem méně nebezpačná než alkohol a kouření cigaret.

To ale nic nemění na faktu, že sebelikvidace není věcí jednotlivce.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 30. srpen 2005 16:45
quab napsal:

To ale nic nemění na faktu, že sebelikvidace není věcí jednotlivce.


Tady nesouhlasím zase já. Not Talking Jsem tvor svobodný a když se rozhodnu sám sebe otrávit či zabít, rozhodně tím neporušuju žádný zákona kromě mých blízkých, kterým bude smutno tím nikomu neublížím a většinou je jim to i jedno. Takže pokud já se rozhodnu, že si budu do sebe píchat jehly na pletení každý den do jiného místa a nebudu tím obtěžovat druhé(=hluk, špína, píchání do nich), tak je to čistě moje věc! Shame on You Věř mi, že státu VŮBEC nevadí, že příjde o jednoho daňového poplatníka, on si to vynahradí na ostatních a koneckonců se tak děje neustále. Náš stát je schopen dokonce kvůli 50 Kč daňového poplatníka ZNIČIT a to i když ho to stojí desítky tisíc na nákladech... d'oh! Brick Wall
Kouření čehokoliv mi vadí, protože tohle je proces sebelikvidace, který s sebou bere i ostatní, tudíž by to mělo být i posuzováno jako omezování osobní svobody, ale nebudeme extrémisti, tak budeme aspoň požadovat co největší omezení na veřejnosti... Wink Angel
A k tématu vězňů. Je fakt, že je ve vězení spousta nevinných a spousta zbytečně tvrdě odsouzených... Sad
Jinak s těmi prácemi bych souhlasil. Cool
A co se týče velikosti trestů, to taky nepochopím... Brick Wall Náš učitel vždycky ve srandě říkával: "Když už někdy budu muset jít krást, tak při tom raději někoho zabiju, protože za krádež jsou větší tresty než za zabití..." Rolling Eyes A bohužel má pravdu... U nás může člověk sedět za zabití ježka více než za vraždu člověka... Crying or Very sad Embarassed
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: ne 16. říjen 2005 08:47
Ricky napsal:


A k tématu vězňů. Je fakt, že je ve vězení spousta nevinných a spousta zbytečně tvrdě odsouzených... Sad
Jinak s těmi prácemi bych souhlasil. Cool
A co se týče velikosti trestů, to taky nepochopím... Brick Wall Náš učitel vždycky ve srandě říkával: "Když už někdy budu muset jít krást, tak při tom raději někoho zabiju, protože za krádež jsou větší tresty než za zabití..." Rolling Eyes A bohužel má pravdu... U nás může člověk sedět za zabití ježka více než za vraždu člověka... Crying or Very sad Embarassed

S tímto tvrzením mi nezbívá než souhlasit. tresty sou postavené na hlavu-s tím musí souhlasit každý soudný člověk
a s nucenými pracemi také souhlasím

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna