Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Vietnamci

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 5. září 2005 10:22
Fajn, já mám taky restauračky a jejich meníčka, ale myslel jsem to asi takhle-jdeš večer z pařby a máš hlad. Jinak tam nejím, já nějak ty jejich asijský speciality nemůsím... Párkrát jsem měl něco v lepší asijské restauračce a přišlo mi to takový oničem-zvlášť ten bambus mi chutnal jak bakelit, bylo to takové sladko-kyselé a ploché chuti takže se mi akorát navalilo Sick
on les aura!

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: so 15. říjen 2005 17:54
Na tu čínskou restauraci co tam do ni občas chodim si nemužu stěžovat-levný,zdravý a je toho dost

mumik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 48
Bydliště: Vrbno pod Pradědem
10 025,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2005 00:20
no, když se nakousla ta čínská kuchyně......http://www.atourhands.com/dogchina.html Think

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 20. prosinec 2005 17:07
mina napsal:
weitless napsal:
Že tak všichni s takovou jistotou riskujete svoje zdraví a dáváte vydělat rákosníkům Brick Wall

a kde se teda máme stravovat, když Mc donalds stojí zaprd a KFC je předražený a není čas na normální restauračku.. Question Think (má to být návrh na úvahu)
myslim ze se tomu rika zakon nabidky a poptavky Rolling Eyes
Obrázek

McDC (0)
Anonymní




0,- VK

žblebt

Zasláno: po 2. říjen 2006 21:11
A vyste všeci nějak chytrý ne??:...Mc..Donald je nej..už ste měli teď novinky....??!! Chicken Grand..atak....a náhodou stim že je KFC předražený je pravda..ale Mc..neni..to je akorát...a věci sou taky dobrý......takže moc nečumte ajeste Hami cheese..a saláty...vy Lamy..

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: po 2. říjen 2006 21:29
Zřejmě nějaký obtloustlý fanoušek Mc-ku a ještě k tomu anonym?
A je to stejně někdo z VSN a dělá si z nás pr+el. Protože nikdo jiný,než recesista to nemohl napsat Think Whistle Mr. Green Dance
Příspěvek upravil 1× Ena, naposledy po 2. říjen 2006 21:34.

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: po 2. říjen 2006 21:29
Pochybuju že víš z čeho sou ty novinky vyrobený(z jaký masa a tak).Ale jestli ti to je jedno tak si žer co chceš.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Re: žblebt

Zasláno: po 2. říjen 2006 22:16
McDC napsal:
...a náhodou stim že je KFC předražený je pravda..ale Mc..neni..to je akorát...a věci sou taky dobrý...


Tak takovej hlod jsem už hodně dlouho neslyšel. Laughing Laughing Applause Tos měl spíš postnout do "Pár vtipů pro zasmátí". Laughing

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 3. říjen 2006 19:42
mám pro něho jednu zkoušku. přivázat jej u meka klepetama ke stolku a jak dlouho se tam vydrží stravovat než se poblinká
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: út 3. říjen 2006 19:46
ja som bol raz za život MC-donalde či ako sa to píše - v Poľsku a tam som sa pozeral ako sa dvaja spolužiaci pozerajú na to ako jeden žerie nejaké hnusné hranolky Whistle Mr. Green
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 5 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna