Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vietcong 2 vs. Call of Duty 2

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: út 27. prosinec 2005 22:33
Dotaz - nevi nekdo, jak zadat CD key, kdyz jsem CoD2 smaznul, tedka na novych win obnovil ze zalohy, hra jede (vytvorit multiplayer level), ale pri konektu na i no-cd-key servery se to zrejkne, fatal error, invalid CD key?

Staci mi poradit kde ho zadat Sad Nechci po nikom CD key, ten mam, jen se chci vyhnout reinstalu - navic se to muze stat vickrat, takze reinstall pokazde neni reseni.
Zkusil jsem jakysi CD key changer, tvari se funkcne, ale asi take chce alespon jeden CD key zadany, nevi nekdo?

Stary Call of Duty to mel pekne v registrech, snadne... Wink Jak to ma dvojka? Take v registrech? Protoze jsem v nich NIC nenasel, nepomuze nekdo??? (staci ulozit tu vetev registru... Wink )
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 27. prosinec 2005 22:37
Jo to by se mi taky hodilo vědět, ale zase já hraju jenom po síti, takže hru založim já a brácha se připojí. Opačně to píše to samý co tobě Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 13:09
Jak rozjet i multiplayer po netu (vse ostatni zdase jede i bez toho) kdyz si CoD2 jen zkopirujete na disk ze zalohy a nemate uz ty windows, se kterymi jste ho instalovali? Snadno. Vytvorite si CoD2.reg soubor, jenz bude obsahovat tohle:

kód:
REGEDIT4

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Activision\Call of Duty 2]
"InstallPath"="D:\\Call of Duty 2"
"InstallDrive"="F:\\"
"Language"="eng"
"StartMenuFolder"="C:\\Documents and Settings\\Administrator\\Nabídka Start\\Activision\\Call of Duty® 2"
"Version"="1.0"
"UninstallString"="C:\\PROGRA~1\\COMMON~1\\INSTAL~1\\Driver\\9\\INTEL3~1\\IDriver.exe /M{D0A05794-48C2-4424-A15A-9F20FCFDD374} /l2057 "
"EXEString"="D:\\Program Files\\Activision\\Call of Duty 2\\cod2sp_s.exe"
"MultiEXEString"="D:\\Call of Duty 2\\cod2mp_s.exe"
"QA"="14.0"
"codkey"="xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx"


Upravite cesty k programu (InstallPath) a MultiEXEString na vase cesty, zbyte nechate jak je a doplnite vas CD key misto mych X-tek a jede to Smile Razz
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 28. prosinec 2005 18:52
hmm, me zase CoD2 hlasi Awaiting connection a nespoji se. Je to samozrejme no-cd-key server, firewall to neblokuje, router to taky neblokuje snad jedine poskytovatel coz se mi nezda. Resil sem to i na foru CoD2 a nejak sem na nic nedosel...
Obrázek

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: pá 30. prosinec 2005 14:52
Tak s tim nemam zadny problem.

Nevi nekdo, jak prinutit CoD2 aby clovek mohl mit nick s barvickami? Vzdycky mi to ta pitoma hra vrati do jednobarveho textu, vzdycky... Nevi nekdo jak to delai ti, co tam barvy maji - v nicku??? Question

Me napadlo neco jako "Quake.3 + exec trodas.cfg" ale to bohuzel nejede... Ale nejak to jit sakra musi!?
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 30. prosinec 2005 14:58
ve Wolfenstein Enemy Territory se to dela, ze vlozis myslim strisku a hned za ni cislo nebo pismeno, ja uz si to presne nepamatuju. ze mas [striska][cislo/pismeno]X (x chces mit barevny)

ja uz si to moc nepamatuju. ale takhle nejak to bylo...
Obrázek

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: pá 30. prosinec 2005 15:49
Jak se delaji barvene hlasky samozrejmne vim! Exclamation

Me jde o to, ze mi hlasky zustaly, ale bervy sly do prcic - jen z nicku, zbytek je ok... Shame on You


PS: tak uz vim, cim to bylo - spatnym nastavenim nicku v ASE - to pak menilo nick v CoD2u a tim padem... Wink Embarassed
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 19:02
Teďka právě hraju CoD2 a je to fakt super Dance
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 19. duben 2006 19:51
Včera jsem dohrál Sniper Elite. Docela dobrá hra. Jen nevím, jestli na to mám psát recenzi, nebo ne.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. únor 2007 22:50
Tak jsem začal pařit CoD2 MP po netu a zatim mně to baví.. Ale nejde mi to moc... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 6 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna